Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Warszawa,mazowieckie

1 066 000 zł60 m² 17 826,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wygodne mieszkanie na Kabatach (60m) Stefana Dembego 10 Zapraszam do oferty sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m na warszawskich Kabatach, przy ul. Dembego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł36 m² 17 945,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam W dowolnym terminie! Mieszkanie 2-u pokojowe z miejscem parkingowym na posesji obok stacji metra Stare Bielany, w pobliżu Lasu Bielańskiego i awf. Idealne na zamieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

3 450 zł59 m² 58,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy Najemca | Nowe | Apartamentowiec | Dwupokojowe 59 mkw | Miejsce Postojowe | Żupnicza 19 Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Żupniczej 19 na warszawskiej Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 929 000 zł93 m² 20 824,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Warszawa,mazowieckie

2 390 zł30 m² 79,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na pograniczu Woli i Śródmieścia o powierzchni 30 m2, składające się z: - salonu - sypialni - łazienki z kabiną prysznicową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wołomin,mazowieckie

389 000 zł46 m² 8 457 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż - Wołomin, centrum 45,9 m , 2 pokoje, świetna lokalizacja, idealna komunikacja z Warszawą! Z przyjemnością prezentuje mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Targówek - Bródno ul. Rembielińska 8a > autobusy 250m > tramwaje 250 m > stacja metra Bródno 1 km (12 min pieszo, 3 przystanki tramwajem) > tramwaje 170m > przychodnia 100 m > bazarek 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przeździeckiego

Siedlce,mazowieckie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, przytulnego mieszkania na osiedlu Nowy Świat w Siedlcach, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy chcesz zamieszkać ze swoją połówką, czy szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 542 000 zł52 m² 29 517,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mówimy W językach ua / ru oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie Nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł28 m² 17 885,30 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

W skrócie Dzięki starannie zaprojektowanej bryle przez architekta budynek wyróżnia się na tle innych inwestycji stanowiąc perełkę tej części miasta. Największym atutem jest tu lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

2 290 zł31 m² 73,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prezydencka

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł135 m² 24 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na warszawskich Filtrach - perełka! mieszkanie składa się Z dwóch poziomów na poziomie 0: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł49 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Synów Pułku - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bemowa, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giermków

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Przytulne mieszkanie w kamienicy w sercu Rembertowa - idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,0m2 w klimatycznej kamienicy na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kelles-Krauza

Radom,mazowieckie

240 000 zł43 m² 5 581,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 43m2 w centrum Radomia - ul. Kelles-Krauza 34. Mieszkanie znajduje się w wieżowcu 10-cio piętrowym. Ogrzewanie miejskie - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł76 m² 85,53 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Służewiec | 3 pokoje | 2 łazienki | balkon | garaż podziemny to speak english please call: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym, idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

1 669 000 zł128 m² 13 069,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie 5 pokojowe położone przy ul. Zielone Zacisze w Warszawie. |Charakterystyka nieruchomości| - Mieszkanie znajduje się na 4 z 5 pięter, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł54 m² 17 890,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne mieszkanie W miasteczku wilanów Z ogródkiem Zakup inwestycyjny ze stopą zwrotu około 6% | Doskonała lokalizacja w Miasteczku Wilanów | Ogródek i widok na zieleń | Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

667 000 zł46 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecamy Państwa uwadze niewielkie, acz całkiem nieźle zaprojektowane mieszkanie dla pary czy nawet rodziny 2+1 przy ul. Grochowskiej / Garwolińskiej, z łatwym dojazdem do Centrum i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na 3 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: 2 niezależne, pokoje oddzielna, kuchnia łazienka z wc mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

399 999 zł105 m² 3 809,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, jasne mieszkanie w stylu skandynawsko-rustykalnym w sercu Radomia 4 piętro, blisko komunikacji miejskiej, pkp i Parku Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wołomin,mazowieckie

549 000 zł61 m² 9 069,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Wołominie! Jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Zielonej Okolicy Wołomina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -warszawa, bielany, ul. Władysława Broniewskiego. Okolica cicha i bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł48 m² 11 938,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48.50 m , składające się z dwóch oddzielnych, zamykanych pokoi, funkcjonalnej kuchni, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie jest przygotowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

3 800 000 zł69 m² 55 072,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Luksusowy apartament W zabytkowej kamienicy na ulicy hożej Elegancja i historia | Rewitalizowana kamienica | Basen i wellness | Garaż ***** rozkład pomieszczeń: * Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł45 m² 15 977,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania na Muranowie, które ma ogromny potencjał zarówno inwestycyjny jak i do zamieszkania na własne potrzeby! budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł55 m² 82,36 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: nowoczesny apartament na Służewcu, ul. Woronicza - idealny dla pary! Do wynajęcia 2-pokojowy apartament o powierzchni ok. 55 m , zlokalizowany na 11. piętrze, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

843 790 zł42 m² 20 090,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy, tuż przy Metrze Stokłosy! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 400 000 zł133 m² 25 563,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie znajduje się w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy z 1936 r. Cicha, spokojna okolica, nieskrępowany widok z okien, które wychodzą na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

580 000 zł43 m² 13 551 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicach ul. Kaszubskiej, kopernika oraz Andersena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł54 m² 14 660,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 54,50 m usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Warszawie dzielnica Targówek - Bródno przy ul.Suwalskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł54 m² 14 656,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1988 roku zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Belgradzkiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł38 m² 15 942,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Bielanach, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

649 000 zł75 m² 8 653,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe-ogródek-2 miejsca postojowe! Cena do negocjacji Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe w Markach o powierzchni 75m2 ( po podłodze 90m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł49 m² 22 541 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

We speak pl/en/ua/ru Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Triton Park, warszawa - Ochota, ul. Grójecka 194 Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywickiego

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł145 m² 124,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament na wynajem na Starej Ochocie. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość o powierzchni 145 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Otwock,mazowieckie

699 000 zł55 m² 12 783,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta - przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! 2 pokoje | 54,68 m | Balkon 9 m | Osiedle Morskie Oko - Otwock Marzysz o wygodnym, w pełni gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szobera

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł46 m² 14 847,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Klucze w agencji Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowy mieszkanie położone w Warszawskim Bemowie przy ul. Szobera 6 Słoneczne i ciche mieszkanie o powierzchni 45,80m2 + balkon 3,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśna

Małkinia Górna,mazowieckie

395 000 zł60 m² 6 528,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry. Mieszkanie na sprzedaż w pięknie położonej okolicy. W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole i inne udogodnienia. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł27 m² 19 910,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.27m2, usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1960 roku zlokalizowane na Starej Ochocie ul. Grójecka. Budynek ocieplony, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł32 m² 15 387 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na parterze z ogródkiem zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ogrodzone, budynek w drugiej linii zabudowy od ul. Światowida (zapewnia spokój oraz ciszę). Teren zielony,.