dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 065 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keniga

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł54 m² 12 779,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

4 pokoje / 5 minut do pkp Ursus Niedźwiadek / Doskonała komunikacja / Piwnica 2 m2 / Loggia 3 m2 Ustawne, 4-pokojowe mieszkanie w stanie do generalnego remontu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

609 390 zł36 m² 16 908,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe - 36,04m2 + ogródek 29,46m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut spacerem do wkd 15 min komunikacją/samochodem do centrum To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

792 000 zł72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 72m2 znajdującego się w cichej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Koniczyny

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł94 m² 28 617 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze informacje: apartament wykończony pod klucz w standardzie premium na Mokotowie w kameralnym budynku zdjęcia przedstawiają stan rzeczywisty apartamentu w apartamencie nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł77 m² 20 235 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Ostoja Wilanów Lokalizacja: warszawa, wilanów Powierzchnia: 76,59 m Cena: 1 550 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł42 m² 18 525,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam Państwu unikatową ofertę sprzedaży mieszkania, w doskonałej lokalizacji w prestiżowym budynku "cynamonowy Dom" przy ul. Cynamonowej 19. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł48 m² 13 220,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Narożne, widne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,41 m z balkonem 8,5 m w nowoczesnym, kameralnym budynku. Rozkład mieszkania: pokój dzienny z otwartą, widną kuchnią (24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Radom,mazowieckie

349 790 zł81 m² 4 320 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Ciche, ustawne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Bliskość komunikacji miejskiej, uniwersytetów, a także spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Wieliszew,mazowieckie

599 000 zł80 m² 7 460,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie w Centrum Wieliszewa o pow. 80,29 m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2013 r. Mieszkanie rozkładowe dwustronne w stanie do lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

329 000 zł33 m² 9 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w samym centrum Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie: mieszkanie o łącznej powierzchni 33 m2 pomimo niewielkiego metrażu, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

607 000 zł38 m² 15 973,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wola ul. Nowolipie > świetna komunikacja: przystanki autobusowe 100 m | przystanki tramwajowe 250 m | stacje metra Rondo onz lub Rondo Daszyńskiego 9 min komunikacją (ok 1,5 km) > 38 m2 > 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł38 m² 19 454,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 38,50 m | Umeblowane | 2 Pokoje + Kuchnia | 10 Piętro | Z Windą | Czynsz 790 zł | Jezioro Balaton | Świetna Komunikacja | ch Promenada | Francuska | Uniwersytet swps | Centrum |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goławicka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł62 m² 13 776,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem przy Metrze Targówek Mieszkaniowy Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,7 m , zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojciechowskiego

Warszawa,mazowieckie

686 000 zł54 m² 12 703,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

611 000 zł31 m² 19 876,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. W budynku 2 windy. Na klatce dodatkowe zamykane drzwi do trzech mieszkań. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł32 m² 16 996,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na parterze z ogródkiem zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ogrodzone, budynek w drugiej linii zabudowy od ul. Światowida (zapewnia spokój oraz ciszę). Teren zielony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł39 m² 15 256,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,90 m położone na 2 piętrze w budynku z lat 70. przy ul. Afrykańskiej. Idealna propozycja dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

575 500 zł33 m² 17 599,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł120 m² 19 916,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament 120 m w sercu Warszawy - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 120 m , położony na 7. piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane na Targówku (bródno). Do stacji metra Bródno 800 m. Nieruchomość w stanie do własnej aranżacji (12 lat temu przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

593 000 zł47 m² 12 617 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Metro Bródno / 3 pokoje / Widna kuchnia/ Balkon / Piwnica/ Zieleń/ Miejsce postojowe/ Od zaraz zadzwoń! 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) w godz. od 8.00 do 20.00 ZADZWOŃ! tel.: Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

713 900 zł46 m² 15 655,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batuty

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł58 m² 19 064,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie na warszawskim Służewiu, składające się z: - salonu z dużą otwartą kuchnią - dwóch sypialni 11.5 m2 i 8.45 m2 - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł50 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje | po generalnym remoncie | Mokotów - Etiudy Rewolucyjnej | 49,73 m | 10. piętro | idealne pod inwestycję lub do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł31 m² 22 258,10 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 31 m , znajdujące się tuż obok Dworca Zachodniego (15 min spacerem). Doskonała lokalizacja oraz funkcjonalny układ sprawiają, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł48 m² 11 917,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne, 2- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, dużą garderobą i balkonem. Kameralny budynek jest położony na zielonym, zamkniętym i chronionym osiedlu Derby. Dojazd do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł18 m² 19 444 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania mieszkanie o pow. 18 m2, zlokalizowane na parterze w ośmiopiętrowym budynku położonym przy ul. Krasińskiego na Sadach Żoliborskich. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł47 m² 15 936,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta dodana za pomocą addom Słoneczne Dwustronne 3pokoje Parkiet. Niski czynsz. Wszędzie blisko. Stare Miasto 3km. 3pokoje Sypialnia 10 M Gabinet 9.5m Salon 17m2 Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 742 zł36 m² 16 660 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 35,79m2 + balkon 5,67m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

395 000 zł35 m² 11 234,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35,16 m , zlokalizowane na parterze kameralnego bloku przy ul. Leśnej w Jabłonnie (powiat legionowski). Mieszkanie dwustronne, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł51 m² 14 313,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym centrum Warszawskiego Ursusa- skorosze. Mieszkanie znajduję się na parterze w 6 piętrowym budynku, na zamkniętym,.