Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sierpińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. Do wynajęcia przestronne mieszkanie 1-pokojowe z garażem - ul. Wacława Sierpińskiego, warszawa Oferujemy Państwu na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sklepowa

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł68 m² 57,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Sklepowej 13 w warszawskich Włochach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Otwocka

Warszawa,mazowieckie

755 210 zł40 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w stanie idealnym, gotowe do zamieszkania, praga - Północ, ulica Otwocka. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Linneusza

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 - pokojowe mieszkanie na cichym osiedlu - Nowa Praga Prezentujemy wyremontowane, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane przy ulicy Linneusza 11 na Warszawskiej Pradze. Ta lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł56 m² 12 073,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z Przestronnym Tarasem na Warszawskiej Białołęce Płochocińska 197 Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Siedlce,mazowieckie

325 000 zł34 m² 9 447,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie w idealnej lokalizacji Siedlec przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, czteropiętrowego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Lewartowskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł34 m² 18 873,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania cicha, narożna kawalerka na Muranowie przy ul. Lewartowskiego, w pobliżu Muzeum Polin. Powierzchnia 34,44 m2. Mieszkanie usytuowane na 4. piętrze bez windy. Muranów to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzcinowa

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł74 m² 14 871,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 73,9 m2 z dwoma balkonami w cichej części dzielnicy Włochy na kameralnym osiedlu. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 950 zł33 m² 90,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al.Niepodległości. Powierzchnia 32,62 m2. Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie umeblowane. 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł70 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie na zielonym Ursynowie Lokalizacja: na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Ursynowa. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

1 740 000 zł94 m² 18 569,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż piękne mieszkanie 93,70m2 z narożną loggią. II piętro, 3 pokoje. English version below lokalizacja: miasteczko Wilanów, ul. Klimczaka / róg Kazachska, kilka kroków do Royal Wilanow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł64 m² 11 008 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe widokowe mieszkanie o świetnym rozkładzie do generalnego remonty. Przedstawiamy Państwu narożne mieszkanie przy ulicy Krasnobrodzkiej. Lokal znajduje się na 10, ostatnim, piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł27 m² 24 037 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Warszawy! ul. Bagno 3, tuż przy stacji metra Świętokrzyska Powierzchnia: 27,71 m Piętro: 7 Status prawny: odrębna własność Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

13 500 zł85 m² 158,82 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament W sercu warszawy - prosta Atrakcyjna lokalizacja | Wysoki standard wykończenia | Przestronne wnętrza | Panoramiczne okna | Idealny dla rodziny ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 297 000 zł57 m² 22 599,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

WE speak english/ мы говорим по русски oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 277 118 zł65 m² 19 788 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mówimy W językach ua / ru oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie W ofercie apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Warszawa,mazowieckie

5 699 zł68 m² 84,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ekskluzywne mieszkanie na wynajem - ul. Rajska 3, warszawa - 67,6 m Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu eleganckiego mieszkania o powierzchni 67,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł52 m² 12 621,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne w pełni rozkładowe mieszkanie na warszawskich Jelonkach przy ulicy Borowej Góry, o powierzchni 51,48m, na 9 przedostatnim piętrze. Mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hennela

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł51 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 50,33 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2016 roku położonym w Warszawskim Ursusie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 087 000 zł57 m² 18 934 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

57,4m2 | 2 duże pokoje | miejsce do home office na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z funkcjonalnie podzieloną strefą dzienną na: salon, jadalnię, miejsce do pracy i kuchnię. Zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne studio z wydzieloną sypialnią na Mokotowie, przy ul. Dolnej. Powierzchnia 36 m2. Mieszkanie położone na I piętrze, w apartamentowcu z recepcją, całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wprowadzenia się mieszkanie na zamkniętym bezpiecznym osiedlu przy ul. Zapustnej w Warszawie. Bardzo dobrze z komunikowane z resztą miasta. Mieszkanie: - ok 55 m2, - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolomitowa

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł261 m² 7 279,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2002

Dom w zabudowie szeregowej wykończony z największą starannością, gotowy do zamieszkania. Parter: hall, pomieszczenie gospodarcze 11,5m2 (piec dwufunkcyjny) pralnia, garaż 16m2, lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

750 000 zł69 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze w budynku dwulokalowym posadowionym w kameralnej uliczce w Dziekanowie Leśnym. Rozkład: - salon+ jadalnia 21,93 m kw, kuchnia 6,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł51 m² 14 960,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50,8 m2, zlokalizowane przy ul. Lazurowej w dzielnicy Bemowo. Otwarcie stacji metra planowane jest na 2026 rok. W pobliżu znajdziemy sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

Brwinów,mazowieckie

799 000 zł74 m² 10 854,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie Z potencjałem W brwinowie Na sprzedaż 3-pokojowe lub 4-pokojowe mieszkanie dla dużej rodziny. W przypadku tego mieszkania to Ty zadecydujesz o ilości pokoi, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Warszawa,mazowieckie

2 910 zł43 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

642 000 zł54 m² 11 889 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

1 365 000 zł68 m² 19 985,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

I speak English feel free to contact me. Serdecznie zapraszam na Dzień otwarty w czwartek 02/10 pomiędzy 18.00-19.30 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: jasne, dwustronne.