dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł20 m² 26 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

| do sprzedaży małe mieszkanie na ulicy Dzielnej w Warszawie w Centrum w rejonie Muranowa. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Warto podkreślić bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

750 000 zł70 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na spokojnym, zamkniętym osiedlu Nowy Bukowiec w Legionowie. Nieruchomość znajduje się na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł45 m² 33 311,10 zł/m²

 

Piętro:2/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się biznesowych rejonów Warszawy - na Prostej 69C, w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gibalskiego

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł27 m² 18 797 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 26,6 m, położona w zadbanej kamienicy z 1926 roku po remoncie w 2018, w świetnej lokalizacji na warszawskiej Woli przy ul. Edwarda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winorośli

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł35 m² 17 196,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Do Sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z garażem podziemnym oddane do użytku w 2014 roku. Mieszkanie: jasne, ustawne, ciche. W pełni umeblowane i wyposażone (meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Marki,mazowieckie

925 000 zł105 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Poczuj komfort, przestrzeń, oddech i luksus w tym wspaniałym, wykończonym najwyższej jakości materiałami, unikatowym i jedynym w swoim rodzaju wnętrzu! Perełka na tle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Armii Krajowej

Radzymin,mazowieckie

650 000 zł55 m² 11 715,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,48 m , z tarasem 19 m oraz imponującym narożnym ogrodem o powierzchni 104.26 m - łącznie aż 178,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Radom,mazowieckie

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwa pokoje 35m, z potencjałem, na osiedlu XV-Lecia. Wnętrze wymaga odnowienia, posiada wiele możliwości aranżacji, wedle własnych upodobań przyszłego właściciela. Mieszkanie wyróżnia duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny zielona okolica, świetna komunikacja, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł27 m² 18 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie o powierzchni 27 m , zlokalizowane na 1. piętrze 3-piętrowego bloku z 1964 roku przy ul. Targowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

535 000 zł68 m² 7 867,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ekskluzywna oferta, dostępna tylko u nas! Z przyjemnością prezentujemy Państwu, atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego, dobrze nasłonecznionego, funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

522 875 zł22 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Bezpośrednio sprzedam kawalerkę przy ul. Polnej 10/14, IV piętro w budynku z windą idealne dla osób ceniących komfort i wygodę w sercu miasta. Lokalizacja jest doskonała przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł65 m² 14 572,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mokotów | Dolna | Blisko Tramwaj | Dobra komunikacja. Wyobraź sobie przytulne, pełne światła mieszkanie, w którym każdy dzień zaczyna się od promieni słońca wpadających przez okna pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł57 m² 12 190,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56,60 m , zlokalizowane na Warszawskich Jelonkach. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł51 m² 27 254,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Stylowo urządzony, komfortowy apartament w kamienicy z lat 50' tuż przy Ogrodzie Krasińskich i metrze Ratusz Arsenał! budynek: historyczne Osiedle Prezydenckie przy ul. Generała Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozłucka

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł52 m² 14 326,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję mieszkanie o powierzchni 52m2, na drugim piętrze (brak windy).Lokal jest w dobrym stanie, wymaga jedynie lekkiego odświeżenia, jednak jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 479 000 zł68 m² 21 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Tylko w The Estate Warsaw! Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu Śródmieścia Południowego, tuż przy wejściu do Metra Politechnika. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

678 000 zł46 m² 14 612,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję mieszkanie o powierzchni 46,4 m (wg kw 48,5 m z piwnicą) zlokalizowane na warszawskim Bródnie, przy ul. Krasnobrodzkiej, zaledwie 950 m od stacji metra Kondratowicza (M2). Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł51 m² 16 537 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Egro Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie przy ul. Chmielnej 104, tuż obok Złotych Tarasów, dworca Centralnego i Pałacu Kultury. Mieszkanie ma 51,4 m.kw. i wygodny rozkład: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

1 232 000 zł88 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Najlepsza lokalizacja na tarchominie, ul. Myśliborska Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88 mkw, zlokalizowane na 3. i 4. piętrze w bloku z 2003 roku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nagodziców

Warszawa,mazowieckie

542 000 zł47 m² 11 458,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,30 m usytuowane na 7 piętro w 12-piętrowym bloku z windą z 1984 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce - Tarchomin przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł54 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 0% prowizji dla Kupujących Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone przy ul. Afrykańskiej 8 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł30 m² 25 151,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Polecam - mieszkanie z klimatem, świetną lokalizacją i unikalnym widokiem na centrum Warszawy. Idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja z potencjałem. Kawalerka w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł71 m² 19 740,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyobraź sobie, że każdego dnia budzisz się w miejscu, które łączy w sobie ciszę, zieleń i poczucie prywatności, a jednocześnie pozostaje tylko kilkanaście minut od tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 379 000 zł66 m² 20 989,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią i garażem, położone w zielonej i spokojnej części Górnego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł64 m² 14 803,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Targówku. Nieruchomość usytuowana jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł19 m² 28 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja!szanowni Państwo polecam kawalerkę przy metrze w prestiżowej i unikatowej lokalizacji przy ul. Świętokrzyskiej w pobliżu Nowego Światu. Spektakularny widok na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

930 000 zł78 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, wybudowanym w 2010 roku. Nieruchomość znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł39 m² 12 977,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z loggią ul. Książkowa 9b, białołęka, warszawa Cena: 510000 zł Powierzchnia: 39,30 m Piętro: 4 z 7 (winda) Rok budowy: 2000 Układ i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania o powierzchni 60 m2 na warszawskim Bemowie. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny, 2 sypialnie, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

927 000 zł45 m² 20 504,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

To nietuzinkowe 45 m2 mieszkanie zlokalizowane jest na nowoczesnym osiedlu Park Skandynawia w świetnie skomunikowanej części Pragi-Południe tuż przy ch Promenada. Mieszkanie z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klasyków

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł39 m² 17 918,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gustownie urządzone dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Aroma Park - jedno z najpiękniejszych osiedli na mapie Warszawy! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł34 m² 17 362,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2 pokoje 34,5 m Praga-Północ - Stalowa Wprowadzenie Prezentujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 34,5 m , zlokalizowane przy ul. Stalowej 7 na warszawskiej Pradze-Północ - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł45 m² 15 354,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje / W dobrze skomunikowanej części Ursusa / 45,46 m2 / Miejsce w garaż podziemnym / Loggia 5 m2 Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 2 pokojowe, w stanie do wprowadzenia. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Warszawa,mazowieckie

4 450 000 zł162 m² 27 469,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu przestronny, słoneczny apartament na sprzedaż zlokalizowany przy ul. Pokornej w warszawskiej dzielnicy Śródmieście Muranów. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł37 m² 24 363,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji, tuż przy metrze? To mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Skierniewickiej 34 w inwestycji City Link, blisko Biznesowego przy Rodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł47 m² 12 659,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeżeli szukasz 3-pokojowego mieszkania do własnej aranżacji na zielonym Targówku i świetnie skomunikowanego, to ta oferta jest dla Ciebie! Opis Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

559 000 zł55 m² 10 200,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem wydzielenia trzeciego pokoju, położone na spokojnym osiedlu Ptasim w Piasecznie przy ul. Albatrosów 5b. To idealna.