Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 545 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

362 000 zł49,50 m² 7 313,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego przy ul. Hermana na spokojnym i bezpiecznym osiedlu Tysiąclecia w Płocku, które cieszy się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł83,77 m² 8 941,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji River Line.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 999 zł83,77 m² 9 549,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, tarasu i ogrodu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł83,77 m² 8 941,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50,24 m² 13 136,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 50,24 m . Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od 1.08.2026r. Jest w pełni wyposażone, odświeżone i nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł53 m² 81,13 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe 3 pokoje z garażem ul. Kłopot | tuż przy Arkadii | blisko centrum Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone przy ul. Kłopot tuż.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł143,30 m² 14 863,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

4 pokojowy apartamnent o wyjątkowo dobrej energii. Widny, idealnie cichy, przestronny , z ogrodem, dwoma miejscami w garażu i 2 komórkami lokatorskimi Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Avenue Estate z przyjemnością oferuje mieszkanie 34,5 m2 w samym sercu Warszawy - u zbiegu Al. Jerozolimskich i Kruczej. Lokal wymaga remontu. Atuty doskonała lokalizacja - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł106,06 m² 6 873,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2026

5-pokojowe mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek, garderoby oraz użytkowego poddasza to własnej aranżacji. Do lokalu przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł106,06 m² 6 402,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł106,06 m² 6 590,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,20 m² 11 977,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie trzypokojowe ( pierwotnie czteropokojowe ) z dużą widną kuchnią o łącznej powierzchni 62,2 m2. Położone jest na czwartym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł60,33 m² 17 984,42 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta wyłącznie W naszym biurze! zadzwoń po nr   ! zapraszamy! Piękne dwupokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie! Budynek z 2006r. Oferowane z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł65 m² 12 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta wyłącznie W naszym biurze! klucze W agencji! Zadzwoń pod   ! Piękne i ustawne mieszkanie w kameralnym budynku z 1996r na ulicy Topolowej w Mysiadle.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł64,83 m² 16 180,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Idealnie ciche, ustawne, 3- pokojowe mieszkanie bezczynszowe, 65 m na Ursynowie w budynku ( szereg ) 2- lokalowym. Parter z ogródkiem 152,5m Stan idealny. Ekspozycja południowa ( salon.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41,52 m² 19 243,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Metro Szwedzka I Stylowe mieszkanie I Nowe budownictwo I Poszukiwana lokalizacja I Miejsce postojowe Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł41,88 m² 15 998,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41.88 m2, zlokalizowane na Warszawskiej Ochocie przy ul. Bohdanowicza. Lokal znajduje się na 10 i ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 338 zł59,78 m² 11 062,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2025

Oferta obejmuję 2-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduję się w inwestycji Apartamenty Home Premium.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 126 zł73,28 m² 11 014,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2025

Oferta obejmuję 3-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduję się w inwestycji Apartamenty Home Premium.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 700 zł65,50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2025

Oferta obejmuję 2-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu z ogródkiem. Lokal znajduję się w inwestycji Apartamenty Home.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł41,43 m² 15 906,35 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Więcej informacji pod numerem telefonu   . Na sprzedaż tylko w naszym biurze, bardzo ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,43 m , położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł60,31 m² 21 538,72 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Avenue Estate prezentuje eleganckie, dwustronne mieszkanie usytuowane w prestiżowej inwestycji Rebel One Soho, będącej częścią znanego kompleksu soho Factory na warszawskim Kamionku. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł37,56 m² 18 634,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Więcej informacji pod numerem: łukasz Pych   Wyobraź sobie poranek z kawą na dużym tarasie, gdy słońce powoli wschodzi nad wodą Ten widok masz tu na co dzień. Na sprzedaż nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł15 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Więcej informacji pod numerem telefonu   . Mikroapartament inwestycyjny 15 m | Wola | Balkon | Garaż podziemny Cena za m : 24 000 zł Powierzchnia: 15 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 6.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum Wołomina przy ulicy Al. Niepodległości. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł31,40 m² 14 968,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do odkrycia możliwości, jakie oferuje mieszkanie 31 m2 w sercu Piaseczna na Osiedlu Róż. Bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą. Mieszkanie emanuje spokojem i jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł57,30 m² 19 720,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w centrum Warszawy cisza, zieleń i doskonała komunikacja To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum Warszawy, a jednocześnie cenią spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,90 m² 18 105,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Więcej informacji pod numerem telefonu   . Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,9 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł62 m² 22 903,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Stare Miasto, ul. Piekarska. Przedmiotem sprzedaży jest piękne, komfortowe i ciche mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 62 m2 (w kw 60,54 m2). Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł38,74 m² 20 392,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,44 plus balkon 4,5 m2 położone na X piętrze budynku apartamentowego z 2009 roku przy ulicy Pory na Stegnach. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 500 zł87 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Miasteczko wilanów | 87 m | 3 pokoje | loggia | 2 miejsca w garażu (możliwość zakupu 4 miejsc, platformy) dla kogo? Układ idealny dla pary lub rodziny 2+1 oraz 2+2. Dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł47 m² 21 255,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Szczegóły pod nr   okazja! idealna inwestycja W centrum warszaway! Zapraszamy na prezentację bardzo ładnego mieszkania na ul. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowocześnie wykończone, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 93 m , położone przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł54,85 m² 17 228,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność. 0% prowizji od Kupującego. Apartament sprzedawany będzie wykończony, aktualnie jest w trakcie aranżacji - gotowy na koniec maja ( bez zabudowy kuchennej) .Standard.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Więcej informacji pod numerem: łukasz Pych   Na sprzedaż nowocześnie urządzony apartament w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, położony na 1 piętrze w kameralnym 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 068 000 zł67,15 m² 15 904,69 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 67,15 m w nowej Inwestycji livin' praga przy ul. Kotsisa 2 na warszawskiej Pradze Północ. CO ciekawe: istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł87,40 m² 20 594,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 87,4 m znajdujące się na piątym piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie składa się z czterech sypialni, salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2- pokojowe lokal mieszkalny - 60m, w budynku apartamentowo - hotelowym. Idealny pod inwestycję ale także jako mieszkanie. Dobry standard, klimatyzacja. Miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie na osiedlu 7 dzielnica w nowym bloku wykończone w 2024 roku w najwyższym standardzie oczekuje na nowego właściciela. Nieruchomość została wykończona dbając.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Więcej informacji pod numerem telefonu   . Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o ekspozycji wschód zachód, położone na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015