Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

3 060 zł28 m² 110,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł47 m² 14 574,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przytulne, rozkładowe mieszkanie z 2 sypialniami, salonem i oddzielną kuchnią z oknem. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze bloku w doskonałej lokalizacji w Marysinie Wawerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł18 m² 136,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasna, cicha i funkcjonalna kawalerka w sercu Warszawy - ul. Poznańska. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Salon posiada rozkładaną sofę, stół z krzesłami oraz pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

524 000 zł28 m² 18 917 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie w pełni wykończone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dionizosa

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł38 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Białołęce w bloku z 2019 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37.6m2 przy ul. Dionizosa składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego z wyspą Sypialni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mikołajska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł53 m² 10 378,10 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 2 pokoje, z 2 lazienkami i kuchnią przy ul. Mikołajskiej w dzielnicy Warszawa Włochy. Lokal jest dostępny od zaraz, gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł57 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 57m2, piętro 1/5 z windą, w budynku 2014r. przy Al. Wilanowskiej, mokotów Stegny. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt. Cena: 4200zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł77 m² 12 302,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem blisko metra! Oferuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na parterze niskiego budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł45 m² 13 946,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

: dobrze rozplanowane, gotowe do wejścia mieszkanie na warszawskiej Białołęce : Dwustronne, zadbane i funkcjonalne mieszkanie w cichej okolicy + miejsce w garażu + komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inżynierska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nowe mieszkanie, nigdy niezamieszkałe, położone na 2 (przedostatnim) piętrze przy ul. Inżynierskiej 36 w Ożarowie Mazowieckim. Mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schillera

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł36 m² 102,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Czynsz administracyjny W cenie najmu! rok po kapitalnym remoncie! pokoje puste, umeblowanie po stronie najemcy. Oddzielna kuchnia I oddzielne pokoje. Atrakcyjne, dwupokojowe, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł49 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny mieszkanie W pełni wyposażone do wprowadzenia od zaraz. DO wynajmu rewelacyjne mieszkanie Z widokiem na patio W spokojnej enklawie. Cichy, otulony zielenią I śpiewem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł36 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne studio z wydzieloną sypialnią na Mokotowie, przy ul. Dolnej. Powierzchnia 36 m2. Mieszkanie położone na I piętrze, w apartamentowcu z recepcją, całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

590 000 zł49 m² 12 139,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

590 000 zł.| SPRZEDAŻ | 48,6 m2 | 2 POKOJE | PIASECZNO| UL. Albatrosów Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Albatrosów w Piasecznie. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł80 m² 19 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mokotów | Wyjątkowe Mieszkanie w Serii Limitowanej Z przyjemnością prezentuje ekskluzywną ofertę mieszkania, które łączy w sobie ideę move-in ready z najwyższą jakością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

649 000 zł63 m² 10 252,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru - mieszkanie 63,3m2 - 3 pokoje Mieszkanie 63,3m2 - 3 pokoje w gotowej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Nieruchomość położona na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł54 m² 19 629,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,18 m2 i wysokości 2,65 m2 w budynku z 2015 r. deweloper develia S.A. przy ul. Fort Wola 12. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł65 m² 17 638 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż, niezwykle dobrze położone, 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5-tym piętrze, 8-piętrowego budynku zlokalizowanego pod adresem Aleja Armii Ludowej 7. Ścisłe Centrum. 2 minuty do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł57 m² 15 087,70 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mokotów | metro| centrum mokotowa Marzysz o mieszkaniu, gdzie światło wpada przez okna przez całe popołudnie, a panorama miasta rozpościera się z wysokości 13. piętra? To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2. Mieszkanie położone jest na nowym osiedlu na warszawskim Tarchominie. Cicha okolica oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

605 000 zł42 m² 14 404,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garażem podziemnym Grodzisk Mazowiecki Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m , zlokalizowanego na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ignacego Potockiego

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł20 m² 35 500 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kapitalnie, niezwykle funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka dla singla lub ewentualnie pary. Duże łóżko na antresoli, pod którą znajduje się mnóstwo miejsca do przechowywania, w tym wieszaki;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł38 m² 15 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż na warszawskich Włochach. Mieszkanie jest bardzo przytulne i komfortowe do zamieszkania. Mieszkanie o pow. 38 m : 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Równa

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** do wynajęcia mieszkanie W znakomitej lokalizacji *** super lokalizacja - 150m do metro szwedzka Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 30m2 znajdujące się przy ulicy Równej na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł38 m² 14 118,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokoje, rozkładowe przy ul. Wincentego o powierzchni 37,54 m2., Świetna lokalizacja- METRO Kondratowicza 5 min pieszo, niski czynsz. W skrócie - Oddzielna widna kuchnia z oknem 7m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

2 560 zł43 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł116 m² 11 851,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 116,44 m2 przy Alejach Jerozolimskich 194 w Starych Włochach. -Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

25 000 zł320 m² 78,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Luksusowy penthouse z ogrodem na dachu - Biały Kamień , Mokotów Na wynajem wyjątkowy penthouse o powierzchni 319 m , położony na ostatnim piętrze budynku przy ul. Biały Kamień -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Otolińska

Płock,mazowieckie

380 000 zł58 m² 6 585,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zakupu ustawnego i funkcjonalnego mieszkania, mieszczącego się w niskim, 4 piętrowym bloku, w doskonałej lokalizacji, 15 minut spacerem od centrum miasta. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł103 m² 92,23 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie, 103 M2, 4 pokoje, al. Gen. W. Sikorskiego, stegny. Budynek: nieruchomość usytuowana jest w nowoczesnym budynku przy ul. Sikorskiego 11. Budynek posiada 7 kondygnacji nadziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł61 m² 81,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania, które znajduje się na 2 z 6 pięter nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku, położonego na osiedlu Młynów, na Woli, przy ul. Radziwie 3. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

339 000 zł22 m² 15 767,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 21,5 m , położona na 4. piętrze w niskim, zadbanym bloku w centrum Piaseczna. Mieszkanie idealne jako pierwsze lokum, inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilchowicka

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł31 m² 103,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

oferuję do wynajęcia własną, dużą kawalerkę - 31 m. kw. z garderobą, balkonem, ul. Pilchowicka 9/11, róg Al. Krakowskiej i kor, umeblowana i wyposażona, cena 3200 zł ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł48 m² 11 768,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o potencjale inwestycyjnym: warszawa-Bródno ul. Rembielińska powierzchnia 47,5 m2 | 2 pokoje | do odświeżenia lub remontu | blisko metra Na mieszkanie składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W centrum przy ulicy Smolnej komfortowe mieszkanie dla sigla lub pary na skarpie wiślanej z widokiem panoramicznym na Powiśle Mieszkanie: studio - open space: pokój z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

608 000 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą windy, smart home, bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł47 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Mokotowie w bloku z 1975 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,80m2 przy ul. Cieszyńskiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni Łazienki Blok z odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Gagarina 17 Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Gagarina 17. Lokal dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaukaska

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł31 m² 16 634,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż w pełni umeblowane, 1-pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 31,2 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kaukaskiej 6. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Bielany - piaski Mieszkanie z widokiem na Centrum Jeżeli szukasz mieszkania: - dobrze skomunikowanego - idealnego dla singla jak i pary - w świetnej lokalizacji dla studentów - jako lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł60 m² 22 521 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie na bliskich Bielanach, tuż przy granicy z Żoliborzem. Jeśli szukasz mieszkania w zielonej, spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy, ta.