Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł38 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio, 1-pok, o pow. 38 m2 w apartamentowcu. Blisko Łazienki i bulwary wiślane - Chełmska / Bobrowiecka / Kierbedzia Oferujemy na wynajem mieszkanie, które posiada jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł32 m² 15 528 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przestronna kawalerka o powierzchni 32.2m2 usytuowana na 4 piętrze w budynku z windą zlokalizowana na Bielanach przy ulicy Klaudyny. Mieszkanie składa się z: -salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł48 m² 81,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miasteczko wilanów - ul. Kazachska 7 / branickiego - 2 pokoje + garaż. W pobliżu ulic Klimczaka, sarmacka i Gieysztora Do wynajęcia komfortowe, starannie i oryginalnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł32 m² 14 241,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę wykończonej pod klucz kawalerki w dzielnicy Wawer. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 32,3m2 składa się z holu, łazienki, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Radom,mazowieckie

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe z Ksiegą Wieczystą, dwupokojowe o powierzchni 46m2 położone na pierwszym piętrze niskiego bloku na os. Zamłynie w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Blacharska

Warszawa,mazowieckie

2 290 zł31 m² 73,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna i słoneczna kawalerka w doskonałej lokalizacji na Mokotowie przy ulicy Blacharskiej 1 *powierzchnia 31 m2 *350 m od Uczelni Łazarskiego *2 piętro w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł64 m² 18 618 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować w pełni umeblowany 2 poziomowy apartament w Wilanowie. Znajduje się na ostatnim 3 i 4 piętrze z wyjściem na 34 m taras. Na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł39 m² 20 618,60 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m2 znajdujące się na 3 piętrze budynku z lat 70-tych. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, a przy tym ciche. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł48 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ostatnie zdjęcie w galerii prezentuje rzut lokalu. Oferuję na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie bez kw, które po generalnym remoncie doskonale nada się pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 450 zł40 m² 86,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Estates oferuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 na urokliwej Saskiej Kępie. Lokal znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku i został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązownicza

Warszawa,mazowieckie

602 000 zł35 m² 17 121,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe o powierzchni 35,16 m2. usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym bloku z windą zlokalizowane w Warszawie -dzielnica Bielany (chomiczówka). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł36 m² 17 355,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na cichym i urokliwym osiedlu przy ul. Międzynarodowej 32/34a. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ponarska

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł60 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Ponarskiej w Warszawie. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w dzielnicy Targówek w Warszawie. Osiedle Wilno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

717 000 zł44 m² 16 295,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż I Dwa pokoje I Tarchomin I Białołęka I Aluzyjna 33 Czeka na Ciebie luksusowe mieszkanie przy ul. Aluzyjnej 33 na warszawskim Tarchominie, dla bardzo wymagającego Klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

512 000 zł32 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na bardzo wysokim parterze w 4 piętrowym apartamentowcu Pokój z wyjściem na 22 m taras osłonięty zielenią Kuchnia wyposażona i umeblowana Na podłodze panele Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostowa

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie o wyjątkowym klimacie, na poddaszu kamienicy w sercu Starego Miasta przy ul. Mostowej 21. Prezentowane 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piecyka

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł43 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe,wykończone i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 w bloku z 2019 r przy ul. Piecyka pośród kameralnej zabudowy domków jednorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Secemińska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł28 m² 19 272,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,5m , znajdujące się w dzielnicy Bemowo, na cichym i spokojnym osiedlu z dużą ilością zieleni. Budynek został wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

2 499 000 zł114 m² 21 832,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Czy poszukujesz spokojnego, przestronnego, w pełni urządzonego apartamentu na nowoczesnym osiedlu? Czy ważne są dla Ciebie prywatność, bliskość wszelkiego rodzaju sklepów i usług, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł72 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnią w idealnej lokalizacji na Ursynowie. Mieszkanie oddalone 3 minuty od Metra Kabaty. Idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób,rodziny,przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł46 m² 15 652,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Do sprzedaży ustawne, wysokie(275 cm), dwupokojowe mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym zlokalizowane przy ul. Grójeckiej 76 na Starej Ochocie w budynku z cegły. Rewelacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hemara

Warszawa,mazowieckie

2 750 zł41 m² 67,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja: do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,04 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2020 roku, usytuowanym przy ul. Hemara na Białołęce. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł97 m² 8 969,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie (nadbudowa z 1988 r.) na Starych Bielanach. Zakup na cel mieszkaniowy, jak również pod inwestycję. Możliwość prowadzenia w lokalu biurowej działalności gospodarczej. Klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł65 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

W skład prezentowanego mieszkania wchodzi: - kuchnia - salon - sypialnia 1 - sypialnia 2 - łazienka, - wc, - przedpokój i korytarz, - balkon (loggia) Prezentowane mieszkanie to 3 funkcjonalne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belliniego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł44 m² 13 707,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Twoje nowe mieszkanie czeka na Ciebie! Pragnę zaoferować Państwu klimatyczne mieszkanie położone na Warszawskiej Zielonej Białołęce. Lokal o łącznej powierzchni 43,7m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1.07.2024 r. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45m2 przy ul. Jana Kazimierza. Zapraszam do kontaktu w godzinach 9:30 - 17:30, od poniedziałku do piątku. Po wyznaczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ciche, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 położone przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Apartament położony na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku w inwestycji La.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Millera

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł47 m² 14 468,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie znajduje się na dzielnicy Bemowo.3 pokoje: - salon z loggią, - sypialnia - dodatkowo mały pokoik na biuro, ewentualnie garderobę. - oddzielna kuchnia z oknem, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

1 177 000 zł67 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania - osiedle Wola Tower z pieknym widokiem, ciszą, prywatnością, a zarazem doskonałą lokalizacją. Osiedle jest ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszczyny

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł130 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 130m2 na Mokotowie, dwupoziomowy, 2 sypialnie budynek: budynek przy ul. Leszczyny 4 powstał w 2005 roku na zamkniętym osiedlu Pod Skocznią. Budynek strzeże całodobowa ochrona, jest też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł55 m² 25 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż apartament w znakomitej lokalizacji. Komfortowe połączenie z każdą częścią miasta, a także szeroki wybór znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie modnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

438 000 zł33 m² 13 169 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, w ofercie na sprzedaż posiadamy mieszkanie zakupione od dewelopera jwconstruction w inwestycji Stacja Centrum przy ulicy L. Waryńskiego w Pruszkowie Brak podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Zielenieckiej. Lokal znajduje się na zamkniętym osiedlu z ochroną w niskim bloku z windą. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł53 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53,48 m2, piętro 1/5 bez windy, w budynku z 1999 r. przy ul. Zamienieckiej, praga-Południe, gocławek. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3100 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł48 m² 16 458,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ładne, nowocześnie urządzone, dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Zielona Italia, 3 z 4 pięter *mieszkanie ciche, zadbane, w pełni umeblowane i wyposażone, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł74 m² 14 903,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w Wilanowie Zapraszamy do odkrycia niezwykłego zakątka Wilanowa, który może stać się Twoim nowym domem! Jeśli marzysz o przestronnym, stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł42 m² 26 904,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Domaniewskiej na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł77 m² 50,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mk Real Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie przy ul. Rosoła na Ursynowie. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 77m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł40 m² 17 664,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentowane mieszkanie to 2 pokoje z zamkniętą kuchnią i loggią do remontu. Mieszkanie usytuowane jest od strony południowo-zachodniej, w związku z czym jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

1 555 000 zł76 m² 20 406,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76,20 m , 4 piętro w bloku apartamentowo-usługowym z 2009 roku - Warszawa Triton Park, ochota- szczęśliwice. Mieszkanie po generalnym remoncie,.