Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 501 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 501 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

887 289 zł45 m² 19 770 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy W naszej ofercie piekne mieszkani rynek pierwotny! bez ppc! bez prowizji od agencji! Osiedle Bokserska 71 to nowy projekt Cordia położony w prężnie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł70 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowy apartament 70m2 przy ul. Rajska na Osiedlu Marina Mokotów 70 m2 | 3 pokoje | 1 łazienka | kuchnia| balkon. Wysoki standard wykończenia | po generalnym remoncie | blisko park Pole Mokotowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

5 300 zł80 m² 66,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu, do wynajęcia, wyjątkowy apartament na Wilanowie przy ul. Branickiego 23 w inwestycji Brzozowy Zakątek Wilanów. Mieszkanie jest jednopoziomowe usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 245 500 zł109 m² 11 426,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupoziomowe do odświeżenia w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego. Jeżeli zależy Tobie na bliskości do komunikacji, sklepów, parków. to ta nieruchomość jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł56 m² 15 747,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze Południe. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

2 690 zł37 m² 72,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie przy ul. Al.Niepodledłości 71 w Warszawie *W okolicy znajdują się ambasady Chorwacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł46 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywny apartament w odrestaurowanej kamienicy z windą przy ul. Młynarskiej (róg Wolskiej) w Warszawie, 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł123 m² 9 482,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy w sekcji kontakt. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł41 m² 13 848 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie 40.8 m2 gotowe do wprowadzenia, lub do odświeżenia. Metro Bródno jedynie 800 m od budynku. Podstawowe informacje: budynek wybudowany w 1975r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł65 m² 54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronne, komfortowe, wykończone w wysokim standardzie dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym wyposażonym we wszystkie niezbędne sprzęty agd, sypialnia oraz łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł51 m² 27 321,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu unikalne osiedle mieszkalne, położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy, mokotowie. *O% prowizji oraz brak podatku pcc* *dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania 2 pokojowego w dzielnicy Białołęka, przy ulicy Marywilskiej 68a. Jest to nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł41 m² 65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy funkcjonalne, wygodne i w pełni wyposażone mieszkanie na ostatnim piętrze budynku. Mieszkanie jest 2 pokojowe i składa się z: 1 pokój 18 m2 wyposażony w kanapę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł55 m² 21 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Piękny apartament w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Całość wyposażenia w cenie lokalu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł59 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje luksusowo wykończony apartament na wynajem o powierzchni 58,80m2, w przedwojennej kamienicy, tuż obok praskiego Centrum Koneser. Lokalizacja Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

1 262 950 zł67 m² 18 802,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko W the estate warsaw Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania na warszawskiej Ochocie! To narożne, dwustronne lokum o powierzchni 67 m znajdujące się na ostatnim, 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goździków

Warszawa,mazowieckie

929 000 zł58 m² 16 009 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe, 58-metrowe mieszkanie położone przy ul. Goździków 15, warszawa, wawer. Status prawny: pełna własność z księgą wieczystą bez obciążeń. Stan mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opoczyńska

Warszawa,mazowieckie

6 400 zł120 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Unikatowe mieszkanie położone na ostatnim, czwartym piętrze w przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie przy ul. Opoczyńskiej. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład, okna mieszkania wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

703 000 zł36 m² 19 527,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy do odbioru Więcej informacji Ursynów puławska/pileckiego blisko stacji metra stokłosy apartament 2 pokojowy 35.47m2 z balkonem 7m2 w cenie: 703 083,00pln BRUTTO z VAT 23% stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 806 100 zł97 m² 18 619,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

***tylko 5 min.do METRA Chrzanów*** NOWE MIESZKANIE 4 pokojowe 96,15 m2 z ***OGRODEM 136m2*** W cenie 1 306 100,00 pln Kontakt Nowoczesna nwestycja jest realizowana w rejonie ul.Szeligowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Białołęka - Żerań ul. Kowalczyka Mieszkanie 35m2, 2-pokojowe z otwartą na pokój kuchnią, w stanie dobrym, gotowe do zamieszkania po odświeżeniu. Zlokalizowane najbliższej centrum części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Płock

Płock,mazowieckie

750 000 zł79 m² 9 493,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 78,67 m2. Oddzielna, widna kuchnia z wydzieloną częścią śniadaniową na spory stół. Duża łazienka z prysznicem. Oddzielne wc. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hemara

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Białołęka Brzeziny, ul. Hemara | nowe Osiedle Miasteczko Brzeziny dewelopera Napollo z 2024 roku | przystanek autobusowy: pod bramą osiedla | przy osiedlu 2 szkoły, sklepy i przedszkole stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warzelnicza

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,98m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na Białołęce mieszczące się na zamkniętym osiedlu przy ulicy Warzelniczej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 052 000 zł48 m² 22 008,40 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie o powierzchni 47,8m2, usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli. Mieszkanie w pełni wyposażone, stan bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skoczylasa

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja Idealna lokalizacja zarówno do zamieszkania jak i jako inwestycja pod wynajem. Zadbane jednopokojowe mieszkanie ( 32,78mkw) w niskiej zabudowie z lat 50-tych przy Pl. Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł37 m² 20 513,50 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok.37 m , 4 piętro w 14-piętrowym bloku z windą z 2010 roku -Warszawa, Bielany, ul. Wólczyńska. Dogodna lokalizacja- 2 przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drewnowskiego

Zegrze,mazowieckie

560 000 zł60 m² 9 271,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie trzypokojowe, środkowe z osobną kuchnią o powierzchni 60,4m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym z 1987 roku zlokalizowane w Zegrzu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

678 538 zł57 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Najniższa cena za M2- szczegóły u doradcy. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-u pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Markowska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł33 m² 19 414,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33,4 m , położonego na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku przy ul. Markowskiej 10 w sercu Pragi Północ. Dosłownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warzelnicza

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł55 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne, nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,3m2, usytuowane na podwyższonym parterze w nowym budynku z 2023roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Warzelniczej. Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

863 000 zł66 m² 13 075,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą z 2010 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Strumykowej. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konduktorska

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł48 m² 19 770,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane - Warszawa, mokotów, ul. Konduktorska. Mieszkanie o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasteura

Warszawa,mazowieckie

1 161 000 zł49 m² 23 693,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe w doskonałej lokalizacji na Ochocie, przy ulicy Pasteura 4/6. Mieszkanie składa się z: - salon - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

514 000 zł35 m² 14 685,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Z wykończeniem Białołęka Lokalizacja: ul. Kartograficzna 700m od Głębockiej 2 pokoje z wykończeniem - podłoga wykończona panelami podłogowymi, na posadzkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Warszawa,mazowieckie

941 000 zł66 m² 14 320,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone na warszawskim Bemowie przy ul. Meriana C. Coopera. Jest to idealna propozycja dla rodzin oraz dla osób ceniących sobie bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł36 m² 23 835,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w wysokim standardzie. Świeżo po remoncie. W pelni umeblowane i wyposazone. Budynek 4 pietrowy. Budynek monitorowany i strzezony 24h. Recepcja. Rolety antywlamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł72 m² 13 151,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe osiedle Domy Przy Metrze to kameralne osiedle w zabudowie szeregowej, położone na cichym osiedlu domów jednorodzinnych. Miejsce o wyjątkowym skandynawskim designie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułtuska

Wyszków,mazowieckie

575 000 zł82 m² 6 984,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 82,32 m , zlokalizowane w spokojnym i zielonym Wyszkowie, przy ul. Pułtuskiej 153. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Wola / Kamienica 1948r / 2 Pokoje / 36 m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł44 m² 12 186,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Białołęce. Lokal o powierzchni 43,90 m2 zlokalizowane na 1 piętrze budynku z windą przy ulicy Światowida , blisko pętli.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij