dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 076 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 299 000 zł118,71 m² 10 942,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie z poddaszem Pruszków, ul. Zakątna 2b Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone w Pruszkowie przy ul. Zakątnej 2b. Lokal usytuowany jest na 2. i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 730 zł45,66 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 107 zł43,43 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 448 zł44,12 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł46,14 m² 15 929,78 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie przy ul. Góralskiej łączy funkcjonalny układ z doskonałą lokalizacją. 46,14 m na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie na pograniczu Pruszkowa i Piastowa przy ul. Marii Skłodowskiej Curie Sprzedaż od właściciela. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym i zamkniętym osiedlu "ogrody Piasta".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 215 zł44,39 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni sprzedażowej 45,44 m , zlokalizowane na parterze kameralnego budynku w ramach prestiżowej inwestycji na Wilanowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł41,32 m² 33 857,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

W sercu dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, w prestiżowym kompleksie 19. Dzielnica, oferujemy apartament zaprojektowany z myślą o świadomym inwestorze. To adres, który od lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 008 zł78,90 m² 8 720 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3-pokojowego apartamentu składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, wc, garderoby i balkonu. Lokal znajduję się w inwestycji Dom Na Mariackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 607 zł78,70 m² 8 610 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 4-pokojowego apartamentu składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, wc i tarasu z ogródkiem. Lokal znajduję się w inwestycji Dom Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

284 240 zł30,40 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 1-pokojowego apartamentu składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki. Lokal znajduję się w inwestycji Dom Na Mariackiej w Radomiu. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Konstancin-Jeziorna, 81,3 m2, widok na rzekę Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,3 m2, położone na 2 piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

883 386 zł31,16 m² 28 350 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Unikatowe dwu pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w listopadzie 2024 roku. Lokal wynosi 31.16 m2 i przynależy do niego balkon o powierzchni 9.24 m2. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł78,69 m² 11 691,45 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament Z wyjątkowym widokiem na zachody słońca nad miastem Trzypokojowy apartament o pow. 78,69m kw z dużym balkonem i z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł48,30 m² 13 975,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia Pruszków, ul. Jasna Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,3 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł48 m² 13 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nowoczesne 48m po remoncie Gotowe do zamieszkania, blisko wkd Mam przyjemność zaoferować jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na idealnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł59,50 m² 7 546,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Polecam do sprzedania w Żyrardowie na os. Wschód lokal mieszkalny typu M-3 o powierzchni użytkowej 59,50 mkw położony na 1 piętrze w bloku mieszkalnym, wielorodzinnym, czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 492 zł43,61 m² 10 307,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

2-pokojowe mieszkanie, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz ogródka z tarasem, zlokalizowane w nowej inwestycji Forest Park Kajetany. Cennik.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 766 zł43,64 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

2-pokojowe mieszkanie, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu, zlokalizowane w nowej inwestycji Forest Park Kajetany. Cennik kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 494 zł43,64 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Zielonka, ul. Żabia Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 4. piętrze w bloku z 1982 roku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48 m² 11 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone w bardzo dogodnej lokalizacji w pobliżu stacji pkp Wołomin Słoneczna. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł55,50 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokoje z widną kuchnią 55,5 m2 ul. Broniewskiego 83 Bielany Piaski Oferta dostępna na wyłączność w Naszym Biurze! Mieszkanie usytuowane na 10, ostatnim piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł86,80 m² 13 698,16 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,9 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskich Bielan - przy ul. Klaudyny. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł48,01 m² 11 872,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas - nowa inwestycja! Marki, mieszkanie 3 pokojowe, z ogródkiem, 2 miejsca postojowe oferta deweloperska - 0% prowizji dla Kupującego Prezentujemy mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł72,59 m² 12 660,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie dzielnicy cenionej za wygodę życia, dużą ilość zieleni oraz bardzo dobrą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

5 650 000 zł92,40 m² 61 147,19 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Luksusowy apartament zlokalizowany w sercu Warszawy przy ul. Złotej 44. Przyjemne, jasne kolory tworzą minimalistyczne wnętrze urzekające od pierwszej wizyty. Całości dopełnia widok na piękne.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie z vibe'em domu + ogrom przestrzeni + las prawie pod blokiem Jeśli masz dość ciasnych mieszkań, gdzie wszyscy zaglądają sobie w okna, to serio to miejsce ma totalnie inny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferuję jasne i przestronne mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się w zadbanym budynku, na zamkniętym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na dzień otwarty - 28.02.2026 (SOBOTA) GODZ: 10:00-13:00. Prezentacja tylko po wcześniejszym uzgodnieniu godziny. Zamieszkaj spokojnie. Żyj wygodnie. Dojeżdżaj szybko. Na sprzedaż 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł25 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ustawna kawalerka usytuowana przy ul. Łojewskiej w dystansie 5 min od metra linii M2. Usytuowana na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy, tylko 3 mieszkania na klatce. Wyremontowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł35 m² 19 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Niższa cena, dostępne od zaraz, zapraszam do kontaktu. Dwustronne, tuż po generalnym remoncie ( w tym wymieniona elektryka oraz gładzie) przynależy ogródek ( w ramach umowy dzierżawy) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł58,30 m² 16 895,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Muranowie przy Alei Jana Pawła II. Mieszkanie ma 58,30 mkw składa się z przedpokoju, częściowo otwartej kuchni, przestronnego salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł69 m² 7 101,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania, które od razu siadają układ ma sens, światło robi klimat, a przestrzeń nie męczy. To jest dokładnie taki przypadek. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł90 m² 15 544,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest niebanalna nieruchomość o powierzchni 90 m stanowiąca odrębną własność, zlokalizowana w Warszawie - Wawer -> Marysin Wawerski przy ulicy Tytoniowej. 1) lokal.

Szczegóły ogłoszenia

523 509 zł29,10 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Metro Płocka | Balkon | Okazja kawalerka idealna start lub inwestycję! Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 29,10 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł36,80 m² 17 853,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż wyjątkowa, dwustronna kawalerka o powierzchni 36,8 m przy ul. Szanajcy 18a. Lokal położony na 3 piętrze solidnego budynku z lat 50. (cegła), oferuje przestrzeń, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł71,94 m² 18 070,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal mieszkalny zaadaptowany na biuro w nowoczesnej inwestycji na Pradze Południe, w okolicach Soho. Aktualnie lokal funkcjonuje jako.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie do remontu położone na warszawskim Gocławiu przy ul. Umińskiego. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł48,61 m² 14 503 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe (z możliwością wydzielenia 3) mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń w spokojnej i cichej części Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dużą kawalerkę z oddzielną kuchnią, znajdującą się na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na warszawskim Gocławiu. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,70 m² 19 591 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł84,60 m² 14 066,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Park Angielski. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,10 m² 14 841 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Mokotowa przy ul. Etiudy Rewolucyjnej. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł101 m² 13 762 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku. Kameralne, osiedle z 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł55 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, 8-piętrowego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij