Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 598 ogłoszeń

700 000 zł42,10 m² 16 627,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: około 2000r nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł90 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna przestrzeń 90m , 4 pokoje, włochy, ulica Nasienna - idealna na biuro lub mieszkanie opis nieruchomości: przedstawiamy atrakcyjne, nieumeblowane mieszkanie z balkonem o powierzchni 90.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,5 m , położone w samym sercu Sadów Żoliborskich przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł106 m² 35 849,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Nietuzinkowy apartament na Mokotowie blisko Parku Morskie oko.Położenie apartamentu w pięknej zabytkowej kamienicy z 1932 wg projektu Józefa Krupy,to jedna z największych zalet.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł147,80 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Przestronny apartament na osiedlu magnolii bydynek: nieruchomość znajduje się na Osiedlu Magnolii w Józefosławiu, które od początku powstania cieszy się bardzo dobrą renomą. Kameralny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł165 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Kontakt: anna Stubińska:   Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54,97 m² 15 463 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie - przestrzeń idealna dla singla lub pary. W pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Dwupokojowe mieszkanie Pruszków, bolesława Prusa metraż: 54,97.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł62 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62 m przy ul. Promyka, które łączy funkcjonalność z eleganckim wykończeniem. Idealne dla rodziny, pary. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł55,41 m² 9 727,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament Bezczynszowy / doskonała lokalizacja / piękne intymne Ogrody / w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem / Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchnię 55,41mkw.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł47,64 m² 14 546,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, które jeszcze pachnie świeżością. Mieszkanie w Piasecznie przy ul. Powstańców Warszawy o powierzchni 47,64 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Aleja Bohaterów to inwestycja, charakteryzująca się nowoczesną, niewysoką wielorodzinną zabudową, która na co dzień cieszy nie tylko estetyką, ale i funkcjonalnością. W dwóch etapach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, przy ulicy Górnośląskiej. Trudno o lepsze miejsce do życia w Warszawie. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,53 m² 13 855,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rewelacyjna oferta sprzedaży mieszkania w prestiżowej inwestycji Atlantis w Zegrzu, z bezpośrednim, niezależnym i wyłącznym dostępem do akwenu Zalewu Zegrzyńskiego od strony.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38 m² 14 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie 37,5 m2 dwupokojowe z balkonem. Kuchnia z niewielkim oknem, mały balkon, łazienka z wanną i wc i dwa pokoje , oraz przedpokój. Mieszkanie do remontu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł30 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży Kawakerka na Pradze Południe przy ul. Żupniczej 16 , w nowym apartamentowcu w soho by yareal - pierwszy najemca. Mieszkanie jest nowe, w pełni wykończone, obecnie wynajęte,.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł42,85 m² 23 080,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, świeżo wykończone dwu pokoje mieszkanie zlokalizowane w sercu Wilanowa przy ulicy Holzera w inwestycji Royal Residence dewelopera Robyg Na powierzchni 42,85m2 mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł105 m² 26 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 105 mkw, położone przy ul. Siennej na warszawskiej Woli w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum i biznesowego serca miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Unikalna oferta na rynku. Tylko u nas. Jeśli marzysz o zamieszkaniu w cichej i zielonej dzielnicy, gdzie wypoczniesz po pracy, a zarazem w 10 min. dojedziesz do gwarnego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł56,70 m² 16 754,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pok | Bemowo | 56,7 m2 Przed prezentacją zapoznaj się ze spacerem wirtualnym. Dwupokojowe mieszkanie na Bemowie Warszawa, bemowo ul. Górczewska Metraż: 56,7 m2 Piętro: 5/6 pełna własność, księga.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł51,80 m² 16 795,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie, idealne dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie. Lokal jest odświeżony, gotowy do wprowadzenia i daje naprawdę komfortową przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 822 zł45,17 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy przestronne i jasne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł116,50 m² 17 854,08 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Opis nieruchomości Warszawa, łucka 15, 27. piętro Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 116,5 m zlokalizowane na 27. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Łuckiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł105 m² 32 380,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy unikatowy apartament o powierzchni 105 m , usytuowany na najwyższym piętrze prestiżowej inwestycji Moja Wola przy ul. Jana Kazimierza. Budynek z recepcją i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł50 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas W ofercie. Mam do zaoferowania komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy Parku Moczydło z szybkim dojazdem do centrum miasta. Bardzo widne i ciepłe. Składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

645 500 zł34 m² 18 985,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż umeblowana kawalerka 34 m - Warszawa, stara Ochota Na sprzedaż przestronna, umeblowana kawalerka o powierzchni 34 m , zlokalizowana w sercu Starej Ochoty - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł64,38 m² 11 789,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy, gotowe do wprowadzenia. Umów się na prezentacje i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania! Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 998 zł48,22 m² 15 252 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe z ogrodem położone w nowoczesnym osiedlu w zielonej części Mokotowa na Siekierkach. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie W odrestaurowanej kamienicy Z 1924r. Zrewitalizowana Kamienica | Widok na park | Idealne dla pary lub singla | Klimatyczne To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 74,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

НА русском ниже Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Budynek z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m2 mieszczące się na 1 piętrze 80- letniej kamienicy przy Placu Józefa Piłsudskiego 2/3 w Ciechanowie. Bardzo dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł53,20 m² 15 582,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Głębockiej 94 na pierwszym piętrze. Budynek został wybudowany w 2015 roku. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł53,13 m² 2 202,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł74,80 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość: dwupokojowe, przestronne mieszkanie z własnym ogródkiem, garażem oraz działką o powierzchni 500 m , położone w Skotnikach.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł97 m² 24 742,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Apartament znajduje się w historycznej kamienicy z 1928 roku, zaprojektowanej przez znanego architekta Zdzisława Mączeńskiego, wybudowanej specjalnie dla pracowników Banku Polskiego. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 999 zł64,60 m² 23 065 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy z 1930 roku, w samym sercu Starego Mokotowa. To idealna propozycja dla osób ceniących charakter historycznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł98,66 m² 24 822,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny 3-pokojowy apartament z pięknym widokiem, zlokalizowany na granicy Śródmieścia i Mokotowa w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich i Parku Morskie Oko. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł31,74 m² 21 424,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Wagonowej , Osiedle "apartamenty Bakalarska", budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2018.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł63,20 m² 12 958,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Koncertowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1978 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 54m2, 2 pokoje z balkonem, kuchnia otwarta na salon, sypialnia z bezpośrednim wejściem do łazienki, osobne wc, oraz w pakiecie miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

11 800 zł54 m² 218,52 zł/m²

 

Piętro:33/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko: twarda Cosmopolitan. Luksusowo urządzone mieszkanie z pięknym widokiem na Warszawę. Dodatkowo płatny czynsz administracyjny w wysokości 2200 pln. Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł88 m² 14 545 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Gwiaździstej. Nieruchomość znajduje się na 8.