Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 620 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 620 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kompanii AK Kordian

Warszawa,mazowieckie

417 500 zł38 m² 10 986,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze budynku bez windy, przy ulicy Kompanii ak Kordian. Słoneczny lokal zlokalizowany w świetnej części Ursusa, w bliskiej odległości Placu Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcelońska

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł56 m² 69,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz wygodne 3-pokojowe mieszkanie o pow.ok 56 m2 na Mokotowie -Stegnach przy ul. Barcelońskiej. Jasne, dwustronne mieszkanie z wystawą okien od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł24 m² 18 734,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą kawalerki, idealnej na start lub jako bezpieczna inwestycja. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stępińska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł136 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamkowe wnętrza na mokotowie Kamienica | Antresola | Wysokie sufity | Wyjątkowy design | Klimatyzacja | Zwierzolubne ***** rozkład pomieszczeń: powierzchnia 136 mkw. podzielona została na: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł53 m² 18 173,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 pokoje - Triton Park, warszawa Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,1 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

9 400 zł64 m² 146,88 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli, ul. Grzybowskа 37. Dostępne do wynajęcia od 04.10.2025. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

619 999 zł38 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37,8 m , położonego na 6. piętrze zadbanego budynku z 1968 roku przy ulicy Niskiej 3. Budynek przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł44 m² 52,51 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dwupokojowe przestronne mieszkanie położone na 14 piętrze w 15-pietrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 43,80m2. Okna wychodzą na stronę wschodnio-południową z panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmochowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł38 m² 93,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie w Śródmieściu, przy samej granicy Powiśla. ul.Dmochowskiego (cicha uliczka prostopadła do ul. Rozbrat). Niedaleko liczne parki (łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł77 m² 19 379,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Szukasz wysokiego mieszkania w kamienicy, w centrum miasta ze świetnym potencjałem inwestycyjnym? Jeśli tak, ta oferta idealna dla Ciebie! Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 795 000 zł82 m² 21 917 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Avenue Estate przedstawia stylowe mieszkanie z duszą w sercu Mokotowa - kamienica z 1938 roku. Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy - z wysokimi sufitami, dwoma balkonami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakątna

Pruszków,mazowieckie

514 800 zł34 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie Inwestycyjne z Najemcą w Pruszkowie Szukasz pewnej inwestycji z natychmiastowym zyskiem? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 34,32 m kawalerkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 375,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Esperanto Blok niedawno ocieplony i remontowany. Mieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł45 m² 20 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Bardzo ustawne i przestronne 2- pokojowe mieszkanie w zielonej części Muranowa obok Nowego Miasta przy ul. Bonifraterskiej. Idealne dla ludzi młodych, jako mieszkanie na start lub dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lindleya

Warszawa,mazowieckie

2 045 000 zł104 m² 19 729,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż piękne mieszkanie w kamienicy na pograniczu Śródmieścia i Ochoty. Kamienica wg projektu Lucjana Kongolda wybudowana w 1938 roku jako luksusowy modernistyczny - apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztabowa

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w zacisznej części Grochowa. Całkowicie umeblowana. Kuchnia wyposażona w sprzęt agd i naczynia. W pokoju telewizor, łóżko, szafa. Dodatkowo szafa wnękowa. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł74 m² 18 003,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na nowopowstałym osiedlu Jagiellońska o powierzchni 74,43m2 usytuowane na 7 piętrze. Mieszkanie znajduje się na Nowej Pradze. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł19 m² 24 353,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Do sprzedania kawalerka na Powiślu w bezpośredniej bliskości Metra Centrum Nauki Kopernik, stacji pkp Powiśle oraz Uniwersytetu Warszawskiego i wszystkich atrakcji Śródmieścia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Astronomów

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł54 m² 17 493,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3 pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 54,25 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z lat 60-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

2 960 zł38 m² 77,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia świeżo wyremontowane, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Skoroszewskiej 6 w Warszawie (dzielnica Ursus). Pierwszy najem! Nieruchomość: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł44 m² 85,39 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie, ul. Zgoda 12, warszawa (śródmieście) Dostępne od zaraz dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, z widokiem na Pałac Kultury i Nauki oraz Muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartłomieja

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł57 m² 17 495,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Eurovilla prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 57,1 m z tarasem o pow. 12,5 m , położone w prestiżowej inwestycji Solea Mokotów. Lokal w stanie deweloperskim daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przedstawiam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw, idealne pod inwestycję lub do własnej aranżacji. Położone na parterze w wieżowcu z lat 70-tych, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 54 m2 w dobrej lokalizacji, blisko szkoła, przedszkole, kościół , place zabaw dla dzieci. Cicha i spokojna okolica, dużo zieleni przy jednoczesnym szybkim dojeździe do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł62 m² 13 854,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m2 zlokalizowanego na Pradze-Południe przy ulicy Ostrobramskiej 82. Budynek: - 10 piętrowy, - rok budowy 1980, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 999 990 zł120 m² 16 734,90 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Poznaj apartament, który zmienia sposób, w jaki wyobrażasz sobie życie w Warszawie. Wyjątkowe 119,51 m na 7. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arkadyjska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Domowy azyl w mieście - parter domu z ogródkiem i kominkiem, 110 m2, 3 pokoje, przestrzenna kuchnia, 2 łazienki. Do wynajęcia parter domu o powierzchni 110 m2 , urządzony w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w budynku z windą z 2020roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle zamknięte i monitorowane. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Płońsk,mazowieckie

249 000 zł42 m² 5 982,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i łazienką przy ul. Młodzieżowej w Płońsku. Duży pokój posiada wyjście na balkon. Do mieszkania przynależy także piwnica. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pillatich

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł38 m² 16 728,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1966 roku zlokalizowane na Dolnym Mokotowie przy ul. Braci Pillatich. Budynek ocieplony, odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Warszawa,mazowieckie

1 186 000 zł85 m² 13 952,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Czteropokojowe mieszkanie z loggią i parkingiem - po generalnym remoncie. Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie czteropokojowe, położone na drugim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odlewnicza

Radom,mazowieckie

210 000 zł33 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Radom dzielnica Potkanów, pierwsze piętro w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie dwupokojowe 32,77m, po niedawnym remoncie generalnym, obejmującym kompleksową wymianę instalacji. Kameralny budynek, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

2 640 zł60 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym, położone na chronionym osiedlu przy ul. Wąwozowej 6 w Warszawie. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

| do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na Bielanach na ulicy Pabla Nerudy. Mieszkanie ustawne z odrębną dużą widną kuchnią. Dwa pokoje od strony południowej. Mieszkanie nie.