Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł56 m² 98,02 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Warszawie przy ul. Skierniewickiej (wola). Lokal ma 56.11m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gocław ciche -blisko centrum handlowego rpomenada. -cena plus czynsz administracyjny 600 złotych - składa się: -pokój dzienny (16m) -wyposażony w sofę dwuosobową -z pokoju wyjścia na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

438 000 zł25 m² 17 520 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż kawalerka znajdującą się na Mokotowie ( Służew) Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4- piętrowym budynku przy ul. Śniardwy. Nieruchomość : - powierzchnia 25 m2 - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł67 m² 21 626,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są zdjęciami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Konstytucji

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł43 m² 75,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie, w sercu miasta, z adresem i widokiem na Plac Konstytucji. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze, w budynku z windą. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studencka

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł67 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, bardzo ustawne, w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepszych części Mokotowa. Stąd wszędzie jest blisko.w odległości ok.6-7 minut pieszo do bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca dla siebie? Oto kawalerka, która ma wszystko, czego potrzebujesz! Nie za duża, nie za mała - w sam raz dla singla lub pary, którzy cenią sobie komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 074 700 zł44 m² 24 248,70 zł/m²

 

Piętro:7/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prestiżowa lokalizacja w kompleksie Platinum Towers, przy Grzybowskiej, w budynkach o nowoczesnej architekturze, składających się z apartamentów, pasażu handlowego oraz 3 poziomego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, 2 pokoje, w doskonałej lokalizacji, kłobucka budynek: inwestycja Lifetown to kameralny czteropiętrowy budynek na warszawskim Służewcu charakteryzujący się nowoczesną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 052 000 zł48 m² 21 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze w 15-piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane przy ul. Grzybowskiej - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 095 000 zł85 m² 12 856,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, mam do zaoferowania wygodne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,17 m2 zlokalizowane na spokojnym, zamkniętym osiedlu na granicy Marysina Wawerskiego i Gocławka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pęcicka

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł27 m² 111 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: mieszkanie o pow. 27 m2 na 3 pietrze w blokalu na warszawskich Bielanach w okolicach ul. Pęcickiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł60 m² 10 851,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce - Tarchomin. Idealne dla osób szukających przestronnego lokum w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł46 m² 17 445,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8m2 znajdujące się na trzecim piętrze budynku przy ulicy Białostockiej na Pradze Północ. Mieszkanie Mieszkanie jest ślicznie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

967 000 zł47 m² 20 574,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie z loggią zaprojektowane przez architekta. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Marzysz o życiu w spokojnej okolicy, blisko lasu i z dala od zgiełku dużego miasta? Jeśli tak, to ten segment jest dla Ciebie - przestronny, jasny, wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

764 849 zł51 m² 15 133,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Bezpośrednio od dewelopera! promocja! Opcja 20/80 przy cenie 790 119 Ostatnie mieszkanie z ogródkiem Posiadamy w ofercie inne mieszkania: 1,2,3 oraz 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Warszawa,mazowieckie

2 443 600 zł82 m² 29 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Opis: oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, ustawne mieszkanie o powierzchni 82 m2, zlokalizowane na Starym Mieście, najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy przy ul. Krakowskie Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kowalskiego

Warszawa,mazowieckie

619 900 zł47 m² 13 274,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dla poszukiwaczy komfortu lokalizacji połączonego z klimatem i ciszą. Przestronne mieszkanie, idealne dla Pary. Adres: ul. Aleksandra Kowalskiego 3 atuty: przestrzeń pełna słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem na Targówku, przy ulicy Łabiszyńskiej. Mieszkanie o powierzchni 36 mkw posiada dwa pokoje i mieści się na parterze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł54 m² 21 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z możliwością przebudowy na 3 pokoje, położone na Starym Mokotowie w budynku z windą z 1990 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolkowska

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł40 m² 20 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie z duzym tarasem na Bemowie- - 50m od stacji metra Bemowo. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m , usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z 2002 roku zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł48 m² 17 364 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku z windą z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, - widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

981 000 zł45 m² 21 737,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem w Śródmieściu, tuż przy stacji metra Ratusz Arsenał. To doskonała propozycja dla osób szukających funkcjonalnej przestrzeni w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł40 m² 74,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ul. Bruzdowej na Wilanowskich Zawadach. Oferta idealna dla singla lub pary! rozkład: mieszkanie o powierzchni 40,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

736 000 zł55 m² 13 340,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie zlokalizowane w Rembertowie przy ulicy Chełmżyńskiej, w pełni umeblowane i wyposażone w rtv i agd. Miejsce postojowe w hali garażowej, komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, praga Północ ul. Targowa 68 Metraż: 69 m2 3 pokoje z balkonem Cena: 4 000 zł Czynsz administracyjny : 1 130 zł (media, śmieci, ogrzewanie) dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

561 000 zł29 m² 19 344,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29 m , 1 piętro w 4-piętrowym bloku z 1977 roku -warszawa, bródno, ul. Toruńska. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł88 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Posiadamy 2 pokojowe, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Białołęce. Inwestycja na Tarchominie składająca się z 142 mieszkań o różnorodnych rozkładach od 26 m2 do 115 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzemieniecka

Warszawa,mazowieckie

3 570 zł44 m² 81,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

**english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament 2 pokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Tomcia Palucha. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym bloku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harfowa

Warszawa,mazowieckie

2 880 165 zł100 m² 28 735 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy W naszej ofercie piekne mieszkani rynek pierwotny! bez ppc! bez prowizji od agencji! zapraszamy do kontaktu W celu umównienia prezentacji W dogodnym dla państwa terminie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł51 m² 74,22 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zweryfikowana przez mengs - nieruchomości, inwestycje, kredyty, projekty i remonty. Godnym zaufania wynajmę mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 51,20 m2, położone na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Suwak

Warszawa,mazowieckie

5 999 zł80 m² 74,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokojowy w wysokim standardzie na ostatnim piętrze Mokotów, ul. Suwak 14 (bez prowizji) Rozkład: apartament o powierzchni ~80m2 składa się z: - salonu (z dużą kanapą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

2 490 zł45 m² 55,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul.Tomcia Palucha 3 w Warszawie *Powierzchnia 44,8 m2 *Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń *Składa się z salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

1 059 000 zł59 m² 17 949,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

We speak pl/en/ua/ru Prezentujemy ofertę sprzedaży trzypokojowego nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego na parterze z dużym ogródkiem 90 m . Gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Szreniawa

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł82 m² 21 951,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem znajdujące się na ostatnim piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Herbu Szreniawa, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

3 470 zł46 m² 75,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz ciche, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum miasteczka Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej. Mieszkanie z widokiem na patio. Budynek Mieszkanie znajduje się.