Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł77 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę najmu ekskluzywnego apartamentu - nowoczesnego mieszkania, w budynku posadowionym na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

229 000 zł36 m² 6 291 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodną kawalerkę znajdujące się w Radomiu na ulicy Stefana Żeromskiiego Śródmieście Mieszkanie można przerobić na 2 pokoje. Mieszkanie do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Wyszków,mazowieckie

450 000 zł58 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w centrum Wyszkowa, ul. Gen. Józefa Sowińskiego Do sprzedaży: dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z ekspozycją okien od północy (kuchnia i sypialnia) od południa (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pasaż Ursynowski

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł85 m² 43,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 85 m2, piętro 2/4 bez windy, w budynku z 1997r., przy ul. Pasaż Ursynowski, ursynów Północny. Super dla rodziny lub pary. Cena: 3700 zł + 1700 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł65 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż zadbane, narożne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8m2 znajdujące się w budynku przy ulicy Skarbka z Gór 17d na Białołęce. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

1 055 000 zł67 m² 15 793,40 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 144m2 Na zamkniętym osiedlu na gocławiu przestronny ogródek przynależny do mieszkania Na mieszkanie składają się :. przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 502 510 zł77 m² 19 592 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! nowa lokalizacja biura sprzedaży! Biuro Sprzedaży Dewelopera Tel. Apartamenty W atrakcyjnej lokalizacji W sercu Woli - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy! Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelberga

Warszawa,mazowieckie

2 750 zł32 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe przy ul. H. Wawelberga 3 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy z 1908 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, wygodne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Stokłosy Mieszkanie o pow. 53m2 składa się z: salonu z klimatyzacją - 17,2m2 - jasny, przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł57 m² 14 356 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.05m2 znajdujące się na przepięknym Górnym Mokotowie przy ulicy Cieszyńskiej 1A. Lokal mieści się na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł58 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 57,5 m2, piętro 2/8 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Naruszewicza, mokotów Wierzbno. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł56 m² 62,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 55,6m2, piętro 3/5 z windą w budynku z 2014r. przy ul. Kasprowicza, bielany Wawrzyszew. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł47 m² 16 148,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Tarchomina. Rzadko spotykane 3 pokoje - 47m2 Mieszkanie położone w pobliżu Galerii Północnej, 150 m od przystanku tramwajowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne studio - powierzchnia 32 metrów kwadratowych - mieszkanie na 2 piętrze z balkonem - wysokość 2.80 m - zlokalizowane na Białołęce (Nowodwory).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandhiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł35 m² 18 051,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

[Eng below] Mam przyjemność zaoferować Państwu doskonały lokal inwestycyjny gotowy do zamieszkania o powierzchni 34,90 m2 w bloku z cegły z 1957 roku położony na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł44 m² 11 704,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w cenie, na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze. Powierzchnia 41,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

697 000 zł32 m² 21 781,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 32m - ul. Sienna 66, warszawa (10. piętro) Szukasz idealnego mieszkania w sercu Warszawy? To 32-metrowe mieszkanie przy ul. Siennej 66 to wyjątkowa propozycja dla singla, pary lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł28 m² 18 909,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie. Mieszkanie dzięki swojemu rozkładowi zapewnia poczucie przestrzeni i funkcjonalności. 4 okna biegną przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł48 m² 12 974,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Witam, mieszkanie znajduje się w dzielnicy Warszawa - Białołęka. Na osiedlu Nowodwory. W zielonej części dzielnicy. Pow. 48,17 m2. Mieszkanie ma zrobione podłogi ( w tym cały hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 620 000 zł250 m² 10 480 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 250 m.2 (po podłodze ok. 270 m.2) usytuowany na 3, 4 i 5 piętrze. Poziom pierwszy mieszkania (pow. ok. 100 m.2) to obszerny salon o pow. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walewska

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ul. Walewskiej 3 na bliskim Grochowie na Pradze-Południe. Lokal o powierzchni 48 m znajduje się na 3/3 piętrze budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie (60m2) do którego przynależą balkon, komórka lokatorska na piętrze budynku (4 mkw) oraz miejsce stacjonarne w garażu podziemnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu nowoczesną kawalerka z aneksem kuchennym oraz pięknym dużym ogródkiem, położoną w spokojnej, kameralnej okolicy, w budynku na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

737 000 zł48 m² 15 290,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu: na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane w samym centrum miasta przy Al. Solidarności 98 - mieszkanie do generalnego remontu, pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł35 m² 14 957,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu cichą i funkcjonalną kawalerkę 35,1 m2, w której spędziliśmy w dwie osoby ponad 6 lat życia. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu pod Dębami, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 740 000 zł109 m² 16 020,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie w biurze sprzedaży. Cena: 1 740 000,00 zł Cena za metr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

867 000 zł34 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, designerskiego mieszkania położonego w samym sercu Warszawy, przy ul. Bagno. To idealna propozycja dla osób ceniących elegancję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

11 500 zł140 m² 82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu bardzo przestronny, 4 pokojowy apartament na Miasteczku Wilanów przy ul.Hlonda. Idealny dla rodziny z dziećmi. Okna z salonu wychodzą na zielone wewnętrzne patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ulicy Konstruktorskiej 5C. Lokal ma 36 mkw i znajduje się na ostatnim piętrze w 8-piętrowym budynku z windą z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł74 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, zadbane mieszkanie 3-pokojowe w atrakcyjnej, zielonej okolicy na Bemowie. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie Fortu Bema. Dostępne od lutego. Mieszkanie o metrażu 73,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł67 m² 12 931,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku wyposażonym w windę, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 199 000 zł68 m² 32 102,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Marzysz o mieszkaniu w samym sercu Warszawy, a jednocześnie otoczeniu zieleni? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! 68,5 m komfortu + 6,5 m balkon Przestronny apartament, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orla

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł89 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 89m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2000r. przy ul. Orlej, śródmieście Północne. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5200 zł + 1000 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hodowlana

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł51 m² 19 762,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bezpośrednio na sprzedaż | wyjątkowe mieszkanie na targówku 500 metrów od metra Całe wyposażenie na zdjęciach pozostaje w lokalu! Oferujemy na sprzedaż gotowe do zamieszkania, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Grójec,mazowieckie

715 000 zł72 m² 9 930,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio - 72 m.kw + miejsce w garażu podziemnym - GRÓJEC - Cena: 715 000 pln. Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe w Grójcu, 72 m, pierwsze piętro, na zamkniętym kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sadkowska

Radom,mazowieckie

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 60m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cynamonowa

Warszawa,mazowieckie

3 750 zł72 m² 52,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i przestronne mieszkanie na wynajem na Ursynowie Oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,92 m , położone w spokojnej i zielonej części Ursynowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego