Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 500 zł92 m² 38,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie: - powierzchnia całkowita 92m2, - 4 pokoje (salon, sypialnia, gabinet, pokój dziecięcy), kuchnia, przedpokój, łazienka, wc, - 2 balkony, - kominek gazowy, - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Marki,mazowieckie

748 000 zł68 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem i miejscem postojowym znajdujące się w podwarszawskich Markach przy ul. Długiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

5 600 zł68 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokal na wynajem! Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się ofertą najmu urokliwego 3-pokojowego lokalu położonego, przy ul. Bobrowieckiej na Warszawskim Mokotowie. To piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

6 600 zł85 m² 77,65 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Wisłę w inwestycji Kryształ Powiśla (solec 18). Wysoki standard, dostępna ochrona i wspólny taras na dachu. Niezwykle jasne, przestrzenne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Faworytki

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Praktycznie nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament z tarasem 10m2 z widokiem na zieleń ,przestrzeń .Położony na Stegnach pograniczu Mokotowa i Wilanowa w eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

2 182 000 zł87 m² 25 141,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe, nigdy niezamieszkałe, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 47a. 0 % prowizji Wysokie (2,75m), rozkładowe 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasińskiego

Piaseczno,mazowieckie

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 54 m2, przy ul. Jasińskiego w Piasecznie. W skład lokalu wchodzi przestrzenny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pustelnicka

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne gotowe do zamieszkania! Jasne, umeblowane, wyposażone w sprzęt agd (zmywarka, piekarnik, płyta elektryczna, okap kuchenny, lodówka). Łazienka z prysznicem i pralką. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Częstochowska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękne, przestronne mieszkanie umiejscowione w zamykanej, zadbanej kamienicy z lat 30-tych na Starej Ochocie. Wysokie, jasne i ciche. Idealna propozycja dla osób poszukujących wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 45m2, piętro 1/3 z windą w budynku z 1964r. przy ul. Miłej Wola, nowolipki. Idealne dla rodziny, studentów lub grupy przyjaciół. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jaworzniaków

Warszawa,mazowieckie

1 650 zł18 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio w odnowionej kamiennicy przy ulicy Jaworzniaków 8 w Rembertowie. *Lokal o powierzchni 17,77 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaborowska

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł56 m² 14 360,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 55,71 m2, 2 pok.,Bemowo,Zaborowska METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł73 m² 36 849 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w pieknej okolicy w centrum miasta, ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

569 000 zł57 m² 9 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, ustawnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym bloku w Ząbkach na ulicy Piłsudskiego , dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dunikowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowiutkie mieszkanie z tarasem i ogródkiem,ciche,zielone osiedle,apartamentowiec.Nowy sprzęt AGD ,brak tv,możliwość dokupienia,do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dla wymagających, zlokalizowany w inwestycji Aurora, która posiada całodobową ochronę oraz monitoring. Nowy, dopiero co wykończony, komfortowy, w pełni urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lokajskiego

Warszawa,mazowieckie

838 000 zł56 m² 14 948,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie z widną dużą kuchnią i balkonem. Mieszkanie ciche, widne, dwustronne, z widokiem na zieleń. Osiedle w niskiej zabudowie, położonej w komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł36 m² 13 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,5 m2 + piwnica o pow. ok. 5,5 m2. Składa się z : 2 pokoi (sypialnia, salon z aneksem kuchennym), łazienki. Ponadstandardowa wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Freta

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł58 m² 23 428,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m w zabytkowej kamienicy na Starówce. Podstawowe informacje: mieszkanie do odświeżenia lub remontu w zależności od potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtana

Warszawa,mazowieckie

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność prezentować w pełni wyposażone mieszkanie na warszawskim Bemowie nieopodal Wojskowej Akademi Technicznej i Fortów Bema. Dostępne od 1go sierpnia 2023r. Warunki wynajmu: - 2650.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

1 575 000 zł58 m² 26 969,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, wyposażonego w inteligentny system zarządzania domem - mieszkania na warszawskich Odolanach. Lokalizacja Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Floriańska

Siedlce,mazowieckie

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem przy ulicy Floriańskiej w Siedlcach - Parter - 50 m2 - dwa pokoje (umeblowanie widoczne na zdjęciach) - kuchnia (lodówka, zmywarka, pralka) - parking ogólnodostępny - od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł63 m² 19 907,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie na osiedlu Żoliborz Artystyczny. Aktualnie jest rezerwacja. Wymarzone mieszkanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe (44,5m2) mieszkanie na drugim piętrze z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone i wyposażone jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* prestiżowa inwestycja Zielony Żoliborz * powierzchnia 48,32 m2 * 2 pokoje * oddzielna zamykana kuchnia z oknem * loggia ok. 3 m2 * 1 miejsce postojowe w garażu * cisza Do wynajęcia atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł38 m² 131,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe designerskie mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tołstoja

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł74 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielanach Wawrzyszew, odnowione, gotowe do zamieszkania o powierzchni 74 m2przy ul. Tołstoja, bielany, wawrzyszew. Doskonała lokalizacja tylko 9 min piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posłów Greckich

Radom,mazowieckie

700 000 zł54 m² 13 059,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w nowym budynku przy ul. Posłów Greckich na osiedlu Południe w Radomiu. Mieszkanie było kupione z przeznaczeniem na własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Wołomin,mazowieckie

419 900 zł38 m² 11 079,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! bez prowizji! Szukasz przytulnego, słonecznego mieszkania, które możesz zaaranżować według własnych potrzeb? Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł67 m² 29 850,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną na Śródmieściu Południowym. Budynek wybudowany w 2003 roku, znajduje się w niedalekiej odległości od Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz nowe, 2-pokojowe mieszkanie 45m2 z aneksem kuchennym w zielonym Ursusie, w nowym budynku Top Gardens Apartments. Przed oknami piękna, całoroczna zieleń drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirowa

Malcanów,mazowieckie

590 000 zł76 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam do sprzedania bezpośrednio piękne mieszkanie w zielonej okolicy (blisko Świdra) w miejscowości Malcanów w gminie Wiązowna. Dojazd do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł54 m² 55,76 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia jasnego, komfortowego dwupokojowego mieszkania na warszawskich Bielanach przy ul. Renesansowej 8. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze (ostatnim) w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł70 m² 17 128,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie na monitorowanym osiedlu przy Niedzielskiego. Składa się z salonu z widną, otwartą kuchnią oraz z wyjściem na balkon ok.10 m2, dwóch ustawnych sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł42 m² 16 843,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wola Młynów ul. Wolska |300 m od bloku stacja metra Płocka oraz przystanki autobusowe i tramwajowe | 900m do stacji kolejowej Warszawa Wola | 3 km od Pałacu Kultury 41,5 m2 | 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowo urządzone i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie (56 m2) z komórką lokatorką, na warszawskim Gocławiu (blisko Promenada). Mieszkanie przestronne i jasne, i choć nie widać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Foksal

Warszawa,mazowieckie

27 000 zł142 m² 190 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, nowy apartament w najlepszej kamienicy w Warszawie Foksal 13/15 Aston Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament w najbardziej wyjątkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł55 m² 17 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Północ. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klasyków

Warszawa,mazowieckie

1 065 000 zł66 m² 16 022,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa oferta apartamentu 3-pokojowego, które wyróżnia się nie tylko przemyślanym wykończeniem, ale także doskonałą lokalizacją w ramach prestiżowego kompleksu aroma park. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

3 490 zł61 m² 57,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Podstawowe informacje Piękny, odnowiony apartament, usytuowany na 1. piętrze, w wyremontowanej kamienicy, w centrum miasta. Idealny dla osób ceniących doskonałą lokalizację, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł54 m² 12 277,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m2, usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku- bródno. Na powierzchnię mieszkania składa się: 3 pokoje,.