Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 536 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

499 000 zł25,50 m² 19 568,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

| o nieruchomości Nowe, wykończone, niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 25,47 m2, zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej okolicy w modernizowanej dzielnicy Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł61,45 m² 9 275,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł53,70 m² 10 800,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł53,70 m² 10 800,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

 

 

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, mokotów, ul. Piaseczyńska 55 Lokalizacja To mieszkanie znajduje się w samym sercu Mokotowa na ul. Piaseczyńskiej 55, co sprawia, że jest idealne zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł24,50 m² 15 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni użytkowej 24,45 m2 położona w Warszawie, przy ul. Wiktoryn 6, składa się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł45,23 m² 25 425,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania, które oferują metraż. I są takie, które oferują widok i dają poczucie przestrzeni, powietrza i kontaktu z zielenią mimo że wciąż jesteś w mieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł98,94 m² 8 075,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w topowej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 98,94 m , z dużym balkonem 14,77 m , prywatnym ogródkiem oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł59,76 m² 9 186,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Mieszkanie na piętrze, o powierzchni 59 m2 to idealna opcja dla rodziny. Lokal jest usytuowany w środkowej części osiedla. Znajduje się w nim przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł54,95 m² 9 080,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Trzypokojowe mieszkanie 55-metrowe z aneksem kuchennym to idealna opcja dla rodziny z dzieckiem. Salon z balkonem o ekspozycji południowej jest doskonały dla miłośników słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł54,95 m² 9 444,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41,31 m² 14 040,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję, gotowe do zamieszkania, nowe,nieużywane 2-pokojowe mieszkanie z przynależnym podwójnym parkingiem oraz komórką. Położone w spokojnej , dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł26,50 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych, położony przy Alejach Jerozolimskich 216.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39 m² 15 128,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oddane do użytkowania Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 (salon ok 20 m2, sypialnia ok 10m2) z widokiem na zieleń w nowoczesnej inwestycji Rytm Mokotowa. |lokalizacja| ul. Antoniewska.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł35 m² 18 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Bielany - stare bielany - 50 metrów do stacji metra. Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy z 1958 roku. Balkon z widokiem na patio. Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna oferta! bez pcc i prowizji Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal mieszkalny dwupoziomowy zlokalizowany na piętrze i poddaszu o powierzchni 111,06m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego, w pełni wyposażonego mieszkania, które zapewnia ciszę i komfort? To rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Bora-Komorowskiego 39 czeka właśnie na Ciebie! Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 418 zł45,71 m² 14 316,74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 033 438 zł73,33 m² 14 092,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 086 zł40,22 m² 15 790,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł26,50 m² 17 660,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja; słodowiec, 400m od stacji metra! dodatkowo miejsce parkingowe naziemne. Kawalerka w doskonałej lokalizacja, świetna komunikacja, oprócz Metra, autobusy, tramwaje. Dobra infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł34 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Stare bielany - blisko plac konfederacji. Do stacji metro stare bielany - około 300 metrów. Mieszkanie na podwyższonym parterze w trzypiętrowym budynku z cegły z początku lat.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł43,90 m² 15 011,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Są mieszkania i są nieruchomości, które przyciągają uwagę od pierwszej chwili. Ta oferta bez wątpienia do nich należy. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,9 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł65,75 m² 14 980,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Żupniczej, praga-Południe, etap 11. Inwestycja Metro Art To wieloetapowe, nowoczesne osiedle zlokalizowane na warszawskiej Pradze, nieopodal metra. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł77,65 m² 16 484,22 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Tarchomin, ul. Światowida róg Ordonówny | 77,65 m | 4 pokoje | balkon L | garaż : Dla kogo? Dla rodziny poszukującej komfortowego mieszkania z 3 sypialniami. Dla pary potrzebującej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł68 m² 13 970,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Zielonce o powierzchni 68,25m2 z ogródkiem i miejscem parkingowym. Mieszkanie znajduje się w budynku czterolokalowym z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł88 m² 14 534,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezopśrednio! Przestronne 88m2 (72m2+ 16m2 garaż) z funkcjonalną aranżacją. Komfort domu z wygodą życia na kameralnym osiedlu. Oferujemy wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł39,27 m² 19 098,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie dwupokojowe na nowym osiedlu w dzielnicy Włochy. Mieszkanie o powierzchni 39,27 m położone na trzecim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł130,61 m² 27 945,79 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wola, osiedle nu!, ul. Kolejowa, 130,61 mkw, 4 pokoje, 2 tarasy, 4 miejsca postojowe, 2 komórki lokatorskie : Dla kogo? To propozycja dla wymagających klientów, którzy szukają apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł136 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym apartamencie blisko natury, bez zbędnych opłat i z prywatnym ogródkiem? Etap V Osiedla Preludium to odpowiedź na Twoje potrzeby! Mieszkania bezczynszowe!.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł24,50 m² 97,96 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia studio przy skm- warszawa Aleje Jerozolimskie. Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni użytkowej 24,45 m2 położona w Warszawie, przy ul. Wiktoryn 6a, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł37,50 m² 18 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

37,5 m2 w sercu Saskiej Kępy. Bliskie sąsiedztwo czarownej ulicy Francuskiej. Nieopodal Stadion Narodowy, park Skaryszewski, liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, butiki, punkty usługowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł56,30 m² 17 584,37 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 56 m , na VII piętrze w budynku z 1960r. (z windą), w samym sercu Warszawy, śródmieście Północne, aleja Solidarności, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65,30 m² 9 954,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

| mieszkanie w Topowej lokalizacji | | 2-pok. | oddzielna Kuchnia | 63 m2 | Piwnica | zobacz wirtualny spacer po tej nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do najmu, praga południe, gocław, guderskiego główne atuty - klimatyczna i unikatowa lokalizacja przy jeziorku Balaton - mieszkanie po odświeżeniu, - balkon (zabudowany), -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do Wynajęcia - Ochota, ul. Bohdanowicza 21 lokalizacja Budynek mieszkalny położony jest na warszawskiej Ochocie, przy ul. Bohdanowicza 21 - około 15 minut od centrum miasta. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł37 m² 18 864,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż kawalerka na Wilanowie przy ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 10g w prestiżowej Ostoi Wilanów. Nieruchomość znajduje się w 3-piętrowym bloku z windą z 2014 roku.