Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

934 000 zł55 m² 16 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł86 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 86 mkw. z miejscem postojowym w garażu podziemnym, komórką lokatorską oraz balkonem. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 398 000 zł70 m² 19 971,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Eurovilla prezentuje na sprzedaż rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70m2 - 3 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji. Oferta na wyłączność tylko w eurovilla lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł228 m² 24 085,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalna, elegancka rezydencja w luksusowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

5 750 000 zł256 m² 22 426,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

3 409 800 zł108 m² 31 490,60 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus. Wyjątkowa okazja dla koneserów nowoczesnej architektury i luksusowych wnętrz! Przedstawiamy ofertę mieszkania w prestiżowej inwestycji Stacja Wola, zrealizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Warszawa,mazowieckie

4 214 602 zł140 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Zapraszam do wyjątkowej inwestycji w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

6 300 000 zł271 m² 23 234,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł73 m² 130,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng. We provide assistance at every stage. Zupełnie nowy klimatyzowany 3-pokojowy apartament 73 m na Wynajem w prestiżowej dzielnicy Wola przy ul.Jana Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

624 900 zł31 m² 20 158,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż odnowione mieszkanie, gotowe do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Zlokalizowane w bliskości centrów biznesowego oraz Galerii Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Warszawa,mazowieckie

605 000 zł40 m² 15 125 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję nowy, świeżo wykończony, nigdy niezamieszkany apartament/studio z przestronnym tarasem i widokiem na korony drzew, położony przy ul. Winorośli 9. Mieszkanie jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jaszowiecka

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł32 m² 17 031,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Warszawa Mokotów, sadyba - ul. Jaszowiecka | 300m przystanki autobusowe oraz nowa linia tramwajowa na ul. Sobieskiego | obok budynku Park im. Stanisława Dygata | 600m centrum handlowe Sadyba Best Mall |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

711 048 zł55 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż przy ul. Sytej 177 Wilanów-Zawady. Osiedle jest kameralne, zamknięte, ogrodzone i bardzo zielone. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 899 400 zł95 m² 19 993,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez uznanego architekta Marcina Mostafa. Opis mieszkania: -Powierzchnia: 95 m -piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł20 m² 112,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia bardzo dobrze wyposażoną kawalerkę 20,5 m2 w świetnej lokalizacji na Sadach Żoliborskich. Wymagana umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie idealny dla pary lub jednej osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł50 m² 138 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z garażem. Wysoki standard. Lokalizacja I okolica Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Gostynin,mazowieckie

380 000 zł59 m² 6 472,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze trzypiętrowego budynku z lat 90 tych, przy ul. Kopernika, budynek ocieplony, zadbany. Cicha i spokojna okolica, blisko szkoła podstawowa, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł47 m² 28 942,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Eurovilla prezentuje świeżo wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Starej Ochocie. Doskonała propozycja zarówno dla studentów okolicznych uczelni, jak i inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

2 185 000 zł103 m² 21 213,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Eurovlla prezentuje na sprzedaż przytulne, jasne 4 pokojowe mieszkanie na Zawadach. Standard wykończenia Mieszkanie wykończone w przytulnych jasnych barwach. Doskonale rozplanowane na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz mieszkać na ogrodzonym osiedlu z ochroną, blisko sklepów, restauracji, przychodni zdrowia oraz szkół i przedszkoli, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Polski Walczącej

Warszawa,mazowieckie

1 368 000 zł79 m² 17 316,50 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny. Można dzwonić 7 dni w tygodniu, w godzinach 9-20. Sprzedam bezpośrednio przestronne, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na Woli z balkonem | Miło wiedziane zwierzęta Do wynajęcia w dobrym standardzie trzypokojowe mieszkanie na Woli przy ulicy ul. Żytnia 16 o powierzchni 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł58 m² 21 367,50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: mieszkanie z dwoma, nieprzechodnimi pokojami, oddzielną kuchnią i łazienką, bardzo ustawne, w pobliżu Ronda onz oraz Ronda Daszyńskiego. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł43 m² 19 069,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bemowo ul. Dywizjonu 303 Nowoczesne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe, 43 m2, w pełni wykończone, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, dostępne od zaraz. Usytuowane jest na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł51 m² 18 627,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mówimy po pl, ua, ru, eng Oferuję przestronne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , z balkonem, zlokalizowane przy ul. Żupnicza 24. Mieszkanie mieści się w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł51 m² 15 196,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2017 roku -warszawa, białołęka, ul. Białołęcka. Osiedle monitorowane całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwarskiego

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł56 m² 15 215 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

! mokotów, 56M2, balkon, super lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego w doskonałej lokalizacji na warszawskim Mokotowie - przy ulicy Piwarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cyrulików

Warszawa,mazowieckie

468 000 zł46 m² 10 173,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Opis nieruchomości Mieszkanie 32 m2 plus 14m2 dodatkowej powierzchni| 1 duży pokój 46 m po podłodze | Wspólny ogródek | Parking na terenie podwórka za bramą | Piętro 4/4 | Komórka lokatorska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kolumbijska

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł19 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu pokój z aneksem kuchennym oraz łazienką w nowowybudowanej inwestycji położonej na warszawskich Bielanach przy ul. Kolumbijskiej 32. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konduktorska

Warszawa,mazowieckie

472 000 zł23 m² 20 521,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 22,99m Podstawowe informacje: budynek wybudowany w 1967r. w technologii rama H. Elewacja została wyremontowana w tamtym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł78 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania na Mokotowie, które oferuje komfortowy styl życia i doskonałą lokalizację. To mieszkanie o powierzchni 78 m2, usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł66 m² 13 269 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Białołęka Tarchomin ul. Strumykowa | przystanki tramwajowe i autobusowe 300 m2 od bloku | dojazd do stacji metra Młociny 15 min komunikacją 66,32 m2 | 3 pokoje z otwartą widną kuchnią |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

999 900 zł56 m² 17 864,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Czy marzy Ci się komfortowe mieszkanie po remoncie, blisko natury, a zarazem niedaleko od centrum miasta? Mamy coś, co na pewno Cię zachwyci! Przedstawiamy przytulne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł51 m² 74,51 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2 pok. (ok.51 m2) do wynajęcia od zaraz na ul. Sowińskiego 24 /od Jana Kazimierza/ bezpośrednio od właściciela. Umeblowane W mieszkaniu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 453 000 zł71 m² 20 464,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cenisz sobie luksusowe otoczenie, projekty, które charakteryzują się wyjątkowością? Jeśli tak to oferta jest skrojona pod Ciebie. Przestronny 3 pokojowe mieszkanie w powstającym na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł60 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na Mokotowie miedzy Stary Mokotowem a Łazienkami Królewskimi w przedwojennej kamienicy. Usytuowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł48 m² 17 291,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania od już! Mokotów, ksawerów ul. Cieszyńska - 300 m do przystanków autobusowych, tramwajowych i stacji metra Wilanowska | 300 m do sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 na zamkniętym osiedlu przy ulicy Podskarbińskiej 26. Apartament składa się z przestronnego pokoju dziennego z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Górnośląskiej 3 dzielnica śródmieście/solec. Oferujemy komfortową przestrzeń o powierzchni 32 mkw. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł30 m² 17 344,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z cegły, zaledwie 100 metrów od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Jagiełły

Marki,mazowieckie

899 999 zł129 m² 6 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2013

Opis nieruchomości: jeśli szukasz nieruchomości: o dużym potencjale i funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dla dużej rodziny lub rodziny dwupokoleniowej, pod inwestycję z dwoma.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij