Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 618 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 618 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 114 367 zł113 m² 18 637 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia? Przestronna, 4-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został przemyślany z myślą o najwyższym komforcie życia. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polnej Róży

Warszawa,mazowieckie

7 200 zł128 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 128 m , położonego w świetnej lokalizacji na Ursynowie przy ul. Polnej Róży 2/4. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

1 275 000 zł69 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na Gocławiu z wyjątkowym charakterem i przestrzenią do życia. Mieszkanie jest bardzo ciepłe o bardzo pozytywnej energii. Mieszkanie jest od podstaw gruntownie przebudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Radom,mazowieckie

299 000 zł50 m² 5 956,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe 50,20m, osiedle Nad Potokiem, odnowiony blok z windą. W atrakcyjnym układzie pomieszczeń, w stanie do odnowienia, ale także z możliwością zamieszkania, wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieluńska

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł36 m² 14 861,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Centrum Woli Park Moczydło Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal w sercu Woli. Mieszkanie: mieszkanie położone przy ul. Wieluńskiej, składa się z dwóch pokoi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybałtów

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł68 m² 17 231,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Budynek bez windy. Lokal w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewicka

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł40 m² 20 886,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonem, ulokowane na pierwszym piętrze klimatycznej dwupiętrowej kamienicy położonej przy cichej uliczce na Starym Mokotowie. Doskonała komunikacja z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł38 m² 12 961 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie, usytuowane na ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł40 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mieszkanie wykończony w wysokim standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony (pralka, zmywarka, odkurzacz itd.) Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł66 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,3m2 usytuowane na 2 piętrze w 12 piętrowym budynku zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Chomiczówka - ul. Bogusławskiego. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł38 m² 16 419,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wygodne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Bródnie. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja. Więcej naszych ofert znajdziecie na naszej stronie Na powierzchni 37,7 m znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne nowocześnie wykończone , bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie tuż przy Metrze Wilanowska (3 min pieszo).Super lokalizacja. Stan mieszkania bardzo dobry, umeblowane, do zamieszkania. Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Radom,mazowieckie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe w atrakcyjnym układzie pomieszczeń, w stanie do zamieszkania od zaraz. Położone na ósmym piętrze bloku, przy ulicy olsztyńskiej w Radomiu. Usytuowanie mieszkania gwarantuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

877 000 zł46 m² 18 982,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Idealne dla rodziny lub inwestycję pod najem na Ursynowie tuż przy wejściu do stacji metra Stokłosy. Ogródek i bezpośrednie wyjście na patio. Salon (ok. 17m2) połączony z przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie typu studio o powierzchni 34 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w 3 piętrowym kameralnym budynku położone w w cichej spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł48 m² 14 145,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Blok po termomodernizacji wraz z wymianą okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł65 m² 50 613,50 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu absolutnie wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w ekskluzywnej inwestycji Unique Tower. Budynek znajduje się w samym sercu nowoczesnego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł61 m² 11 803,30 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wyłącznie U mnie! Z przyjemnością przedstawiam Państwu dobrze skomunikowane, 3 - pokojowe (z możliwością wydzielenia czwartego pokoju), mieszkanie na Pradze Południe. To miejsce wymarzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmiana

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł34 m² 17 387,50 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu Dziennikarskim przy ul. Koźmiana. Nieruchomość znajduje się na 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł51 m² 12 254,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania usytuowanego przy ul. Rozłogi 6 o powierzchni 51m2. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku. Lokal posiada ogromny potencjał do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

5 600 zł98 m² 56,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu eleganckie 3 pokojowe mieszkanie na wynajem usytuowane w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Sarmackiej. Apartament prawie 100 m2 jest gotowy do wprowadzenia, duży, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł26 m² 126,92 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne studio przy ul. Jaktorowskiej 5a budynek: apartamenty Union to elegancka inwestycja na granicy Śródmieścia i Woli, w dynamicznie rozwijającej się biznesowej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie położone przy ul. Kusocińskiego w centrum Piaseczna. Lokal o powierzchni 30 mkw usytuowany jest na 2 piętrze bloku mieszkalnego bez windy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie z garażem podziemnym + czynsz w cenie - Osiedle Łopuszańska Oferujemy na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o zlokalizowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

708 000 zł47 m² 15 063,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 7 piętrze w budynku 10piętrowym zloalizowane na Pradze Południe -saska Kępa. Na powierzchnię mieszkanie składa się: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł47 m² 16 895,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję słoneczne dwupokojowe mieszkanie (47 m^2) w kameralnym bloku na ulicy Szaserów. Budynek jest z 2014 roku, a w okolicy przeważa niska zabudowa. Lokal jest na ostatnim 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopalniana

Warszawa,mazowieckie

2 330 000 zł115 m² 20 260,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

5-pokojowe mieszkanie 115 m przestrzeń, komfort i znakomita lokalizacja! Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni ok. 115 m , położonego na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skalnicowa

Warszawa,mazowieckie

887 280 zł74 m² 12 016,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Dewelopera tel., zapraszamy w godz. 9-18 Szukasz segmentu w zielonej i spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum i okolicznych miejscowości? Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł82 m² 15 647,90 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES wyłącznie U mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł31 m² 16 968,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaproponować mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 13. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł59 m² 30 508 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartament w samym centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej 28. W mieszkaniu zainstalowane jest wodne ogrzewanie podłogowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł18 m² 21 803,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ciekawej kawalerki. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze zadbanego budynku na zielonym osiedlu Rakowiec. Budynek po termomodernizacji, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł125 m² 7 901,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Kolejna oddawana do użytkowania inwestycja solidnego developera - dom czterolokalowy. Oferta dużego mieszkania 5 pokojowego 125 m2. Osobne wejście , na parterze sien, schowek i schody na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

949 000 zł71 m² 13 347,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją - idealne dla rodziny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 71,1 m , położonego na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 266 000 zł90 m² 13 989 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

1 266 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 90,5 m2 | warszawa | bemowo | powstańców śląskich I metro I bez pcc Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł26 m² 19 024 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż oferujemy uroczą kawalerkę o powierzchni 26 m , położoną w samym sercu Warszawy, przy ul. Andersa. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdecka

Warszawa,mazowieckie

712 000 zł47 m² 15 213,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz 2 pokojowego mieszkania w klimatycznej przedwojennej kamienicy, po kompleksowym remoncie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 58 m2, parter/4 bez windy, w budynku 1968r. przy ul. Piwarskiego, mokotów, sielce. Idealne dla rodziny lub pary. Znakomita lokalizacja, w okolicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł48 m² 16 747 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie na parterze z tarasem w budynku (trzy piętra) mieszkalnym w Warszawie - Ursynów. Wykończenie: podłogi - panele podłogowe, glazura; ściany - gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł47 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,80 m , usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku z 1984 roku -warszawa, ursynów, ul. Na Uboczu. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wołomin,mazowieckie

470 000 zł46 m² 10 316,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45,64 m Wołomin, ul. Prądzyńskiego Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,64 m , usytuowane na 2. piętrze.