Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł48 m² 14 845,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 499 900 zł68 m² 21 989,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękny 3-pokojowy apartament na prężnie rozwijającym się warszawskim Kamionku. Budynek/osiedle Apartament znajduje się na 5 ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ptasia

Warszawa,mazowieckie

6 700 zł98 m² 68,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Dwupoziomowy, nowoczesny apartament położony w samym sercu miasta przy Placu Bankowym, w sąsiedztwie Parku Mirowskiego i Ogrodu Saskiego, w miejscu gdzie nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płosa

Warszawa,mazowieckie

1 165 000 zł65 m² 17 942,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednia oferta sprzedaży od pierwszego właściciela brak dodatkowych prowizji przy zakupie! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,93 m z dodatkową loggią 6,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mariacka

Radom,mazowieckie

295 000 zł28 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

**oferta sprzedaży mieszkania - 28 m, -Radom ul.Mariacka3/5/7 Mam przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28 m, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 649 000 zł90 m² 18 322,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Eurovilla prezentuje na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 90 m2 z tarasem (20 m2) zlokalizowany na 3/4 piętrze w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie przestronne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł47 m² 68,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie (47 m2) na wynajem, znajdujące się na 1 piętrze 5-piętrowego budynku z 2018 roku budowy w dzielnicy Białołęka, przy ul. Marywilska, 60. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł39 m² 19 437,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży atrakcyjne, 2 - pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane o powierzchni 39,10 m2 na Saskiej Kępie. Druga linia zabudowy od ul. Międzynarodowej. Budynek usytuowany jest wśród zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę mieszkanie o pow.56m2, dwa pokoje (18.5 i 14.5) , kuchnia oddziela z oknem (13.6) , łazienka(4.5) , loggia (5m2). na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł22 m² 18 636,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka o powierzchni 22 m2 na 6 piętrze Blok z balkonem na cały salon Mieszkanie umeblowane Czynsz 550 zł Rok budowy 1971 Winda Przynależy piwnica Darmowe miejsca parkingowe pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 729 847 zł57 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niepowtarzalna inwestycja w pożądanej części Warszawy na zielonym Mokotowie. Pozwól sobie na luksus posiadania wyjątkowego miejsca w sercu tej dzielnicy Warszawy. Bliskość linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

701 699 zł40 m² 17 599,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Bemowie przy metrze Chrzanów! Zakup bezpośrednio od dewelopera: zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji Możliwość negocjacji ceny 0% pcc Ogród z tarasem - 45 m 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drogomilska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł36 m² 16 958,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji Bemowa przy Parku Górczewska w odległości 10 minut spacerem do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł86 m² 56,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament z przestronnym balkonem oraz możliwością skorzystania z 4 miejsc postojowych w garażu podziemnym na warszawskim Wilanowie. Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem (47 m2), znajdujące się na parterze 3-piętrowego budynku z 2006 roku budowy przy ulicy Kondratowicza, 65, na osiedlu Park leśny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Sprzedam mieszkanie własnościowe po całkowym remoncie 07.2024. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze , powierzchnia 53,5 m, składa się z 2 oddzielnych pokoi , zamkniętej i widnej kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł41 m² 15 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 41m2 sadyba, świetnie skomunikowane Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siedlce,mazowieckie

449 000 zł57 m² 7 822,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja! rk golden house ma przyjemność zaprezentować dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,40m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku położonym w Siedlcach przy ul. Kurpiowskiej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł59 m² 22 252,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł44 m² 13 675,80 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, ul. Nerudy 12 , Warszawa Mieszkanie: lokal wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrz według własnych potrzeb i preferencji, stanowiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

720 000 zł59 m² 12 261,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Funkcjonalne mieszkanie W dobrej lokalizacji Do sprzedania 58,72m2 mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie funkcjonalne z ciekawym rozkładem. . . "Skład" mieszkania: - otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł145 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia: 4-pokojowy apartament, 140,8 m , z 2 balkonami - idealny na biuro lub cele mieszkalne Lokalizacja: pięciopiętrowy apartamentowiec z 1998 roku w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł45 m² 21 183 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Powiśle to zielona, najbardziej klimatyczna część Śródmieścia i właśnie tutaj czeka na Ciebie mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Bardzo przemyślany rozkład, modna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sułkowicka

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł240 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:-

Budynek: w prestiżowym budynku Belvedere Residence na Dolnym Mokotowie przy ul. Sułkowickiej 2/4, tuż obok wejścia do ulubionego parku warszawiaków - Łazienki Warszawskie, znajduje się jedynie 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prosta

Zielonka,mazowieckie

800 000 zł120 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Unikatowe mieszkania w zielonej Zielonce! Prezentuję Państwu dwa unikatowe mieszkania w dogodnej lokalizacji zielonej Zielonki o łącznej pow. 120 m2. Dom wielorodzinny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł117 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Z 2 sypialniami na zamkniętym osiedlu Z basenem budynek: apartamenty Przy Królikarni to komfortowe osiedle mieszkaniowe z 1999 roku położone u zbiegu alei Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Załuskich

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować bardzo ładne, jednopokojowe mieszkanie. Mały metraż 27m2 oraz doskonała lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Brwinów,mazowieckie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Do wynajęcia piękne, zadbane, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w Brwinowie. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żenczykowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 438 000 zł129 m² 18 899,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony na bliskim Mokotowie, zaledwie 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł32 m² 24 937,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ciepłe, dwupokojowe mieszkanie położone w sercu Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni 32 m została wykończona 3 lata temu, z dbałością o szczegóły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

574 000 zł33 m² 17 393,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż słoneczna kawalerka 32,8 m2 w świetnej lokalizacji. Doskonały punkt komunikacyjny, bezpośrednio przy Alei Niepodległości w bliskiej odległości od Metro Wierzbno i Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 176 000 zł48 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie na prestiżowym osiedlu apartamentowców przy ulicy Ludwika Rydygiera. Mieszkanie ciche - okna na boczną stronę osiedla, słoneczne ekspozycja południowo-zachodnia, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, jasne, ciche i komfortowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego, eleganckiego apartamentowca na Bielanach. Bezpieczne, spokojne i zamknięte osiedle ze sprawnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł60 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Woli Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ogólne Informacje Typ lokalu: studio o powierzchni 30 m . Stan: po remoncie, gotowe do indywidualnego urządzenia według własnych potrzeb. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w piwnicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować niedawno wyremontowaną , piękną kawalerkę o powierzchni 30m2 znajdującą się w przy ul. Promiennej w Markach. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

1 274 000 zł51 m² 24 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Burakowskiej, kilka kroków od Ronda Radosława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopickiego

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł68 m² 15 551,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3 pokojowe przestronne rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,18 mkw. Przestrzeń salonu 33mkw połączona z otwartą kuchnią, dwie ustawne sypialnie (12mkw) i (9mkw), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szamocka

Warszawa,mazowieckie

1 510 000 zł55 m² 27 529,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam trzypokojowy apartament na sprzedaż z dużym ogrodem, znajdujący się na prestiżowym i cenionym osiedlu Madison Apartments. Ta znajdująca się na Żoliborzu inwestycja dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 973,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przestronne, jasne, funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie przy Rembielińskiej. Mieszkanie na 7 piętrze, wymienione instalacji łącznie z instalacją elektryczną, łazienka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Ostrołęka,mazowieckie

490 000 zł65 m² 7 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Sprzedam mieszkanie w Ostrołęce, ul Nila. Bardzo dobra lokalizacja. Powierzenia 65 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, toalety jest też balkon. W pokoju dziennym klimatyzacja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij