Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

620 100 zł32 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 1-pokojowe po generalnym remoncie 31,80 m , położone na cichym, spokojnym osiedlu na Bemowie. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogalińska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł45 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych części Woli. Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł103 m² 121,48 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z 2 sypialniami w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł38 m² 114 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament przy Metro Płocka dostępny od 1 października. Idealny dla miłośników miejskiego stylu życia - singla lub pary W skład apartamentu wchodzą: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł39 m² 12 943 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Oddanie VI 2025 Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł53 m² 11 065,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą usytuowane na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z lat osiemdziesiątych należącym do zamkniętego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł59 m² 20 460,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, 3 - pokojowe mieszkanie (58,6 mkw.), w inwestycji "Oaza Wilanów" -prestiżowej części Miasteczka Wilanów. Mieszkanie usytuowane w 4 - piętrowym bloku na 3 - piętrze. Wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wrzesińska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł25 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta bez prowizji. Pośrednikom dziękuję, proszę nie dzwonić. Kawalerka W porcie praskim na sprzedaż Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łabędzia

Piaseczno,mazowieckie

940 000 zł74 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy komfortowe i zadbane mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na granicy Warszawy i Piaseczna, w pierwszym rzędzie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł86 m² 12 865,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Do sprzedaży rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,5 m2 w dobrym stanie technicznym. Spokojna i zielona dzielnica Włoch. Budynek z monitoringiem z 1994r, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł56 m² 22 242 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowy apartament 56,2 m z tarasem, w nowoczesnym budynku zaprojektowanym od początku bez barier z windą z garażu, szerokimi przejściami i pełną dostępnością. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł29 m² 66,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,63 m2 , zlokalizowane przy ulicy Przybyszewskiego w dzielnicy Bielany. W pobliżu przystanek autobusowy (150 m) i tramwajowy (600 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 410 400 zł82 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Tylko bezpośrednio! agentom dziękuję! kupujący oszczędza na prowizji! Na sprzedaż wyjątkowe, narożne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na pierwszym piętrze w sercu Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł33 m² 17 814,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 33,40 mkw. Lokal znajduje się na 2. piętrze 12-piętrowego budynku, usytuowanego przy ul. Łukowskiej (praga-Południe). Nieruchomość typu studio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Brwinów,mazowieckie

698 000 zł60 m² 11 575,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Brwinowie, o pow. 60,3 m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, z ekspozycją okien na 3 strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 146 000 zł57 m² 20 172,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Prowizja 0% od kupującego. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,81 m2, zlokalizowane przy ul. Śniadeckich 1/15 w samym sercu Warszawy Śródmieściu Południowym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament w kompleksie apartamentowców przy ul. Gwiaździstej 7a, na Żoliborzu w Warszawie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Radom,mazowieckie

1 995 zł57 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna oferta, dostępna tylko u nas! Proszę przeczytaj to ogłoszenie uważnie od początku do końca. Mieszkanie na wynajem dla osoby ze stabilną sytuacją finansową, dbającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

17 330 zł98 m² 176,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Luksusowy Apartament 3-Pokojowy w Odrestaurowanej Kamienicy na Złotej 83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

3 650 zł50 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 na ul. Włodarzewskiej 62c - Ochota. Mieszkanie zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy przy ul. Grochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł60 m² 16 495,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 60,50 m , położony w prestiżowej części Warszawy Ursus, ul. Herbu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł93 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Przestrzeń i wygoda na 93 mkw.: salon z dużym tarasem: idealne miejsce na poranną kawę z widokiem na zielone otoczenie,kuchnia z jadalnią: stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rusiecka

Warszawa,mazowieckie

324 000 zł22 m² 14 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, bezpośrednio, bez prowizji sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 22,4 m2 i powierzchni całkowitej po podłodze 41,22 m2 przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł32 m² 104,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie w nowym budynku z dobrym dojazdem do centrum Lokalizacja: ul. Goleszowska 3, bardzo dobrzy skomunikowane miejsce z zachodnią i centralną częścią Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł28 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam mam do sprzedaży bezpośrednio kawalerkę w centrum Warszaw. Blok w którym mieści się mieszkanie, mieści się tuż przy wejściu stacji metra ronda onz. To świetna okazja dla osób ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 322 000 zł98 m² 13 499,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przestronne i jasne mieszkanie położone na warszawskim Bemowie Świetna lokalizacja to jeden z wielu atutów tej nieruchomości. Spokojna okolica, połączona z bliskością pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł38 m² 21 578,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oferujemy przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m , zlokalizowane na 7 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Wola Tower przy ul. Radziwie 7 w Warszawie. Atutem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tetmajera

Radzymin,mazowieckie

799 000 zł107 m² 7 480 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy segment w Radzyminie pod Warszawą z ogródkiem i miejscem postojowym. Nieruchomość Idealna propozycja dla rodzin ceniących komfort i funkcjonalną przestrzeń. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

719 999 zł71 m² 10 140,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 71,22 m2 na osiedlu z 2012 roku w Pruszkowie (osiedle Twój Parzniew - Miasto Ogród II). Cena Mieszkania z Garażem została już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

650 000 zł57 m² 11 437,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Bairda w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 56,83 m2. To idealny wybór zarówno dla inwestorów, jak i rodzin poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Piastów,mazowieckie

598 000 zł44 m² 13 560,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44,10m2. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą przy ulicy Górna Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

10 300 zł78 m² 132,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy, designersko urządzony apartament o powierzchni 76 m , położony na 6. piętrze w wyjątkowej, kameralnej inwestycji Przy Wiśle na warszawskim Powiślu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł50 m² 15 777,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,07 m2 znajdujące się na osiedlu Riviera Park przy ul. Krzyżówki 9D. > salon (19,01 m2) z wyjściem na balkon (3,77) > oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | Nowe 3-pokojowe mieszkanie | ul. Bajana, bielany | Pierwszy Najemca! Do wynajęcia nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

5 300 zł122 m² 43,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Piękne, dwustronne mieszkanie z balkonem położone na czwartym piętrze w przedwojennej kamienicy z windą, w sercu Starej Ochoty przy ul. Niemcewicza 7/9. Budynek powstał w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł58 m² 11 744,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 57,90m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Ursusie. Budynek jest dobrze ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł58 m² 17 069 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Stryjeńskich. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu jasną, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 40 m2 z miejscem postojowym i piwnicą, zlokalizowaną na strzeżonym osiedlu z monitoringiem tuż przy metrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł36 m² 109,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Perzyńskiego, warszawa - Bielany. Przytulne mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 10. piętrze w budynku z windą. Lokal.