Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie w centrum Muranowa, idealne dla singla, pary bądź jako inwestycja na wynajem. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym centrum Muranowa. Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

838 500 zł39 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Stylowe mieszkanie z loggią, ogródkiem i komórką lokatorską. 280 cm wysokości. Panoramiczne okna. Idealne na wynajem. Mieszkanie idealne dla singli i par, które cenią przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37 m² 17 567,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Żoliborzu. Budynek wybudowany w 1965 roku. Szóste piętro w siedmiopiętrowym budynku. W bloku jest winda. Okna od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54,60 m² 8 772,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6890 Zakup bez pcc 2%! Idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla własnych potrzeb! Polecamy do sprzedania trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł78,80 m² 14 961,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo funkcjonalne i doskonale zlokalizowane mieszkanie położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Górczewska oraz ul. Lazurowej. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

To absolutnie unikatowy apartament, którego największym atutem jest pełna prywatność na całym piętrze nie ma żadnych sąsiadów. Przestrzeń dopełnia spektakularny, ponadprzeciętny taras.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Jasne, przestronne mieszkanie W sercu miasta Słoneczne | Świeżo po remoncie | Blisko komunikacji | Miejsce garażowe | Nieopodal stacji Metra | Dostępne od zaraz ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 999 zł150 m² 5 126,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w miejscowości Kąty Goździejewskie Pierwsze, na obrzeżach Pustelnika. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Fort Cze na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Fort Cze to unikatowa inwestycja położona na wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

3 142 zł36,42 m² 86,27 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2 pokoje - pokój z prześwitem do kuchni, sypialnia, łazienka z prysznicem oraz balkon, położone w nowo oddanym budynku przy ulicy Wrzesińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem tuż przy Polu Mokotowskim Prestiżowa lokalizacja | 125 m | Taras nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 125 m .

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piękne nowoczesne, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie usytuowane na parterze z zaaranżowanym ogrodem. Bezczynszowe. Budynek z 2020 r. w Grodzisku Maz. Powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł54,84 m² 12 563,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie do generalnego remontu przy ulicy Złotopolskiej na Targówku. Usytuowane jest na wysokim parterze, okna sypialni wychodzą od strony podwórka, pokój dzienny i kuchnia od strony.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł30,98 m² 11 265,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży dwupokojowy apartament z dwoma miejscami parkingowymi do wyłącznego użytku. Lokal nowocześnie wykończony zlokalizowany w apartamentowcu usytuowanym bezpośrednio nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 581 zł51 m² 14 207,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 50,67 m + balkon 4,51 m ostatnie mieszkanie 3-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł92,18 m² 14 645,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Morawskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33,60 m² 5 922,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6958 Mieszkanie do generalnego remontu Polecamy do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33,6m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł49,30 m² 14 482,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Okolica: doskonały punkt. Budynek stoi w samym środku osiedla. Tuż obok znajduje się duży sklep, wkoło liczne usługi, szkoły, przedszkola. Do awf około 1 km, podobna odległość dzieli nas od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Dla koneserów designu, dwustronne, tuż przy metrze, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,32 m2 z dwiema sypialniami i oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł73,02 m² 16 296,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,02 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w niskim, kameralnym bloku z 1986 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

991 216 zł60,44 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie przy Metrze Chrzanów promocja - 3% od ceny w ogłoszeniu *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł146 m² 17 808,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1948

4 pokoje + 3 łazienki + studio 29 m Plac Unii Lubelskiej, modernistyczna kamienica z windą Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w ścisłym centrum Warszawy, generująca przychód od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 137 345 zł62,15 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Fenomenalny rozkład 62,25 m Wilanów Mieszkanie z potencjałem pod 2 mieszkania 2 Balkony Deweloperskie Unikatowa oferta w samym sercu Wilanowa - 50 metrów od nowego tramwaju! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na wynajem na warszawskim Targówku lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej części Targówka, przy ul. Smoleńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,30 m² 82,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 - pokojowe przestronne, z dużymi oknami oraz balkonem, mieszkanie o powierzchni 30.30 m2. Mieszkanie znajdująca się na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54,42 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem Siedlce, ul. Piotrowskiego Szukasz komfortowego miejsca do życia w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: idealne położenie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,50 m² 7 670,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie z potencjałem- os. Żeromskiego. Mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 położone na 4 piętrze w ocieplonym bloku z lat 60. Lokal dwustronny, środkowy -ciepły, suchy.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł60,10 m² 15 724 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje przy metrze | Po remoncie |gotowe do wprowadzenia | Balkon z widokiem na zieleń 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia lub wynajmu, zaledwie 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny, jasny apartament na wynajem przy ul. Rajskiej w kameralnym 3 piętrowym budynku. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie, urządzone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 288 zł36,73 m² 13 293,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle na "zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. Eco budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszystko to razem daje.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł47,50 m² 103,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 47 m na wynajem - wysoki standard, budynek 2025 Do wynajęcia nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w nowym budynku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58 m2, ul. Stawki. Czwarte piętro w budynku pięciopiętrowym. Mieszkanie dwustronne, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, balkon. Osiedla jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł69 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Jasne, przestronne mieszkanie o pow. 69 m2 usytuowane na 4 ostatnim piętrze budynku apartamentowego na Gocławiu, przy ul. Mikołajczyka. Mieszkanie jest wyremontowane do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł121 m² 19 834,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament z trzema pokojami o powierzchni 121 m , położony przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Lokal znajduje się na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament do wynajęcia 80m2, 3 pokoje w centrum, przy ul. Siennej. Cena wynajmu 5.500,00 PLN miesięcznie plus opłata do administracji budynku w wys. 1.444,00 PLN. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49,35 m² 9 827,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni prawie 50 m2, zlokalizowane w bloku w centrum Żyrardowa. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł31,69 m² 14 484,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Mieszkanie 2 pokoje z balkonem i własnym strychem! Balkon o powierzchni 4,36m2 a strych o powierzchn9,5 m2. Brwinów miasto ogród -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą ( nowe budownictwo) na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł53 m² 9 150,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe 3 pokoje z garażem w cenie i niskim czynszem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m , położone na wysokim parterze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,52 m² 15 964,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Monteverdiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.