Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

680 000 zł57 m² 11 836,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Dobra oferta. Mieszkanie położone na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku na osiedlu Lech przy ul Młynarskiej. Osiedle przyjazne,kameralne, zielone. Świetnie skomunikowane. Blisko do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 590 741 zł118 m² 13 492,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bemowo I metro I 3 pokoje I ogród I bez pcc Kup i zamieszkaj w nowej inwestycji w kameralnym Apartamentowcu na Bemowie Zakup bez pcc! i bez prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Marki,mazowieckie

770 000 zł154 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego, bezczynszowego mieszkania z ogródkiem w podwarszawskich Markach przy ul. Długiej! Kluczowe atuty: - powierzchnia 154,6 m na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł41 m² 24 354 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ekskluzywne mieszkanie w samym centrum Warszawy przy ulicy Widok o powierzchni 41,02 m2. Nieruchomość usytuowana w miejscu, gdzie wszystko, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Floriańska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł29 m² 17 586,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka na Pradze-Północ w bloku na zamkniętej posesji z 1969 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 29m2 przy ul. Floriańskiej składające się z: pokoju Kuchni Łazienki Przedpokoju Balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł47 m² 16 046,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje ciche, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na zielonym Grochowie. Mieszkanie ma 46 m2 i mieści się na ostatnim 3 piętrze, w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nietrzebki

Żyrardów,mazowieckie

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 43 m Żyrardów Wprowadzenie Prezentujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy ulicy Nietrzebki 34 w Żyrardowie. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

979 000 zł80 m² 12 161,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkania 4 pokojowe o powierzchni 80,5 m , usytuowane na 12. piętrze w bloku z 1978 roku zlokalizowane przy ul. Radzymińskiej, na Targówku Mieszkaniowym. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szanajcy

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł22 m² 18 590,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1957 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Józefa Szanajcy Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł29 m² 21 989 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

639 000 pln | sprzedaż | 2 pokoje | 29,02 m2 | warszawa | śliska Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego budynku przy ul. Śliskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł105 m² 18 992,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Cichy apartament z miejscem garażowym, tuż przy Fabryce Norblina. Idealna lokalizacja, pomiędzy stacjami metra Rondo onz i Rondo Daszyńskiego. Rozkład: dwustronne mieszkanie, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł105 m² 17 965,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 3 pokojowe (możliwość aranżacji na 4 pokoje) o powierzchni 105,20 m2, położonego na 4 piętrze w budynku przy ulicy Łuckiej w dzielnicy Wola. Mieszkanie składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

6 270 zł83 m² 76 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem I Praga Północ I Cztery pokoje I Nowe I Jagiellońska 75 Wynajmij ze mną przytulne, 4 - pokojowe mieszkanie na Warszawskich Bulwarach Praskich, z okien którego można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł37 m² 15 988 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Pradze-Północ w bloku z 2000 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 36.59m2 przy ul. Radzymińskiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchnia Dużego Balkonu Lokal nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł61 m² 122,95 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli, ul. Siedmiogrodzka 1. Apartament ma powierzchnię 61 m2 i znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł64 m² 13 421,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Dwustronne Mieszkanie na Mokotowie w budynku z 1975 roku. 4-pokojowe mieszkanie o pow. 64m2 przy ul. Barcelońskiej składające się z: salon Kuchnia Przedpokój 3 Sypialnie Łazienka Toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealna lokalizacja tego przytulnego 3-pokojowego mieszkania z pewnością zadowoli każdego, kto szuka wytchnienia po pracy, a jednocześnie zależy mu na szybkim dojeździe do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Jaktorowska 8, blisko metra Rondo Daszyńskiego rozkład Mieszkanie o powierzchni 2 pokoi znajduje się na 2. piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Top lokalizacja przystnek autobusowy linia 738 - 120 metrów dwa miejsca postojowe ogródek 99 m2 deweloper Z ponad 14- letnim doświadczeniem gwarancja wysokiej jakości 24 zrealizowanych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł48 m² 16 701,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o pow.47,9 m2 na III piętrze w budynku z cegły (bez windy), Ochota, ul. Korotyńskiego. Gotowe do zamieszkania od zaraz, przeszło remont generalny w 2022 roku, poprzedzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa tylko po spełnieniu przez najemcę warunków najmu okazjonalnego! Minimalny czas umowy to 1 rok. Mieszkanie na 2 piętrze w inwestycji Cornerpark w Pruszkowie przy ul. Wojska Polskiego 123,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Radom,mazowieckie

315 000 zł58 m² 5 478,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania znajdującego się na os.XV-lecie przy ul. Sportowej w stanie do remontu. Mieszkanie o powierzchni 57,5 m2 znajduję się na czwartej kondygnacji tj. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cynamonowa

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł42 m² 18 525,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam Państwu unikatową ofertę sprzedaży mieszkania, w doskonałej lokalizacji w prestiżowym budynku "cynamonowy Dom" przy ul. Cynamonowej 19 be Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garażowa

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł78 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m , wykończone w wysokim standardzie. Znajduje się na prestiżowym osiedlu Studio Mokotów, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł46 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie ( na granicy Gocławia i Saskiej Kępy) o powierzchni około 46 m2 m2 na które składają się : - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, wilanów, miasteczko Wilanów ul. Kieślowskiego bez prowizji miejsce w garażu podziemnym wliczone jest w cenę najmu Warunki wynajmu: - najem okazjonalny lub wynajem dla firmy na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w centrum przy ul. Krochmalnej, niedaleko metra Rondo onz. Mieszkanie: - powierzchnia 40 m2, - 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia - 7 piętro. Wyposażenie: - zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł74 m² 21 722,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harfowa

Warszawa,mazowieckie

1 809 216 zł69 m² 26 312 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy W naszej ofercie piekne mieszkani rynek pierwotny! bez ppc! bez prowizji od agencji! zapraszamy do kontaktu W celu umównienia prezentacji W dogodnym dla państwa terminie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

1 230 000 zł74 m² 16 510,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez bez prowizji! Praga-Północ ul. Jagiellońska 55 Całkowicie nowy, nigdy nieużywany, wykończony w wysokim standardzie, apartament na nowo wybudowanym osiedlu Jagiellońska dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł70 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferują na sprzedaż wyjątkowy, jedyny w okolicy 4 pokojowy apartament położony na prestiżowej Woli- stańczyka 5 Apartament znajduje się na 5 piętrze o powierzchni 70m2 Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1975 roku zlokalizowane w Warszawie na Targówku przy ul. Chodeckiej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł26 m² 16 981,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Oferuję Państwu przytulną, gotową do wprowadzenia kawalerkę dostępną od zaraz! ul. Leona Kruczkowskiego, warszawa (śródmieście) Kawalerka o powierzchni 26,5 m2 składa się z: - pokoju - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Augusta

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł52 m² 15 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwustronne mieszkanie na Pradze-Południe w kamiennicy (cegła) z 1955 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.82m2 przy ul. Stanisława Augusta składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł93 m² 69,89 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny jasny apartament trzypokojowy w sercu zielonego Żoliborza. W najbliższym sąsiedztwie Park Kępa Potocka z terenami rekreacyjnymi zarówno dla dzieci jak i dorosłych (place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł53 m² 26 446,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Czy istnieje inwestycja, która da pewność, że jest jedyną słuszną lokatą kapitału, a jej cena nigdy nie spadnie? tak! I właśnie ją znalazłeś! Lokalizacja nie pozostawia cienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł48 m² 17 809,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Pradze-Południe (saska Kępa) w bloku z 1970 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47.67m2 przy al. Stanów Zjednoczonych składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katalońska

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł63 m² 13 722,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe, dwustronne, ciche, 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Stegnach w zielonej okolicy, nieopodal Dolinki Służewieckiej. Rejon z rozbudowaną infrastrukturą handlowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wymarzona

Legionowo,mazowieckie

1 100 000 zł127 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowe 111m2 i całkowitej 127m2j, idealne do zamieszkania, zlokalizowane w zacisznym zakątku Legionowa. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kostrzyńska

Warszawa,mazowieckie

788 640 zł49 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rynek pierwotny. Nowa inwestycja położona na Augustówce oferuje wyjątkowe połączenie miejskiego życia z bliskością natury. Lokalizacja w odległości zaledwie 9 km od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kulczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł62 m² 12 279,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego i cichego mieszkania, dostępnego od zaraz, usytuowanego w prestiżowej lokalizacji - tuż przy stacji Metra Imielin,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij