Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 508 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 508 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Warszawa,mazowieckie

638 000 zł48 m² 13 431,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w bloku na Przyczółku Grochowskim. Wystrój starszy do własnej aranżacji, aczkolwiek mieszkanie czyste można od razu zamieszkać. Obecnie 3 pokoje ok. 15/10/7 m2, kuchnia widna ok 5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

2 990 zł30 m² 99,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu studio o powierzchni 30 m na nowoczesnym osiedlu moduo House Mokotów przy ul. Cybernetyki 4. Mieszkanie składa się z pokoju częściowo połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł54 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54,4 m2, piętro 3/4 z windą w budynku 2001r. przy ul. Stryjeńskich, ursynów Natolin. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Cena: 3 600 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

3 670 000 zł200 m² 18 350 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 200M2, 4 pokoje, 25 piętro, widok na panoramę miasta, łucka 15, wola budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje się wielopoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

649 336 zł35 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Bardzo wygodne i ustawne dwupokojowe mieszkanie na Bielanach, w otoczeniu zieleni, przy samym metrze Słodowiec. Mieszkanie bardzo dobrze zaprojektowane. Na przestrzeni niespełna 36 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

1 797 275 zł77 m² 23 262,70 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie na Woli ze świetnym dojazdem do centrum Warszawy Jeśli cenisz sobie nowoczesność i funkcjonalność w wyjątkowym mieszkaniu to ta oferta jest skierowana właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 190 zł57 m² 55,96 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia bardzo ładne, zadbane 3 pokojowe mieszkanie na Gocławiu, przy ul Władysława Umińskiego 20 *usytuowane na 4 piętrze w bloku 15-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł18 m² 23 277,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka na Pradze Południe przy ul. Szaserów. Blok po termomodernizacji, odnowione klatki, 2 nowe windy, spokojna i zielona okolica. Blok jest oddalony od głównej ulicy, więc jest cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magiczna

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 usytuowane na wysokim parterze w 3.piętrowym bloku z windą na Zielonej Białołęce przy ulicy Magicznej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

955 000 zł79 m² 12 133,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dla Rodziny, w niewygórowanej cenie z dobrą komunikacją (za ok 2 lata stacja metra Karolin). Nie przepłacacie za piętro (im wyżej tym drożej). W ofercie wyższe piętra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krypska

Warszawa,mazowieckie

1 078 000 zł68 m² 15 737,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Inwestycyjne kawalerki na sprzedaż przy rondzie wiatraczna, obok parku! przy zakupie obydwu zniżka na 50 000 zł! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch kawalerek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł113 m² 44,25 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Ekspozycja okien wschodnia, południowa i północna. Z pokoju dziennego widok na jeziorko, co daje dodatkową przestrzeń przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł64 m² 18 881,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Salezego

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł37 m² 89,94 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy, zlokalizowane przy ul. św. Franciszka Salezego 6. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł24 m² 20 204,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Agencja dobrachata prezentuje do sprzedaży: kawalerka 24m z balkonem na 7 piętrze, do remontu; ul. Dymińska na Starym Żoliborzu Idealna lokalizacja na granicy Żoliborza i Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokoje / 7 piętro / wieżowiec / os.Gołębiów. Proponuję w sprzedaży gustowne i atrakcyjne metrażowo mieszkanie o pow.53,5 M2 na os.Gołębiów. Mieszkanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł37 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bielany ul. Dorycka | 1 km od stacji metra Młociny i Galerii Młociny | 200 m do przystanków autobusowych i tramwajowych | w bezpośrednim otoczeniu bloku liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Mokotów Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie na warszawskim Mokotowie, w świetnej lokalizacji przy ul. Giordana Bruna. Położone zaledwie 100 metrów od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł39 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe, ciche mieszkanie o pow. 39 mkw. Usytuowane jest na 1 piętrze budynku z 1972 roku w samym Centrum miasta przy ul. Grzybowskiej. Miejsce postojowe na parkingu naziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie na wynajem w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł136 m² 9 460,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Prezentuję na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 136 m , położony na trzecim piętrze kameralnego bloku z 2007 roku, znajdującego się w Starej Miłosnej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł47 m² 49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***ładna willa nieruchomości*** prezentuje. Mieszkanie do wynajęcia od 1 grudnia 2024r. Kwota najmu 2300 zł czynsz 900 zł kaucja 3500 zł plus media. Oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

262 000 zł46 m² 5 745,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe, w śródmieściu Radomia. Położone na parterze bloku czteropiętrowego przy ulicy Żeromskiego. Zawiera pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz sypialnie z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł55 m² 16 224,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Agencja Westate prezentuje funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone na Osiedlu Aura Garden przy ulicy Przejezdnej. Jest to świetna propozycja dla pary lub rodziny z dzieckiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

15 500 zł125 m² 124 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękny 4-pokojowy apartament na Powiślu w klasycznym wystroju. 2 miejsca postojowe. Rozkład Apartament o powierzchni 125 m2 znajduje się na 3 piętrze. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł54 m² 13 419,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe rozkładowe, narożne o powierzchni 54,40 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym wybudowanym w latach 70-tych. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na 9 piętrze Blok z balkonem na cały salon Kuchnia i toaleta po remoncie Czynsz 600 zł Rok budowy 1983 Winda Przynależy piwnica W okolicy metro Bemowo Zainteresowany?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poematu

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł57 m² 14 451,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny dwupak inwestycyjny apartament, składający się z dwóch niezależnych lokali gotowych do wynajmu, o łącznej powierzchni 56,74 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ruczaj

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł66 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Eurovilla prezentuje nowe umeblowane mieszkanie na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie i dobrej lokalizacji oferta na wyłączność tylko w eurovilla lokalizacja Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prądzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

773 000 zł40 m² 19 471 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę Inwestycyjną, znajdującą się na Woli. 333 apartamenty zlokalizowane będą jedynie 10 minut od dworca Warszawa Centralna. Po drugiej stronie ulicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

757 000 zł61 m² 12 409,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna gotowe do odbioru nowe mieszkanie 3 pokojowe 59,97m2 z Balkonem 7m2 cena od 757 800,00 pln Więcej informacji i pełna oferta pod nr tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludowa

Warszawa,mazowieckie

3 850 zł42 m² 91,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W imieniu właściciela mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Ludowej. Mieszkanie - 42,3 m2 - Mieści się na drugim piętrze w trzypiętrowym zadbanym budynku. - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł63 m² 68,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 63 m2 w świetnej lokalizacji na Warszawskim Śródmieściu przy ul. Poznańskiej 23. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł57 m² 16 929,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Najlepsza oferta! Bez prowizji! Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Mieszkania jest dwustronne o bardzo przytulnej atmosferze.Ładne, zielone podwórku na którym podziwiać można wypielęgnowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 496 000 zł92 m² 27 021,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

We speak eng, pol, ua, rus. Bez prowizji, bez podatku pcc, mieszkanie gotowe! Na sprzedaż przestronny apartament w samym sercu Mokotowa przy ul. Zdziechowskiego 4 (inwestycja Holm House 4). Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł36 m² 138,03 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chronos I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Al. Solidarności 153 Apartamenty Chronos na warszawskiej Woli to ponadczasowa elegancja w atrakcyjnej biznesowej lokalizacji, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązownicza

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł35 m² 16 211,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe o powierzchni 35,16 m2. usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym bloku z windą zlokalizowane w Warszawie -dzielnica Bielany (chomiczówka). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

849 900 zł53 m² 15 945,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż, słoneczne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3m2 znajdujące się na Sielcach przy ul. Dolnej oraz Ludowej. Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

1 494 000 zł60 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Markowska

Warszawa,mazowieckie

3 290 zł38 m² 86,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! nowe mieszkanie - zostań pierwszym najemcą! możliwość wprowadzki: od zaraz teraz specjalna oferta - czynsz najmu W grudniu za 1 zł Nowoczesne mieszkania w inwestycji Lett.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Markowska

Warszawa,mazowieckie

3 340 zł44 m² 75,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng below Bez prowizji! nowe mieszkanie - zostań pierwszym najemcą możliwość wprowadzki: od zaraz teraz specjalna oferta - czynsz najmu W grudniu za 1 zł regulamin na stronie internetowej projektu.