Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzcinowa

Warszawa,mazowieckie

3 950 zł85 m² 46,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o pow. 84,6 m2 zlokalizowane w dzielnicy Włochy przy ul. Trzcinowej. Zamknięte osiedle, plac zabaw dla dzieci. Bliskość stacji pkp Warszawa Włochy (1 km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł21 m² 23 932,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu świetną kawalerkę, usytuowaną przy samym metrze (stacja metra Młynów) przy ulicy Górczewskiej na warszawskiej Woli. Mieszkanie ma powierzchnię 20,85 mkw i mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Radzymin,mazowieckie

2 200 zł40 m² 55,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamknięte osiedle | Miejsce parkingowe | Nowoczesne wnętrze po remoncie Szukasz komfortowego, świeżo wyremontowanego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To nowoczesne, funkcjonalne i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

1 172 000 zł61 m² 19 213,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferuję przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,7 m , położone w sercu Dolnego Mokotowa, w cichej i zielonej okolicy na Sielcach. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł57 m² 10 507,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy na prezentację mieszkania dwupokojowego o powierzchni mieszkalnej 57,1 m2 plus balkon - taras ok.5 m2 znajdującego się na strzeżonym osiedlu z portiernią, na ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbrowskiego

Radom,mazowieckie

460 000 zł53 m² 8 640,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe 53,24m, położone na trzecim piętrze, trzypiętrowego bloku z 2009 roku. Teren monitorowany, zamknięty, brama na pilota, z dogodnym parkingiem i placem zabaw dla dzieci. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana

Marki,mazowieckie

480 000 zł44 m² 10 786,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Marki 44,5 m?, 2 pokoje-loggia, dobra komunikacja! Marki 44,5 m2 , 2 pokoje-loggia, dobra komunikacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Markach- 44,5 m2 Idealne pod inwestycję lub dla rodziny Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

1 678 000 zł77 m² 21 792,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - ok. 300 m. od Pałacu Kultury i Nauki. Mieszkanie znajduje się się na parterze w 3 piętrowej kamienicy z lat 50-tych (odbudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

672 000 zł42 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1973 roku -warszawa, sadyba, ul. św. Bonifacego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludna

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł95 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Powiślu, przy ulicy Ludnej. Świeżo odnowione mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie, znajduje się na parterze międzywojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

764 000 zł50 m² 15 353,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,76 m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku 8 piętrowym z 1980 roku zlokalizowane na warszawsim Bemowie przy ulicy Waleriana Czumy. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dybowskiego

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł46 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie w cichej części Ursynowa z doskonałą lokalizacją. Bardzo ustawne, komfortowe dla pary czy rodziny z dzieсkiem. Powierzchnia wynosi 46,2 m2. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł43 m² 19 088,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

: zwięźle: 43,43 m | 2 pokoje do wejście | wysoki standard | II piętro w niebagatelnym, kameralnym (19 mieszkań) ceglanym budynku | balkon | cicha ulica : Dla kogo? Wygodne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Legionowo,mazowieckie

367 000 zł31 m² 11 838,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie usytuowane na parterze w wysokim budynku zlokalizowane w Legionowie. Blok ocieplony, klatka z domofonem. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perkuna

Warszawa,mazowieckie

669 239 zł43 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji gotowe do wprowadzenia W skrócie Powierzchnia 42,9 m 2 pokojeduży aneks kuchennyhol z pojemną szafąłazienka z prysznicemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł48 m² 15 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio oferuję na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na Saskiej Kępie - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bema

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł45 m² 17 134 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Jednopokojowe mieszkanie na Woli o pow. 44,94 m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowej wpisanej do rejestru zabytków kamienicy z 1894 roku. Mieszkanie składa się z dużego ok. 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Herbu Szreniawa

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w cichym i spokojnym miejscu w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie posiada dwa ogródki oraz dwa miejsca postojowe na platformie zależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mieszkanie dwupokojowe (dwa oddzielne pokoje), umeblowany i wyposażony (pralka, zmywarka, piekarnik, mikrofala, lodówka itd.) Składowe mieszkania: - Salon, - Sypialnia - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł54 m² 14 180,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,30 m2 w świetnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 10, ostatnim piętrze w budynku z 1974r, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł34 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Puławskiej 66/70 w Warszawie *powierzchnia 34 m2 *piętro 3 *ogrzewanie miejskie *tuż obok przystanki komunikacji miejskiej, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł70 m² 19 266,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Atuty mieszkania: - pełna własność oraz założona księga wieczysta - możliwość posiłkowania się kredytem, - gotowe do wprowadzenia, - wysoka jakość wykończenia i wyposażenia, - taras na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

695 000 zł79 m² 8 778,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość To wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w segmencie jest idealne dla osób ceniących sobie komfort, przestrzeń oraz dostępność miejskiej infrastruktury. Segment z ogródkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł53 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskim Ursynowie Mieszkanie znajduje się przy ulicy Magellana 1, mieszkanie niedawno przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł65 m² 21 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker wyjątkowy apartament 65m2, śródmieście (ujazdów) + garaż Uprzejmie informuję, że nie współpracuję z Biurami Nieruchomości. Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

5 400 zł79 m² 68,35 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz, cichy i wygodny, 3-pokojowy apartament o pow. 79 m2 z widokiem na zieleń, wykończony w wysokim standardzie, zlokalizowany na trzecim piętrze, na komfortowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

1 247 000 zł52 m² 23 980,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dwustronne, jasne i ciche mieszkanie z balkonem, tuż po generalnym remoncie, zlokalizowane na drugim piętrze niskiego budynku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hemara

Warszawa,mazowieckie

1 245 000 zł79 m² 15 759,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker! wyjątkowa oferta na Zielonej Białołęce! nowoczesny kompleks mieszkań - osiedle napollo agencji nieruchomości - 0% Oferuję Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł31 m² 14 610,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie o powierzchni 30,8m2, usytuowane na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku, zlokalizowane na Targówku. Budynek z windą, wielka płyta- zadbany. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Wołomin,mazowieckie

450 000 zł42 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 42m? z balkonem na parterze - komfortowe 2 pokoje Mieszkanie 42m2 z balkonem na parterze komfortowe 2 pokoje Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 648 000 zł110 m² 14 985,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie 109 m? na Bemowie Nowoczesne, przestronne mieszkanie 109 m2 w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bemowo Warszawa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walecznych

Warszawa,mazowieckie

859 400 zł54 m² 15 914,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Saskiej Kępie. To komfortowe mieszkanie z funkcjonalnym układem pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł27 m² 22 185 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego lub mieszkania na start w niedalekiej odległości od Centrum, to ta oferta jest dla Ciebie! budynek: zadbany, 15 piętrowy budynek z początku lat 70,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł37 m² 17 540,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe, w malowniczej części Saskiej Kępy. Słoneczna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lachmana

Ostrówek,mazowieckie

539 000 zł68 m² 7 926,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle "pod rezerwatem". Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej oraz lokali mieszkalnych w Ostrówku, położonych na urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł61 m² 19 590,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 61-metrowe, rozkładowe mieszkanie na starej Saskiej Kępie. Mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem 2 sypialni kuchni łazienki hallu piwnicy dodatkowe informacje: mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

734 000 zł56 m² 13 107,10 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na na parterze w 15 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marii Dąbrowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł40 m² 15 995 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 Mieszkanie mieści się na 1 piętrze 10-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu ~18m2 -sypialni ~9m2 -kuchni -łazienki -przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł37 m² 12 305,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania dwupokojowego na warszawskim Targówku. Lokal jest jednostronny. Kuchnia jest widna. Czynsz mieszkania wynosi 570 pln. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

575 000 zł62 m² 9 236,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Nieruchomość Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze, składa się z salonu z otwarta kuchnią w zabudowie i sprzętami agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł74 m² 14 851,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 z 44 m2 ogródkiem wykonane w wysokim standardzie przy (blisko kolej Miejska - Ząbki 400m) Lokalizacja: -.