Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 618 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 618 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł20 m² 112,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, 1-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli przy ul. Leszno 38. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1952 roku. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Worcella

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł35 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wola Kawalerka z ogródkiem od właściciela Mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Worcella. Mieszkanie znajduje się na parterze w 6-piętrowym bloku wybudowanym w 2018 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nocznickiego

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł66 m² 14 984,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskich Bielanach, w sąsiedztwie Metra Młociny, przy ulicy Nocznickiego. Układ mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

4 999 zł43 m² 116,26 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki 2 pokojowy apartament 43m2 w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence (I etap) - ul. Waliców - przy ul. Grzybowskiej, w pobliżu Ronda onz (przystanek metra). Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł41 m² 12 290,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Sprzedam kawalerkę - świetną, rozkładową, przestronną, (z możliwością aranżacji na 2 pokoje!) na warszawskiej Białołęce! Kawalerka na sprzedaż znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

915 000 zł45 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Marzy Ci się szybki dojazd do pracy bez konieczności stania w korkach i możliwość budzenia się na ostatnią chwilę? Chcesz zamieszkać na jednym z najbardziej modnych osiedli na Woli?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokoryczki

Warszawa,mazowieckie

1 115 000 zł62 m² 17 983,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocławek, ul. Kokoryczki 5a Metraż: 61,48 m2 Piętro: 6/6 Rok budowy: 2021 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 1 115 000 zł + 60 000 zł miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Skłodowskiej-Curie

Otwock,mazowieckie

490 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę na sprzedaż, położoną przy ulicy Marii Skłodowskiej Curie, otwock. Mieszkanie o powierzchni 38m2 znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł57 m² 15 532,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Sielcach na bliskim Mokotowie - Świetna lokalizacja pod kątem komunikacji miejskiej oraz infrastruktury, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ua/ru pl: nowoczesne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Idealne dla singla lub pary ceniącej wysoką jakość wykończenia oraz doskonałą lokalizację w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum miasteczka Wilanów przy ul Branickiego. Budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kompanii AK Goplana

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł40 m² 15 889 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,65 m2 do własnej aranżacji. Podstawowe informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim, dostępne od ręki na zasadzie cesji umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Na wynajem od zaraz wyjątkowy apartament w samym sercu Warszawy! Mieszkanie o powierzchni 50 m mieści się na 8 piętrze prestiżowego budynku Łucka-City przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

478 000 zł28 m² 16 950,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasna kawalerka o powierzchni 28,2 m , zlokalizowana w spokojnej części Bielan, na granicy z Żoliborzem. Mieszkanie znajduje się przy ul. Reymonta 10a. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Warszawa,mazowieckie

742 000 zł49 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio od właściciela bez prowizji mieszkanie 49 m2. Posiada 2 pokoje z dużym balkonem z kuchnią, łazienką i z dużym przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 198 000 zł51 m² 23 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Idealne na działalność gospodarczą przy ul. Marszałkowskiej. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa, nieopodal pl. Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

4 990 zł41 m² 121,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu piękny apartament w widokiem na Warszawski skyline wieżowców. Ul. Dzielna, ekskluzywny apartamentowiec zrealizowany przez Ochnik Development.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł42 m² 17 595,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko W the estate warsaw Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Elbląskiej 65. To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł52 m² 24 903,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaz wyjątkowe mieszkanie z balkonem i garażem podziemnym, tuz po generalnym remoncie, zlokalizowane na drugim piętrze niskiego budynku z cegły na Starym Mokotowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mroczna

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł58 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wola ulrychów ul. Mroczna obok górczewska / metro ulrychów / wola park. 2 pokoje 58 m2 garaż , komórka lokatorska i internet gratis. Mieszkanie o pow. 58,06 m2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Boguckiego

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł25 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka 25,5 m2 położona na 6 piętrze z windą. Blok ma 9 pięter. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - pokój - kuchnia - łazienka - balkon do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Sulejówek,mazowieckie

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zadbane, przestronne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 3- piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Sulejówku na granicy z Warszawą nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł44 m² 18 159,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Ochocie blisko Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie o powierzchni 44m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ożarowska

Warszawa,mazowieckie

684 000 zł46 m² 14 869,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszanie w bardzo zadbanym bloku - w typie kamienicy - na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze wśród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

We speak pl / ukr / ru / eng Do wynajęcia luksusowy apartament położony na prestiżowym osiedlu apartamenty mokotów park, w pobliżu Jeziorka Czerniakowskiego na Sadybie. Duży teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł49 m² 16 918,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do zamieszkania. Mieszkanie po odświeżeniu z nowym lakierem na podłogach (deska). Piękne 2 pokoje w nowym budownictwie. Z bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na ul. Olbrachta. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni - Łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

870 000 zł64 m² 13 679,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

870 000 zł | sprzedaż | 63,60 m2 | 4 pokoje | warszawa stegny | ul. Capri Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie (pierwotnie były 4 pokoje, można przywrócić stary układ - widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na wynajem 10. piętro, dokładny Adres: ul. Skierniewicka 1/7, warszawa (metro Płocka) Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

1 319 000 zł65 m² 20 282,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 z tarasem 50m2, wykończone w wysokim standardzie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kotsisa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł30 m² 21 854,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Idealny dwupokojowy apartament w budynku z 2022r - prawdziwe zdjęcia. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Ciche mieszkanie o powierzchni 30,16m na Pradze Północ przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł42 m² 15 219,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Miasto Moje (białołęka) - ulica Marywilska 68C Budynek oddany do użytku we wrześniu 2022. Mieszkanie jest w pełni wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

488 228 zł35 m² 13 949,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaoferowania Państwu ładnej kawalerki na Tarchominie. Mieszkanie kompletnie wyposażone (tv, pralka, kuchnia gazowa, lodówka, odkurzacz, zastawa stołowa, kanapa, ława z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane w samym centrum Legionowa. Budynek po termomodernizacji, klatka schodowa zadbana.