Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Walendów,mazowieckie

799 000 zł77 m² 10 352,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokojowe, 77m2 na pierwszym piętrze z dwoma balkonami w cichej okolicy, na osiedlu zamkniętym. Lokalizacja Walendów, miejscowość położona między Nadarzynem a Łazami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

350 000 zł30 m² 11 697,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży świetnie urządzona kawalerka o powierzchni blisko 30 m2, zlokalizowana na os. Żeromskiego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł64 m² 14 883,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferuję 3- pokojowe mieszkanie. Dwie sypialnie po 12mkw, łazienka 5mkw, salon 19mkw, kuchnia 8.5 kw. Salon i sypialnia południowy zachód, pokój i kuchnia wschód. Salon i sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

532 000 zł37 m² 14 378,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ulicy Wrzeciono. 3, które znajduje Blok z dwiema windami, klatka schodowa po remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt 3-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy ul. Skoroszewska 7 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 56 m2. Piętro 6. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł38 m² 17 922,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m2, składające się z dużego pokoju, łazienki, korytarza oraz przestronnej, jasnej kuchni. Pokój jest wyposażony w dwie duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Płońsk,mazowieckie

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie do remontu przy ul. Wolności 37 w Płońsku. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni użytkowej 46.00 m2, położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m , położona na 1. piętrze zadbanego, 4-piętrowego budynku przy ul. Barskiej na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł43 m² 105,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie 5050,00 pln opłaty czynsz w opłacie najmu. Marzysz o mieszkaniu, w którym wszystko jest nowe, czyste i czeka właśnie na Ciebie? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jasne, piękne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Bielanach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - egzotyczny drewniany parkiet, eleganckie łazienki, ściany odświeżane w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławińska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Sławińskiej na Woli. Nieruchomość ma 45 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Znajduje się na 3 (z 8).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

5 800 zł33 m² 175,70 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Grzybowskiej 37 w Warszawie. To wyjątkowa propozycja dla wymagających klientów, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Otwock,mazowieckie

888 241 zł81 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dla inwestora , można podzielić na dwa mieszkania z oddzielnymi wejściami i licznikami. Oferta na wynajem lub jako całość. Mieszkanie w kameralnym bloku sześć mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł92 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Witam! Oferuję do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu z 2000 roku (który przeszedł gruntowny remont w 2020 roku, ma zupełnie nową elewację, izolację i wszystkie instalacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lirowa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Lirowej na warszawskiej Ochocie z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Nieruchomość o łącznej powierzchni 42 mkw. i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

809 000 zł72 m² 11 236,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe! Ostatnie! Taras dookoła! Narożne! Słoneczne! Obok las! Przestrzeń i cisza na co dzień! Mieszkanie mieści się w Jabłonnej: granica z Białołęką (choszczówka). |72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł38 m² 14 873,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Fantastyczna kawalerka z oddzielną, dużą, widną kuchnią, przedpokojem i łazienką z wanną. Układ pomieszczeń pozwoli bez problemu przearanżować mieszkanie na dwupokojowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fosa

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł87 m² 12 632,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87 m2, oferując nowoczesny design oraz możliwość rozbudowy antresoli o dodatkowe 35 m2. Położone na kameralnym osiedlu z jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł66 m² 18 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł35 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój z widną kuchnią na ul. Mikołajczyka (gocław). Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Czwarte piętro bez windy. Zadbany budynek i osiedle. Mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

650 000 zł53 m² 12 156,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

o łącznej powierzchni 53,47 m2, na którą składa się: - salon z aneksem kuchennym: 25 m2, - sypialnia: 16 m2, - korytarz: 7 m2, - łazienka: 5,5 m2. Mieszkanie zapewnia funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł42 m² 15 602,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, osiedlu Stegny, przy ulicy Sardyńskiej. Powierzchnia 42,3 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. 2 pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka, osobne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Legionowo,mazowieckie

680 000 zł51 m² 13 428,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku z lokalizowane w centrum Legionowa. Mieszkanie idealne dla rodziny z dzieckiem lub pary. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Planetowa

Warszawa,mazowieckie

3 499 000 zł180 m² 19 438,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Unikatowy apartament ze 180 metrowym tarasem na dachu i prysznicem z widokiem na Mazowiecki Park Krajobrazowy. Położony w wyjątkowo cichej i zielonej Radości zaledwie 20 min. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł38 m² 131,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikatowy apartament 38 M2 mennica residence wolne od 1.11 BUDYNEK: Mennica Residence to zespół dwóch wielokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, których budowa rozpoczęła się w 2016,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Astronomów

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł54 m² 17 493,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3 pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 54,25 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z lat 60-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

2 550 zł59 m² 43,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scroll down to english version Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Bardzo ładne, jasne, ciche, mieszkanie na Mokotowie 2 pokojowe do wynajęcia - 59 m2! Do wynajęcia ładne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł27 m² 25 889 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 7. piętrze budynku przy ul. Mokotowskiej 67 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pileckiego

Piastów,mazowieckie

670 000 zł51 m² 13 127 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,4 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Pileckiego 2 w Piastowie. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białej Floty

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - 45 m Warszawa, marina Mokotów - budynek z 2021 roku Oferuję do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł51 m² 10 392,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 37 m2 na wynajem na Mokotowie Sadyba. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł74 m² 15 899,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ładne dwustronne 3-pokojowie mieszkanie na Sadybie tuż przy granicy z Wilanowem odnowione w 2016 r. - na ścianach gładzie; podłoga: terakota + deska warstwowa. Dwie sypialnie 14 m2 i 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Staszica

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł24 m² 23 045,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Kawalerka w Warszawie, bliska Wola. Mieszkanie o pow. 24,3 m2 na ul. St. Staszica przy ul Wolskiej. W bardzo bliskiej okolicy dwie stacje metra 10/8 min do stacji metra Płocka i Młynów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Super oferta mieszkanie z dużym ogródkiem w Józefosławiu! Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Życzyńska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł46 m² 15 283,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2-pokojowe w stanie idealnym, kompletnie umeblowane. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Radom,mazowieckie

559 000 zł81 m² 6 901,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie jedyne w swoim rodzaju. Mieszkanie dwupoziomowe 80 M2 / 3 piętro / nowoczesne budownictwo z lat 2004 / teren zamknięty ogrodzony / do dyspozycji miejsce postojowe / świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ewy

Pruszków,mazowieckie

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, sypialnia, oddzielna, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaściankowa

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł87 m² 13 767,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W nowym osiedlu mieszkanie 86,8 m2 na parterze z ogródkiem 65 m2. Budynek z 2008 roku, a mieszkanie po remoncie w 2023. Można nabyć 2 miejsca w garażu pod budynkiem - po 40 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł52 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokoje z kuchnią z loggią w stanie idealnym. Budynek pięknie położony -koło lasu. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruczaj

Warszawa,mazowieckie

835 975 zł67 m² 12 497,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokal 66,89 m2, -cena 836125 zł w stanie deweloperskim -do wykończenia i własnej aranżacji. Stan tzw. deweloperski: tzn. są wykonane wylewki podłogowe, malowane tynki, rozprowadzenia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij