Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bliska wola Topowa lokalizacja Browary Warszawskie, to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miejsc w stolicy - Styl życia bez kompromisów restauracje, kawiarnie, wydarzenia i Metro. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł48,20 m² 11 493,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

: tym razem oferujemy mieszkania w najlepszej lokalizacji miasta przy ul. Danuty Siedzikówny 'inki" w centrum miasta obok stacji pkp. :Termin rozpoczęcia kwiecień 2026 roku, a termin.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane w prężnie rozwijającej się części Warszawy - na Nowym Służewcu. To idealna propozycja dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł105 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy Apartament | 3 sypialnie | Taras | Doskonała lokalizacja Wyjątkowy apartament z 3 sypialniami w Miasteczku Wilanów. Rozkład apartamentu : salon z aneksem kuchennymsypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł47,90 m² 20 668,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Narożne mieszkanie na Woli w monitorowanym budynku (cegła) z 1966 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47.90m2 (po remoncie 48.90m2) przy ul. Platynowej składające się z: salon Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł41 m² 32 682,93 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Apartament 2 pokojowy wysoki 3,20 m w kamienicy przedwojennej z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Oferta dla konesera unikatowych nieruchomości. Inwestycja w ścisłym Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45,80 m² 16 353,71 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na granicy Woli i Śródmieścia przy ulicy Pańskiej 61. Ciche, funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu przy Parku Lelewela przy ul. Krechowieckiej. Powierzchnia 51m2, wysokość 2,8m. Bardzo słoneczne, okna na wschód i południe.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł45,41 m² 121,12 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie z ogródkiem, położone w biznesowej części Mokotowa przy ul. Domaniewskiej. Ogromnym atutem jest osobne i niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł43,05 m² 11 382,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, klimatyzowane, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,05 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na parterze w dziesięciopiętrowym budynku z przełomu lat 70 na warszawskiej Woli przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł61 m² 13 901,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy z 2010 roku zlokalizowane na zielonej Białołęce przy ul. Józefa Mehoffera. Osiedle jest zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł39,08 m² 15 736,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,08m na ul. Brazylijskiej. Znajduje się na parterze. Mieszkanie do remontu. Układ: - dwa pokoje z odrębną kuchnią - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 929 zł28,79 m² 14 724,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Primacasa Piaseczno kawalerka z ogródkiem, 28,79 m kw. + 15,95 m kw. ogródka | 423 929 zł Są poranki, kiedy nie chcesz się śpieszyć. Kiedy filiżanka kawy smakuje lepiej na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z unikalnym widokiem na łazienki królewskie budynek: mieszkanie znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego budynku - kameralnej inwestycji Park Lane - obok wejścia do Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, cichy 14 mkw. pokój w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować stylowy apartament o pow. 67 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na warszawskim Powiślu. Lokalizacja Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł51,97 m² 16 336,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, stylowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w nowoczesnej części warszawskiego Ursusa. Powierzchnia 51,97 m obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł40 m² 23 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Żupniczej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł83 m² 18 975,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie w samym sercu Warszawy przy ulicy Chmielnej w zbiegu z Żelazną. Kamienica z 1936r z windą po wymianie pionów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł51,77 m² 23 566 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartamentu w nowoczesnej inwestycji "city Link" wybudowanej przez "ronson Development" w 2020 roku zlokalizowany na bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł48,10 m² 20 498,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie | Mozaika Mokotów | 48 m + garaż Hampton Home oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym, chronionym osiedlu Mozaika Mokotów- idealne.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł91,17 m² 6 800,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie W centrum Z miejscem postojowym W garażu podziemnym! nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży przestronne, komfortowo wykończone mieszkanie w ogrodzonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 344 000 zł95,32 m² 14 099,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wspaniale doświetlony naturalnym dziennym światłem, funkcjonalny apartament z ogrodem i tarasami, miejscami garażowymi oraz komórką lokatorską, o powierzchni 95,32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej części Miasteczka Wilanów. Funkcjonalne, w pełni urządzone i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Apartament posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

519 500 zł48,22 m² 10 773,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w wysokim standardzie ul. Pana Tadeusza w Pułtusku. Lokal znajduje się na 2. piętrze na Osiedlu Miłosza i składa się z: - 18.36m2.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł60 m² 11 316,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Siedlcach, ul. Chrobrego lokalizacja, która naprawdę robi różnicę! Topowa okolica wszystko pod ręką: sklepy, usługi, szkoły, a do tego świetna.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł57 m² 14 561,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje/57 mkw z balkonem i garażem wolnostojącym. Rozkładowe, ustawne mieszkanie do remontu ; 3 niezależna pokoje z widną kuchnią. Pokoje : 21,6 mkw z wyjściem na balkon (strona.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja I krótkie info: - lokalizacja - Bemowo , ul Wolfkego - Dobrze skomunikowane - przystanek autobusowy, tramwaj - W pobliżu znajduje się sklep spożywczy, park, szkoła podstawowa itp. -.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł44,60 m² 22 309,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Nasielskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 44,60m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 000 zł71,33 m² 13 710,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Citihome jest oficjalnym biurem sprzedaży dewelopera Park Chopina. Po realizacji inwestycji Park Sosnowa, park Pułaskiego, park Bracka, park Lennona oraz Park Bagatela stanowiących cenione elementy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, ciche i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane u zbiegu ulic Żeromskiego i Słowackiego. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 10 -.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł50,50 m² 12 475,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Trójstronne mieszkanie na Włochach w bloku (cegła) z 1960 roku. 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.5 m2 na Warszawskich Włochach, przy ulicy Żwirki i Wigury składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,33 m² 6 621,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe 48,33m, w stanie do remontu, położone na parterze, w trzypiętrowym bloku z cegły. Posiada możliwość przerobienia na trzy pokoje z aneksem kuchennym w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł38,63 m² 13 073 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł50,50 m² 22 950,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Instalatorów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 773 965 zł95,89 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

***brak podatku 2% pcc*** *** 0% prowizji od kupującego *** Na sprzedaż 4 pokojowy, przestronny apartament o powierzchni 95,89 m , w prestiżowej inwestycji na Wilanowie, realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Lizbońskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Osiedle powstało w latach 70-80 tych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40 m2, zlokalizowane w centrum Otwocka przy ulicy Andriollego. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 221 zł30,09 m² 20 645,43 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament 1-pokojowy | 30,09 m , Warszawa Wola | 621 221 zł Wola to dziś najszybciej rozwijająca się dzielnica Warszawy i jedno z niewielu miejsc w stolicy, gdzie prawdziwy work-life.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł38 m² 22 368,42 zł/m²