Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 210 000 zł71 m² 16 994,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 71,2 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 roku przy ul. Stanisława Lentza, w zielonej części Wilanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

797 000 zł74 m² 10 770,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w 2- piętrowym budynku bez windy w Piasecznie. Lokalizacja: - przystanek autobusowy 1,4 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł68 m² 87,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 68 m2, 2 pokoje, miejsce W garażu, kruczkowskiego, śródmieście budynek: nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Patria przy ul. Kruczkowskiego. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dalanowska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł51 m² 16 274,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Świetnie zlokalizowane, w pełni wyposażone, ustawne mieszkanie na 5-tym (ostatnim) piętrze nowoczesnego, wykończonego w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ledóchowskiej

Warszawa,mazowieckie

946 000 zł56 m² 16 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przestronne mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym. Obecnie składa się z dwóch pokoi (20,8 i 14,4 m/2), (prawie) oddzielnej kuchni (9,4m/2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

699 999 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą o powierzchni 51 m2 położone przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oraz oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł108 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 107,7 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Ursynowa na ul. Alternatywy. Mieszkanie dostępne od 1 maja - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do czynszu najmu dochodzi tylko opłata za wodę i prąd (zgodnie z zużyciem) mieszkanie: bardzo ładne, czyste i przestronne, sufity wysokie na 3h. T rzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł67 m² 15 223,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antka Rozpylacza

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł39 m² 13 373,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam na dzień otwarty w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Wyjątkowe mieszkanie, idealne dla singla, pary lub pod najem krótkoterminowy. Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

855 000 zł115 m² 7 405,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Pruszków Żbików - ok. 3 km od Centrum Pruszkowa oraz do stacji pkp/skm (ok. 30 min. do Centrum Warszawy) - do sprzedaży dwa lokale w nowej inwestycji budowy budynku jednorodzinnego dwulokalowego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rybaki

Zegrze Południowe,mazowieckie

929 000 zł59 m² 15 708,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowy apartament o pow. 59,14 m2 usytuowany na I piętrze w III piętrowym budynku z windą w Zegrzu Południowym "na ul. Rybaki "apartamenty Pod Żaglami". Mieszkanie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerwonych Maków

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł74 m² 11 473 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cena do rozsądnej negocjacji. Podstawowe informacje Dwustronne, rozkładowe 4 pokoje w doskonałej lokalizacji Bemowa. Idealne dla kilkuosobowej rodziny poszukującej ciszy i relaksu od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł63 m² 14 037,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie Północnym. Lokalizacja i budynek Warszawa, ursynów Północny Parter w czterokondygnacyjnym bloku z wielkiej płyty Cicha, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 58m2, piętro 4/8 z windą w budynku z 2004r. przy ul. Zadumanej, ochota Szczęśliwice. Idealne dla pary lub singla/singielki. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

817 744 zł56 m² 14 499 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - ul. Nowolipie 31, warszawa (osiedle Muranów Południowy, tzw. Bliska Wola). Klient Zapraszamy biura do współpracy. Mieszkanie Na sprzedaż trzystronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłucka

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł48 m² 13 917,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Warszawa Praga-Południe | Sprzedaż Mieszkania | Mieszkanie Dwupokojowe | Dwa Pokoje Warszawa | Sprzedaż Mieszkania | Mieszkanie w Cegle Przedmiotem sprzedaży jest ciche, dwustronne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

5 950 zł70 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu umeblowane, 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 70m2 (w 3 pokoju urządzona duża garderoba) z dwoma dużymi balkonami, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fajansowa

Warszawa,mazowieckie

956 900 zł60 m² 15 876,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Speak pl, eng, rus, ukr Przestronne 3 pokoje we Włochach komfort i funkcjonalność na 2. piętrze! Bez prowizji! Klucze już na koniec 2025 roku! Szukasz mieszkania z rynku pierwotnego? Zrób to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł58 m² 56,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia klimatycznego, przestronnego mieszkania, o powierzchni 57,99 m . Wnętrza wysokie 320 cm, doskonale doświetlone dużymi oknami. Mieszkanie usytułowane jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł20 m² 20 792,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 20 m , zlokalizowane na 5. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku przy ul. Broniewskiego. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł37 m² 17 512,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Rezerwacja Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania z osobną sypialnią? Najlepiej, jakby był łatwy i szybki dojazd do centrum oraz klimatyczna zielona okolica? Zapraszam na Saską Kępę-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł34 m² 23 403,60 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania (34,14 m2) przy ulicy Bagno, w samym sercu Warszawy oraz jednym z najciekawszych miejsc, gdzie przeszłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasteura

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł49 m² 19 183,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe w doskonałej lokalizacji na Starej Ochocie, przy ulicy Pasteura 4/6. Mieszkanie składa się z: - salon - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walecznych

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronna, wyremontowana Kawalerka na starej Saskiej Kępie Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 34 m , położona na parterze w przedwojennej, odrestaurowanej, dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechicka

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie niedaleko Okęcia, przy ulicy Lechickiej 4 w Warszawie. *Nieruchomość* Lokal o powierzchni 58,3 m2 znajduje się na 2/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

2 280 zł18 m² 126,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie na Kabatach, idealne dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury, bez rezygnacji z udogodnień miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejnerta

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł43 m² 20 046 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

. Piękny Górny Mokotów! Wejnerta Aleksandra! Metro! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie 43,4m2. Usytuowane na wysokim parterze Kamienicy z 1950 roku przy ul. Aleksandra Wejnerta Pokój dzienny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł39 m² 97,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia nowoczesnego, w pełni wyposażonego mieszkania na warszawskim Bemowie, przy nowo powstającej stacji metra Lazurowa, w inwestycji Metro Zachód (2023 r.) przy ul. Lazurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł46 m² 16 684,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na Muranowie zielona oaza w sercu Warszawy ul. Miła, warszawa Szukasz przestrzeni w centrum miasta, ale marzysz o spokoju i zieleni? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł38 m² 23 535,60 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Śródmieściu. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących miejskie życie w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

3 170 zł33 m² 95,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka ul. Cybernetyki, mokotów (służewiec), warszawa Dostępne od zaraz. Właściciel nie wyraża zgody na przebywanie zwierząt w lokalu. Na wynajem przytulna i funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł64 m² 13 421,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Warszawa Mokotów, stegny południowe - ul. Barcelońska 64 m2 | 4 pokoje z oddzielną kuchnią | balkon ok 2 m2 | piwnica | stan mieszkania: do remontu | piętro 4 | budynek z 1975 r. | 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł88 m² 79,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy Alei Rzeczypospolitej na warszawskim Wilanowie. Nieruchomość ma 88,4 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym (20mkw) od zachodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe z tarasem i ogródkiem, położone na parterze czteropiętrowego apartamentowca w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł57 m² 14 659,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Narożne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2011 roku -warszawa, tarchomin, ul. Nowodworska. Zadbane klatki schodowe, wewnątrz osiedla niewielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

1 840 000 zł84 m² 21 852,70 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe mieszkanie na warszawskim mokotowie Wysoki standard wykończenia | Dogodna lokalizacja | Doskonale oświetlone wnętrza | Wysokiej jakości materiały ***** rozkład pomieszczeń: * Kuchnia otwarta.