Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

2 800 zł41 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 41 m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku, położone jest w Rembertowie przy ul. Chruściela. Mieszkanie posiada jedną sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł95 m² 6 526,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które daje więcej niż standardowy lokal w bloku? Ta oferta w Mrozach przy ul. Spokojnej to połączenie przestrzeni, prywatności i realnego potencjału inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 000 zł37 m² 18 594,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł100,72 m² 28 286,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego apartamentu, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i wyjątkowe doświetlenie a to wszystko w prestiżowej inwestycji Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł59,99 m² 6 501,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży ustawne trzypokojowe mieszkanie w Radomiu os. Prędocinek. Lokal znajduje się jest na II piętrze w bloku z 1980 roku. Cena podlega rozsądnej negocjacji. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,07 m² 12 877,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje / 5 minut do pkp Ursus Niedźwiadek / Spokojna, zielona okolica / Piwnica Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym i rozkładowym układzie, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży, bardzo ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 56,65m2 z zamontowaną klimatyzacją. Mieszkanie jest bardzo jasne, funkcjonalne i w pełni wykończone, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Dwupiętrowe mieszkanie o powierzchni 140 m zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie całej rodziny. W jego skład wchodzą cztery przestronne sypialnie, dwie funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł57 m² 13 947,37 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 oddzielne pokoje | 57 m2 | świetna lokalizacja | Bernardyńska Przed prezentacją zapoznaj się ze spacerem wirtualnym Funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i bardzo wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł74,40 m² 20 819,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,4 mkw., położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy - Miasteczku Wilanów. Apartament znajduje się przy Osi.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł49 m² 17 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe 49m2 składające się z salonu z balkonem, oddzielnej widnej kuchnią i balkonem z widokiem na ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł180 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

***english version below*** Penthouse | 4 pokoje | 180 m | taras na dachu | panorama miasta | recepcja | garaż | ac | jacuzzi | doskonała lokalizacja Elegancki apartament dwupoziomowy z tarasem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świeże i pachnące mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie jest położone w uroczym zespole kilku kameralnych budynków w sąsiedztwie eleganckich biurowców i szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł42 m² 20 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m2 m na ostatnim 7 piętrze, z 2025 roku Mieszkanie znajduję się w bardzo bliskiej odległości od Akademii Leona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Klimatyczne 2 pokoje na Starych Bielanach | ceglana kamienica | balkon | ogromny potencjał aranżacyjny Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na klimatycznych Starych Bielanach przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł142 m² 11 830,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność. Ekskluzywna a zarazem wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 141.80m2 usytuowana na kameralnym, zamkniętym osiedlu " Nowa Magnolia "w Lesznowoli. Dwupoziomowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł48 m² 26 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży klimatycznego luksusowego apartamentu, położonego w kamienicy przy ul. Elektoralnej. Powierzchnia lokalu wynosi 33 m2 - dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł73 m² 57,53 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane mieszkanie o powierzchni 73 m , zlokalizowane na 8 piętrze w budynku przy ul. Orzyckiej 8 na warszawskim Mokotowie. Najem okazjonalny. Rozkład pomieszczeń - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urokliwe studio o powierzchni 39 m , położone w spokojnej okolicy warszawskich Bielan. Mieszkanie jest idealne dla singla, pary lub studentów. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,70 m² 9 225,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w Siedlcach przy ul. Wyszyńskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 60,7 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł72,39 m² 32 463,05 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy luksusowy apartament na sprzedaż w biznesowym sercu Warszawy, położony przy ulicy Grzybowskiej 37, w bezpośrednim sąsiedztwie Fabryki Norblina oraz Browarów Warszawskich. To.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł46,60 m² 19 742,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 46.6 m2 znajduje się na 8 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł93 m² 75,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie : Apartament 93 m w luksusowym kondominium w doskonałej lokalizacji na Górnym Mokotowie. Umeblowany i w pełni wyposażony. Dwa pokoje. Sypialnia 13m2, salon 60m2. Dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania 2 pokojowego w dzielnicy Białołęka, przy ulicy Marywilskiej 68a. Jest to nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł63,91 m² 17 978,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w kameralnej części Bemowa. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania: - gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,27 m² 14 743,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż urocze mieszkanie z tarasem i ogródkiem o powierzchni 35,27m2 w Radzyminie przy ul Armii Krajowej. Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zobacz plan mieszkania i video - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Współpracuję ze wszystkimi agencjami. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38 m² 18 394,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z loggią przy metrze Marymont | ul. Popiełuszki | duży potencjał inwestycyjny Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł115 m² 46,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 115 mkw, położony w nowoczesnym budynku na warszawskich Zawadach, w spokojnej okolicy przy ul. Bruzdowej. Lokal usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł45,40 m² 8 149,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie na sprzedaż - 45,4 m , parter, ul. Formińskiego, siedlce Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,4 m , położone na parterze w spokojnej części miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26,37 m² 13 841,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 26,37 m? 2 pokoje - Ząbki oferta dostępna tylko W indepro nieruchości Mieszkanie 26,37 m2 w Ząbkach 2 pokoje - miejsce postojowe w cenie Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 123 501 zł61,03 m² 18 409 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem) -linia tramwajowa pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Radiowej na osiedlu Dekada, blisko wat-u. Jest to zielona.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł56 m² 24 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***rezerwacja*** Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przepięknego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie (sielce). Okolica jest cicha, zielona i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

2 570 000 zł128 m² 20 078,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Duże, 5- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - tuż przy Placu Krasińskich w Śródmieściu Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze 7- piętrowego budynku z 1979 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

758 400 zł39,50 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Full service in your language - eng | pol | ua | rus Tylko u nas na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świeżo oddanym etapie inwestycji Bulwary Praskie. Lokal znajduje się w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

974 700 zł36,10 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Sierpińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 12 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 36,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł55 m² 12 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie o ciekawym rozkładzie na wysokim parterze. Okna na wschód. Salon z wyjściem na balkon. Kuchnia w aneksie w zabudowie z agd. Dwie sypialnie. W przedpokoju duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 720 zł59,68 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż dwustronne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Urcity na Ursusie. Parterowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł150 m² 8 193,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie 150 m z ogrodem 226 m Zielonka k. Warszawy Szukasz przestronnego mieszkania z ogrodem w spokojnej, zielonej okolicy niedaleko Warszawy? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł47,90 m² 12 421,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż dwupokojowe, narożne mieszkanie na Pradze-Południe, w Osiedlu Młodych. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku z 1959 roku, wybudowanym w technologii tradycyjnej.