Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

734 064 zł55 m² 13 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne mieszkanie dla aktywnej rodziny z dziećmi, na granicy Bródna i Białołęki z dobrą komunikacją i blisko terenów zielonych Zakup bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

856 440 zł33 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 32,94 m2. Wynajęte mieszkania w budynku w którym prowadzony jest hotel pod marką Royal Tulip. Każdy lokal ma status pełnoprawnego mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

809 000 zł53 m² 15 264,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 52,7 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym, - dwie sypialnie, - łazienka z wc, - przedpokój. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełska

Warszawa,mazowieckie

478 000 zł28 m² 16 831 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bełskiej. Osiedle zamknięte i chronione, zapewnia spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł34 m² 13 794,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Świetne na inwestycję - blisko skm -nowsze budownictwo 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 6 piętrowym zlokalizowane w Ursusie przy ul. Tomcia Palucha Budynek z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

776 197 zł59 m² 13 058,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje Nowe Życie na Ursusie! Marzysz o idealnym połączeniu komfortu, nowoczesności i doskonałej lokalizacji? Poznaj - inwestycję stworzoną dla tych, którzy cenią miejski styl życia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 730 zł44 m² 107,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 425 000 zł72 m² 19 885,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w świetnym układzie, w nowoczesnym budynku, idealne dla rodziny lub do zakupu w celach inwestycyjnych! Nieruchomość składa się z: -Salonu (ok. 24m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł41 m² 97,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie Z dużym tarasem - port praski Prestiżowa lokalizacja | Taras 17 m | Cisza i zieleń | Nowoczesny design | Blisko Wisły i centrum | Gotowe do zamieszkania Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

892 000 zł62 m² 14 272 zł/m²

 

Piętro:6/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe- aktualnie mieszkanie ma 2 pokoje i jest zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Grochowskiej Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 19 piętrowym budynku z 1985roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

2 390 zł27 m² 88,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 27 m , zlokalizowane przy ul. Dzielnej 9a w samym sercu Warszawy. Zapraszam do kontaktu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł57 m² 149,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzy pokojowe mieszkanie na ul. Krochmalnej. Do wynajęcia eleganckie, w pełni wykończone trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2, położone w prestiżowej inwestycji Browary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

1 049 240 zł62 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,72 m , usytuowane na ostatnim 3 piętrze niskim bloku z 1961 roku zlokalizowane w Warszawie na Woli przy ul. Płockiej. Budynek w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł65 m² 11 215,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Prezentuję Państwu przestronne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Bogusławskiego, na zamkniętym, zielonym osiedlu w dzielnicy Bielany. Po przeprowadzeniu remontu lokal będzie świetną inwestycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe w bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż nieruchomość mieszkalna - doskonała oferta na cele inwestycyjne lub do zamieszkania. Cena 599 000 zł czyni tę ofertę jedną z najbardziej atrakcyjnych w okolicy, szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

549 000 zł80 m² 6 863 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni blisko 80 m2 usytuowane na 1. piętrze bloku z 2000 roku z cegły ceramicznej czerwonej, w centrum miasta Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

813 699 zł56 m² 14 530,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe - 55,17m2 + balkon 12,70m2 szklana zabudowa balkonu! ostatnie mieszkania! parking podziemny tylko 10.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Argentyńska

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł63 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Argentyńskiej. Cicha okolica z kameralną zabudową. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 63 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spokojna

Siedlce,mazowieckie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 50m2 znajdujące na nowym osiedlu przy ul. Spokojnej w Siedlcach. Osiedle kameralne, zamknięte. Mieszkanie znajduje się na parterze. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł56 m² 15 517,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje | 55,93m | bemowo ul. Osmańczyka - fort bema Na sprzedaż: mieszkanie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskim Bemowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sybiraków

Grójec,mazowieckie

690 000 zł94 m² 7 340,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Grójca po remoncie, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 94 m (58 m + 36 m poddasza) zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Józefosław,mazowieckie

1 290 000 zł120 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy do sprzedaży funkcjonalny lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w Józefosławiu na osiedlu Cynamonowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 105 000 zł60 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Szeligowskiej. Nowoczesne i kameralne, bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Słupno

Słupno,mazowieckie

449 000 zł45 m² 9 955,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w Słupnie (kanalizacja, gaz) 45,10 m | Ogródek ok. 26,13 m | Parter | Kameralna zabudowa!bez podatku pcc I bez prowizji! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Żyrardów,mazowieckie

299 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł176 m² 18 150,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 176,3 m2, zlokalizowany przy Al. Wilanowskiej w dzielnicy Mokotów. Osiedle z ochroną fizyczną, z dużą ilością zieleni, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Warszawa,mazowieckie

1 386 000 zł69 m² 19 962,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Avenue Estate przedstawia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,43 m , usytuowane przy ul. Teodorowicza w samym sercu Miasteczka Wilanów. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Józefosław,mazowieckie

850 000 zł53 m² 15 947,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m , zlokalizowane przy ulicy Dźwiękowej 4 w Józefosławiu (inwestycja Villa Piano). To idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Janina

Warszawa,mazowieckie

3 099 zł45 m² 68,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów po remoncie, umeblowane, gotowe do wprowadzenia! Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł41 m² 17 304 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko kilka minut pieszo do stacji Metro Mińska (docelowo planowanej linii M3). 25 minut do Centrum! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy (śródmieście) dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

868 686 zł59 m² 14 816,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

764 360 zł45 m² 17 000,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe 2 pokoje - Warszawa, kamionek 44.96 m + loggia 10 m | Bez prowizji i PCC | Zakup od dewelopera GOTOWE! - 8 MIN do planowanej stacji Metro Mińska Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niedziałkowskiego

Radom,mazowieckie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z oddzielną kuchnią przy ul. Niedziałkowskiego 19/21 w Radomiu. Nieruchomość: powierzchnia 29,75 m2. Piętro 1/10. Lokalizacja: w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

894 466 zł60 m² 14 907,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, częściowo umeblowane, wyposażone w agd, o pow. ok. 48 m2, usytuowane na Mokotowie obok stacji metra wilanowska. 9 piętro w 15-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

237 000 zł11 m² 21 545,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy zaadaptowany na niezależną kawalerkę (suterena) o powierzchni 10,5 m , zlokalizowany w estetycznie odnowionej w 2017 roku kamienicy przy ul. M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11-go Listopada

Serock,mazowieckie

670 000 zł72 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 72m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Serocku. Aktualnie na powierzchnię mieszkania składa się: -salon, sypialnia, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pruszkowska

Warszawa,mazowieckie

2 150 zł31 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

dla singla lub pary - do podpisania umowy najmu potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu spacer 3D: /show/?m=dd7ubbydiar Oferujemy do wynajęcia uroczą kawalerkę o powierzchni 31 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł52 m² 14 174,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 51,5 m , na czwartym piętrze z windą. Osiedle przy ul. Jeździeckiej 21 w Warszawie Starej Miłosnej to część kompleksu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

2 390 zł30 m² 79,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie 28m2 znajdujące się przy adresie Fort Wola 12c. Bez prowizji! Zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. 9.30-17.30, w pozostałe.