dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną w budynku z 2004 roku przy ulicy Odkrytej 48e na warszawskim Tarchominie. Lokal położony na 3. pietrze, ma powierzchnię 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł43 m² 16 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , w stanie deweloperskim zlokalizowane na Bemowie - Chrzanów, osiedle Lumea - nowoczesna inwestycja z wieloma udogodnieniami. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł63 m² 17 460,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63 m | Wola, młynów Oferujemy funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 435 000 zł65 m² 22 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie 65 m z balkonem w samym sercu Warszawy! Całkowita powierzchni użytkowa 68,67m2 Adres: ul. Zgoda 12, warszawa Powierzchnia: 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

807 800 zł60 m² 13 565,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł47 m² 13 510,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia w prześwicie, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł127 m² 10 260,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe, 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 131,2m2 znajdujące się na trzecim i czwartym piętrze w budynku przy ul. Kamińskiego 20. Mieszkanie Mieszkanie ma bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

455 000 zł34 m² 13 382,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 34m2 w Grodzisku Mazowieckim, usytuowane na drugim piętrze w doskonałej lokalizacji. Gotowe do zamieszkania, lub jako idealna inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

933 000 zł49 m² 19 169,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,67 m2 usytuowane na parterze w kamienicy przy ul. Wspólnej, w samym centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

899 856 zł60 m² 14 998 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 59,52m2 + 2x balkon 10,5m2 = 21m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oficerska

Zegrze,mazowieckie

1 150 830 zł61 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera! oferta bez prowizji! zakup bezpośredni! Kameralne osiedle ekskluzywnych apartamentowców, wychodzące naprzeciw marzeniom klientów o posiadaniu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,18 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Zapustnej w dzielnicy Włochy. Głównymi atutami mieszkania są atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

963 000 zł57 m² 16 894,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Tylko W investorius Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Tel. Szczegóły oferty: - pełna własność z kw - Możliwość zakupu na kredyt - Cena: 963 000zł - Metraż 57m2 - Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

658 000 zł29 m² 22 847,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

*Przestronne mieszkanie w sercu miasta - idealne dla singla, pary lub inwestora!* Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania usytuowanego na 10. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jeżewskiego

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł34 m² 21 365 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż kawalerka w sercu zielonego Ursynowa idealna dla singla, pary lub jako inwestycja! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kawalerki z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł64 m² 13 421,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

**na sprzedaż: przestronne 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie - Stegny** Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 64 m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rusiecka

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł23 m² 15 885 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę świeżo po generalnym remoncie w cichej i spokojnej okolicy przy Lesie Bródnowskim. Nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Borowego

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł25 m² 19 059,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Wacława Borowego. Nieruchomość znajduje się na wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gandalfa

Warszawa,mazowieckie

1 269 000 zł56 m² 22 460,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

**na sprzedaż przestronny i nowoczesny apartament w biznesowym centrum Mokotowa** Zapraszamy do zakupu wyjątkowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego przy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł53 m² 11 197,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką i garażem | Białołęka - ul. Żeglugi Wiślanej | 52,6 m Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł46 m² 15 434,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2 pokoje po generalnym remoncie | balkon | świetna komunikacja Dlaczego to mieszkanie się wyróżnia? Świeżo po remoncie generalnym - pachnie nowością! Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł62 m² 29 838,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Luksusowe mieszkanie w kamienicy - serce Warszawy. Marzysz o wyjątkowym mieszkaniu w prestiżowej lokalizacji, które łączy w sobie historię, elegancję i nowoczesny komfort? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałacowa

Legionowo,mazowieckie

686 000 zł63 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Legionowie, oferuję na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

764 000 zł48 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Okazja! 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Na sprzedaż rozstawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w cichej i zielonej części. Idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Józefów,mazowieckie

938 280 zł67 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz komfortowego miejsca do życia z szybkim dojazdem do Warszawy, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ananasowa

Warszawa,mazowieckie

1 999 999 zł106 m² 18 857,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament położony na Mokotowie na osiedlu "wiślany Mokotów" Oferta na wyłączność dostępna tylko u nas Na sprzedaż wyjątkowy, słoneczny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

3 900 000 zł124 m² 31 543,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mokotów/ Wyględów , designerski 3- pokojowy apartament z rewelacyjnym 120 m2 tarasem znajdujący się na 6 piętrze w 6- piętrowym apartamentowcu z 2020 roku. Mieszkanie jest zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łomianki

Łomianki,mazowieckie

680 000 zł60 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2, zlokalizowane w Łomiankach centralnych. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze (ostatnim) w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

797 000 zł38 m² 20 973,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Kasprzaka 29C | Wola, warszawa W pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie. Zlokalizowane przy ul. Marcina Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł64 m² 12 732,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku z 2008 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Kameralny budynek (tylko 2 lokale na piętrze), nowoczesna winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pancera

Warszawa,mazowieckie

749 900 zł67 m² 11 175,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Białołęka - Tarchomin ul. Pancera > przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od budynku > dojazd komunikacją do stacji metra Młociny zajmuje ok 17 min > ok 400-500 m do sklepów: Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

630 000 zł65 m² 9 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m z dużym balkonem oraz ogródkiem o powierzchni ok. 50 m , położone na parterze niskiego bloku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 920 000 zł91 m² 21 045,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zachwycające mieszkanie o powierzchni 91,23 m z tarasem, położone na parterze. Salon urzeka otwartą przestrzenią i naturalnym światłem wpadającym przez panoramiczną ścianę okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 39 m2 na Ochocie osiedle Rakowiec. W sąsiedztwie sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz szkoły. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

799 800 zł50 m² 15 910,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł27 m² 16 850,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Funkcjonalna, zadbana, kawalerka z oddzielną widną kuchnią, na pierwszym piętrze. Ciepłe. Do mieszkania przynależy piwnica. Wydzielony parking dla mieszkańców bloku. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

794 800 zł60 m² 13 346,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keniga

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł54 m² 12 779,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

4 pokoje / 5 minut do pkp Ursus Niedźwiadek / Doskonała komunikacja / Piwnica 2 m2 / Loggia 3 m2 Ustawne, 4-pokojowe mieszkanie w stanie do generalnego remontu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

609 390 zł36 m² 16 908,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe - 36,04m2 + ogródek 29,46m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut spacerem do wkd 15 min komunikacją/samochodem do centrum To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

792 000 zł72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 72m2 znajdującego się w cichej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Koniczyny

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł94 m² 28 617 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze informacje: apartament wykończony pod klucz w standardzie premium na Mokotowie w kameralnym budynku zdjęcia przedstawiają stan rzeczywisty apartamentu w apartamencie nigdy.