Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł46 m² 19 758,20 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Prezentujemy 2-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 45,3 m , zlokalizowane przy ul. Sikorskiego 9C w dzielnicy Mokotów w Warszawie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł42 m² 19 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta komfortowego mieszkania 2-pokojowego - 42,5 m przy powstającej stacji metra Chrzanów Lokalizacja - doskonała komunikacja i pełna infrastruktura Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

3 350 zł64 m² 52,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie składa się z 2 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz wc.Jest do wynajęcia jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 240 000 zł62 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży ciche, dwustronne , 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Miasteczku Wilanów, przy ul. Klimczaka na drugim piętrze trzypiętrowego apartamentowca. Lokal dwustronny, widny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł38 m² 17 840 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Czerniakowska Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych dzielnic Warszawy - na Mokotowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

839 565 zł63 m² 13 326,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe 62,19 m + balkon 6,02 m ursus / warszawa 20 min bezpośrednio pociągiem do śródmieścia! 5 minut pieszo do autobusu 35 minut komunikacją do centrum warszawy Zamieszkaj tam,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohulanka

Warszawa,mazowieckie

1 274 925 zł75 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyobraź sobie poranki, kiedy promienie słońca wpadają do salonu, a Ty w ciszy pijesz kawę na przestronnym tarasie, otoczony zielenią i spokojem. Wieczorem, po pracy, czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

550 586 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie objęte jest ceną promocyjną ograniczoną w czasie. Obligatoryjny zakup komórki lokatorskiej. Osiedle Młoda Białołęka to spełnienie marzeń o komfortowym życiu w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł38 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już funkcjonalne, przytulne mieszkanie o powierzchni 38.4 m2 położone w doskonałej lokalizacji przy Metrze Księcia Janusza przy ulicy M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł44 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze sześciopiętrowego apartamentowca z nowoczesną windą. Osiedle, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

499 900 zł27 m² 18 446,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Studio składające się z 2 nietypowych pokoi, które można dowolnie zaaranżować. Po generalnym remoncie, z klimatyzacją i pięknym widokiem na okolice oraz Warszawę. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowińska

Warszawa,mazowieckie

5 400 zł56 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 3 piętrze w nowym budynku (2025 r.). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łomżyńska

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł63 m² 12 936,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestrzeń w której zaaranżujesz swoje życie po nowemu - dla poszukiwaczy potencjału na nowy rozdział. Dla tych którzy chcą stworzyć wnętrze dopasowane pod siebie od podstaw. adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł57 m² 17 508,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja mieszkanie na Saskiej Kępie z całym wyposażeniem Lokalizacja: warszawa, praga-Południe, saska Kępa, al. Stanów Zjednoczonych 20 Metraż: 57,83 m2 Cena: 988 000 zł. do negocjacji Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

486 715 zł37 m² 12 999,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marki | ul. Słoneczna | Inwestycja: osiedle Słoneczna | 7 piętro | piękny widok z okna | 2 pokoje | 37,44m2 | balkon | szybki dojazd do metra | winda z poziomu garażu | miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł26 m² 16 147,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowy lokal inwestycyjny z miejscem parkingowym w sercu Warszawy - Włoch idealna okazja, która nie zdarza się często! Lokal niemieszkalny jednakże został złożony wniosek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

749 800 zł49 m² 15 364,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

: wygodne 3-pokojowe mieszkanie w stanie do odświeżenia, 600 m od stacji Metro Księcia Janusza : dogodna lokalizacja Mieszkanie znajduje się na spokojnym i cichym osiedlu o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów ul. Puławska, okolice ul. Malczewskiego, blisko klubu sportowego "warszawianka". Dwa oddzielne pokoje z balkonem, umeblowane, kuchnia z prześwitem umeblowana, garderoba/schowek, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

634 000 zł42 m² 15 186 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. nowoczesne osiedle z ekologicznymi rozwiązaniami fotowoltaiczne ławki multimedialne, stacja ładowania samochodów elektrycznych strefa relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radomska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł94 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na Ochocie Układ funkcjonalny 2 pokoje z balkonami ( odpowiedni 17 i 19m2) Salon ( 24m2) Przestronny hol z dwoma wbudowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie od 1 października 2025: - lokalizacja: stary mokotów, ul.Kwiatowa, między stacjami metra Pole Mokotowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

10 750 zł105 m² 101,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogrodami, zlokalizowane na kameralnym i zielonym osiedlu w prestiżowej części Wilanowa - Zawadach przy ul. Bruzdowej. | najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budowlana

Warszawa,mazowieckie

628 000 zł45 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Osiedle na warszawskim Targówku bardzo dobrze skomunikowane w bliskiej odleglosci przystanki autobusowe i tramwajowe gdzie szybko mozna sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

585 500 zł45 m² 12 896,50 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mam do zaoferowania 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie na zielonym Gocławku - Praga Południe, przy ul. Witolińskiej. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, salonu około 18m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciepielowska

Warszawa,mazowieckie

886 500 zł59 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, jasne mieszkanie z dużym tarasem i garażem - Falenica, warszawa opis mieszkania: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m w budynku z 2018 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Helu

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł67 m² 13 059,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,22 m2, znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1958 roku. Budynek znajduje się na Warszawskim Ursusie przy ul. Obrońców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalinowej Łąki

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czynsz W cenie najmu! umeblowanie I wyposażenie półroczne! klimatyzacja. Ogródek - 45m2. Wolne od 01.10.2025r (można oglądać). Parkowanie obok budynku na zamkniętym terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

867 420 zł60 m² 14 457 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe 51,19 m + duży słoneczny ogród aż 130m2! ursus / warszawa 20 min bezpośrednio pociągiem do śródmieścia! 5 minut pieszo do autobusu 35 minut komunikacją do centrum warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 34m. Dwa pokoje. Oddzielna kuchnia. Łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane, słoneczne, blisko centrum, na siódmym piętrze. Cena najmu 2600 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemików

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 - pok. o pow. 38 m2, usytuowane na 1,5 piętrze, w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 15 m2, sypialni o pow. 10 m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł30 m² 120 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1 pokój Z oddzielną sypialnią na antresoli W kamienicy przy nowym świecie. 100m do uniwersytetu warszawskiego. Dodatkowo czynsz administracyjny (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierpińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Umeblowane mieszkanie jednopokojowe 36m2 z aneksem kuchennym i loggią. Wyposażona kuchnia i łazienka. Miejsce garażowe na parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł44 m² 13 910,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe, ustawne mieszkanie w zielonej części Ursusa. Powierzchnia 44,5m2: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz loggia. Zadbany budynek, prężnie działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartłomieja

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, luksusowe i bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 położone w dzielnicy Mokotów przy Wyścigach. Budynek to nowy, luksusowo wykończony apartamentowiec oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

The landlord doesn't speak English Mieszkanie jednopokojowe, kompleksowo umeblowane i wyposażone z widną kuchnią oraz dużym 2,5m balkonem. Zlokalizowane w bardzo cichym i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cynamonowa

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na wynajem Ursynów, ul. Szolc-Rogozińskiego 9, w pobliżu metra Imielin. Prowizję biura nieruchomości pokrywa właściciel. Do wynajęcia zadbane, świeżo odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

1 026 263 zł56 m² 18 183,30 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Obsługi Inwestycji i Sprzedaży Zakup z rynku pierwotnego w pełni nowego mieszkania w nowej inwestycji. 0% prowizji. 0% pcc. W tej inwestycji oferujemy mieszkania.