dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 088 ogłoszeń

949 000 zł51,90 m² 18 285,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Obrońców Tobruku przy Fortach Bema. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł53 m² 66 981,13 zł/m²

 

Piętro:31/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,96 m w prestiżowym budynku Cosmopolitan w sercu Warszawy. Projekt Helmuta Jahna zachwyca luksusowym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł106 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie duży ogródek 158m2 Mieszkanie bezczynszowe 106,31m2 (piętro z poddaszem) w cenie 590tys.zł. Zostały tylko jedno mieszkania piętro + poddasze. Mieszkanie znajduje się w Cegielni.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł73,64 m² 11 406,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje | 73,64 m | balkon | pełne wyposażenie | Piaseczno Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 73,64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł164,40 m² 9 123,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Jeśli już oglądając zdjęcia czujesz, że to miejsce może być dla Ciebie, to dzwoń i pytaj o szczegóły, bo jest jeszcze coś, czym miło Ciebie zaskoczę. :) Poza tym dodam, że ta.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł59 m² 12 338,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborska budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy:2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 862 zł44,17 m² 8 826,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 44,17 m / parter / taras 20,42m Przedstawiona inwestycja deweloperska polega na budowie 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ulicy Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł49,13 m² 13 431,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Top lokalizacja! Na sprzedaż 3 pokoje z balkonem, w kameralnym bloku w super lokalizacji - tuż obok stacji Metra Młociny. Do remontu. Idealne na dla pary, rodziny z dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51 m² 14 686,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 51 m - Warszawa, bemowo, ul. Budy Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w spokojnej, zielonej części Bemowa przy ul. Budy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 49 m. Lokal usytuowany jest na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego, 2-kondygnacyjnego budynku w Sochaczewie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 000 zł53 m² 12 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe I 2 pokoje z balkonem | Rynek pierwotny | Bez prowizji | Białołęka, są mieszkania, które nie próbują być wszystkim naraz. Po prostu od razu dają poczucie, że będzie się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł54 m² 15 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

ℹ na sprzedaż mieszkanie- jasne, przestronne i funkcjonalnie rozplanowane. W jego skład wchodzą: salon z dużym oknem, dwie sypialnie, oddzielna, widna kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł56,43 m² 24 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą niepowtarzalnego wygodnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 56,43 m2, mieszczącego się w kamienicy na warszawskim Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowa okolica, mieszkanie w pełni wyremontowanej kamienicy z lat 50, w bliskości Ogrodu Krasińskich, metra Ratusz Arsenał Łazienek, i klimatycznych uliczek Starego Miasta. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego przy ul. Giordana Bruna na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwa lokale inwestycyjne idealne do najmu krótkoterminowego. Nowoczesny budynek przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a, na Woli. Możliwość zakupu jednego lub pakietu 2 lokali. Lokale posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,50 m² 16 873,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy, położonym na Pradze Południe, przy ul. Grochowskiej 331a. Obecnie składa.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,50 m² 16 241,76 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

3 m wysokości | duży balkon | Central Park Ursynów | widok na miasto | cicho Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie z imponującą wysokością 3 metrów, położone na prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł115,64 m² 8 042,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne i bardzo wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Mieszkanie ma metraż 115,64 m2 - powstało poprzez połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł127 m² 7 480,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w domu czterolokalowym, 5 pokoi, 127 m2, 2 poziomy, 2 łazienki, 2 balkony, garaż, teren ogrodzony, bezpośrednio przy lesie, cisza, zieleń, dobry punkt komunikacyjny, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 889 000 zł171,66 m² 11 004,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Radom Stare Miasto wyjątkowy penthouse o powierzchni 172 m Wyłącznie dla osób szukających czegoś naprawdę unikatowego. Apartament mieści się na ostatnim piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,60 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1969 roku, przy ul. Niegocińskiej na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

972 000 zł71,60 m² 13 575,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż bardzo ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 1 piętrze w budynku z windą z 1986 roku, w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł34,64 m² 23 094,69 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Stańczyka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 14 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł71,19 m² 6 180,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Spokojna okolica, doskonała infrastruktura idealne mieszkanie dla Ciebie! Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy z doskonałą infrastrukturą Zwoleń Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł30,80 m² 16 720,78 zł/m²

 

Piętro:8/20

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż komfortowa kawalerka na warszawskich Bielanach. Oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,80 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38 m² 16 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Tarchomińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1938 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł37,50 m² 19 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na tereny zielone idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako świetna inwestycja pod wynajem krótko- i długoterminowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł50,80 m² 8 444,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje 50,80 m2 balkon 1 piętro centrum Pułtuska Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,80 m2, położone na 1. piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł32 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

647 500 zł27 m² 23 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Prawdziwa perełka - klimatyczna przedwojenna kawalerka w sercu miasta | Pogranicze ścisłego Centrum i Ochoty | Piwnica w cenie mieszkania Na rynku są mieszkania gotowe - i są też.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 457 zł40,13 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł34,83 m² 27 275,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie - 19 dzielnicy. Lokalizacja mieszkania jest jego ogromnym atutem. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

726 642 zł33,18 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Heweliusza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł37 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie Stary Bartków, gmina Korczew Cena: 175 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze w jednopiętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 307 751 zł125,77 m² 26 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 125,77 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 000 zł41,70 m² 18 657,07 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z dużym ogródkiem. Chcesz zamieszkać w przestrzeni, która łączy w sobie komfort oraz wygodę? Ta inwestycja może być Twoim wymarzonym domem!.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34,20 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie świetna lokalizacja przy wum | 34,2 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,2 m , położone na parterze w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł53,52 m² 11 210,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera Bez Prowizji Mieszkanie bezczynszowe 53,52 m2 z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi ul. Szkolna Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku przy ul. Szkolnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 763 000 zł80 m² 22 037,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe, przestronne mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów! Jeśli mówiąc "mieszkanie dla mojej rodziny" masz na myśli: 1. funkcjonalny rozkład i doskonale doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł64,80 m² 17 746,91 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na Dzień Otwarty sobota, 21 marca w godzinach 10-14 To najlepsza okazja, aby zobaczyć mieszkanie/lokal na żywo i poznać jego potencjał. Zadzwoń i umów się na dogodną godzinę.