Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł52 m² 16 730,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Eurovilla prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Miasteczku Wilanów lokalizacja Nieruchomość jest położona w prestiżowym i przyjaznym mieszkańcom rejonie Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł67 m² 18 687,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Doskonała lokalizacja na Pradze Północ, okolice Pl. Hallera przy ul. Szymanowskiego. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,89 m2 - ekspozycja okien południowy zachód i północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł56 m² 17 437,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z piwnicą i balkonem, zlokalizowane przy metrze Dworzec Wileński. Nieruchomość zlokalizowana jest na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

360 000 zł29 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w Legionowie na parterze w niskim bloku. Budynek położony jest przy ulicy Juliusza Słowackiego , osiedle Batorego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł53 m² 14 434 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Bródnie, o pow. 53 m2, usytuowane na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (zachód, północ), narożne w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł30 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: al. Waszyngtona Praga Południe, warszawa, osiedle Kamionek. W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 30 m Piwnica: 1,7 m Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tyszkiewicza

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł24 m² 20 375 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam kawalerkę po remoncie generalnym na warszawskiej Woli, blisko metra (ul. Tyszkiewicza). Mieszkanie ma powierzchnię 24 mkw i mieści się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł56 m² 65,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m w wysokim standardzie, usytuowane w nowym budownictwie przy ulicy Fasolowej 16 w Warszawie. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

| do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na Bielanach na ulicy Pabla Nerudy. Mieszkanie ustawne z odrębną dużą widną kuchnią. Dwa pokoje od strony południowej. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

889 707 zł65 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie zwlekaj! Dlaczego warto wybrać nas? Oszczędność: 0%pcc Brak prowizji Biuro Czynne: pon-niedz od 8:00 - 20:00 Twoje nowe mieszkanie Warszawa Praga Południe już czeka! To wyjątkowa inwestycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł86 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam do wynajęcia stylowe i klimatyczne mieszkanie idealnie nadające się na kancelarię, gabinet lekarski czy inną działalność lub na cele mieszkalne. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Legionowo,mazowieckie

555 000 zł56 m² 9 893,05 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o optymalnym rozkładzie. Trzy niezależne pokoje z widną kuchnią, łazienką, oddzielnym wc, ustawnym przedpokojem oraz dodatkowym korytarzem zaadaptowanym z klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

470 000 zł45 m² 10 341 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,45 m , 7 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1980 roku -legionowo, centrum, ul. Leśna. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

528 000 zł37 m² 14 270 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 37 m2 Warszawa Ochota Mieszkanie przeznaczone do remontu, 2-pokojowe na 3 piętrze. 10 piętrowy blok ocieplony, odnowiony. Świetna lokalizacja, cicha okolica, nieopodal Park Szczęśliwicki, hale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy pod Lenino

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł57 m² 20 262 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Świeżo po remoncie 3 pokojowe dwustronne mieszkanie, gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Umeblowane, wyróżnia się starannym wykończeniem oraz eleganckim designem. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł24 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszanie 1 pokojowe o powierzchni 24,5m2, usytuowane na parterze w kamienicy zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Pradze Północ - bezpośrednio przy placu Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł58 m² 20 689,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie 3 pokojowe. Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na 6. piętrze 7-piętrowego budynku z 2015 roku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koniczyny

Kręczki,mazowieckie

710 000 zł54 m² 13 092,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio od właściciela, lokalizacja Kręczki 10 min od Warszawy, 5 min od Ożarowa Mazowieckiego! Sprzedam mieszkanie na osiedlu Villa Campina o powierzchni 54,23 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Komputerowa

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł63 m² 20 136,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie poranną kawę w promieniach wschodzącego słońca i wieczorny relaks w zaciszu własnego ogrodu brzmi dobrze? Sprawdź, co oferuje ten apartament! atuty: 74,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Tuż przy stacji metro służew. 2 piętro z balkonem w 3-piętrowym kameralnym budynku przy ul. Wróbla + miejsce postojowe w garażu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł59 m² 30 508 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartament w samym centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej 28. W mieszkaniu zainstalowane jest wodne ogrzewanie podłogowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lachmana

Ostrówek,mazowieckie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle "pod rezerwatem". Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej oraz lokali mieszkalnych w Ostrówku, położonych na urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł47 m² 73,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga! nie pobieramy prowizji od najemcy Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, świeżo po kapitalnym remoncie. Nieruchomość na ostatnim, czwartym piętrze niskiego bloku przy Alei Dwudziestolatków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł38 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opis: oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy jaką jest Saska Kępa, przy ul. Afrykańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł25 m² 108 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio na Warszawskiej Białołęce tuż przy Stacji pkp Żerań, przy ulicy Marywilska 66a, znajdujące się w świetnej lokalizacji. Mieszkanie świeżo wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł28 m² 16 545,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Bielany. Blok w świetnej kondycji, wymienione piony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

655 200 zł58 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w kameralnym budynku - gotowe do aranżacji według własnego stylu Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3-pok. mieszkanie o powierzchni 58,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spółdzielcza

Żyrardów,mazowieckie

349 000 zł44 m² 7 931,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie 44 m Żyrardów Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. Spółdzielczej 52 w Żyrardowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł37 m² 14 044,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 1950 roku zlokalizowane na Pradze Północ przy ul. Szanajcy. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł89 m² 19 101,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Please find english version below Na sprzedaż: przestronne, oryginalnie trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 89 m2 z loggią, zlokalizowane na piątym piętrze eleganckiego Apartamentowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

711 000 zł48 m² 14 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 48m2 + taras z widokiem na panoramę Białołęki 3min od tramwaju i autobusu Rzadko spotykane mieszkanie o powierzchni 48m2 + taras położone na Białołęce Nowodworach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł45 m² 15 432,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowej, funkcjonalnej nieruchomości z oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na VI. piętrze w zadbanym, gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł47 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowa niższa cena 18 tys./m2 Przedmiotem sprzedaży jest CICHE, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej ( wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

827 500 zł58 m² 14 376,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje wymarzone miejsce w sercu Warszawy! Dlaczego warto wybrać osiedle przy pkp al.Jerozolimskie? To idealne miejsce dla osób, które cenią komfort, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzcinowa

Warszawa,mazowieckie

3 950 zł85 m² 46,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o pow. 84,6 m2 zlokalizowane w dzielnicy Włochy przy ul. Trzcinowej. Zamknięte osiedle, plac zabaw dla dzieci. Bliskość stacji pkp Warszawa Włochy (1 km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł21 m² 23 932,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu świetną kawalerkę, usytuowaną przy samym metrze (stacja metra Młynów) przy ulicy Górczewskiej na warszawskiej Woli. Mieszkanie ma powierzchnię 20,85 mkw i mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Radzymin,mazowieckie

2 200 zł40 m² 55,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamknięte osiedle | Miejsce parkingowe | Nowoczesne wnętrze po remoncie Szukasz komfortowego, świeżo wyremontowanego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To nowoczesne, funkcjonalne i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

1 172 000 zł61 m² 19 213,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferuję przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,7 m , położone w sercu Dolnego Mokotowa, w cichej i zielonej okolicy na Sielcach. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł57 m² 10 507,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy na prezentację mieszkania dwupokojowego o powierzchni mieszkalnej 57,1 m2 plus balkon - taras ok.5 m2 znajdującego się na strzeżonym osiedlu z portiernią, na ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbrowskiego

Radom,mazowieckie

460 000 zł53 m² 8 640,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe 53,24m, położone na trzecim piętrze, trzypiętrowego bloku z 2009 roku. Teren monitorowany, zamknięty, brama na pilota, z dogodnym parkingiem i placem zabaw dla dzieci. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana

Marki,mazowieckie

480 000 zł44 m² 10 786,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Marki 44,5 m?, 2 pokoje-loggia, dobra komunikacja! Marki 44,5 m2 , 2 pokoje-loggia, dobra komunikacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Markach- 44,5 m2 Idealne pod inwestycję lub dla rodziny Marzysz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij