dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł20 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 20 m w Warszawie, dzielnica Włochy. Lokal znajduje się w budynku po generalnym remoncie i jest w pełni wyposażony oraz wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

767 000 zł35 m² 21 914,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 35 m , zlokalizowanego w jednym z najbardziej prestiżowych i wygodnych miejsc Warszawy - między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł44 m² 12 612,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedaż bezpośrednia od właściciela Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m2 znajdujące się na Tarchominie, na ulicy Aluzyjnej. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

345 000 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dla singla, dla pary dla inwestora! Kawalerka z możliwością zrobienia antresoli. Świetna lokalizacja: blisko ul. Piłsudskiego i Prima Parku. W mieszkaniu zaplanowano: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł24 m² 18 367,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Warszawy- na warszawskich Bielanach. Budynek odnowiony i ocieplony, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł78 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa Bemowo - osiedle Sansara - w ofercie do sprzedaży trzypokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 78,13 mkw, z balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł48 m² 20 872,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność: w sprzedaży mieszkanie idealne na inwestycję pod najem krótko lub długoterminowy. Największym atutem mieszkania jest lokalizacja, w samym centrum tętniącej życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł50 m² 10 282,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przestronne, ciche, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej. Zadbany budynek, okna pcv, czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł72 m² 16 713,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu do sprzedaży trzy pokoje na Kabatach z dużym balkonem przy ul. Szajnowicza o pow. 73m2. Na w/w powierzchnię składa się salon połączony z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł42 m² 20 456,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,17 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy ul. Bokserskiej 73. Osiedle zamknięte, budynek z ochroną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Romaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł64 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania mieszkanie na pograniczu Bielan i Żoliborza przy ul. Romaszewskiego 8, tuż przy Parku Olszyna, 800m pieszo do metra Słodowiec. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podgrodzie

Warszawa,mazowieckie

786 178 zł47 m² 16 849,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na Bemowie. Bez pcc. Bez prowizji. Rozkład: - salon z aneksem kuchennym 16,79 mkw - sypialnia 9,89mkw - sypialnia 7,03mkw - łazienka 3,94mkw balkon 4,56mkw Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł48 m² 13 522 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dzień otwarty środa 15.10 godzina 15.00 - 19.30, piątek 17.10 godzina 11-18 Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Warszawie, ul. Łukowska 9 Przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

920 000 zł87 m² 10 574,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie zlokalizowane na "ptasim Osiedlu" w Piasecznie, przy ul. Albatrosów. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 249 000 zł87 m² 14 323,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe do wprowadzenia, 3-pokojowe mieszkanie (70,79 m ) z unikalnym pakietem gratisów: miejsce postojowe, komórka lokatorska i ładowarka ev - wszystko w cenie 1 249 000 zł (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł52 m² 11 240,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego - Bielany, ul. Kwitnąca Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,49 m , położone na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w budynku z 2007 roku przy ulicy Dębickiej. Lokal ma pow. 48,82 m2 i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

568 000 zł41 m² 13 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikalna lokalizacja - świetna cena. 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp Międzylesie, do Galerii Ferio Wawer. 12 minut autem do ch Promenada. Mieszkanie mieści się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejewskiego

Warszawa,mazowieckie

728 000 zł55 m² 13 236,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z całorocznym, oszklonym tarasem. Zamień miejskie tempo na domową przestrzeń-przez cały rok, niezależnie od pogody. Oszklony taras, który staje się drugą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

1 685 000 zł94 m² 17 893,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, warszawa Bemowo, ul. Lazurowa Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w sercu Bemowa przy ul. Lazurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

1 279 000 zł65 m² 19 676,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Wieliszew,mazowieckie

690 000 zł60 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 59,74 m2 znajdujące się na wysokim parterze w niskim bloku w Wieliszewie na osiedlu Royal. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł54 m² 16 617,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentowane mieszkanie znajduje się na ostatnim z 8 pięter budynku z 2008 roku, położonego na skraju Gocławia i Saskiej Kępy, przy ul. Bora-Komorowskiego 39. Obecnie na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Radom,mazowieckie

339 000 zł60 m² 5 645,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzy pokoje 60m, w dogodnym rozkładzie, na osiedlu Prędocinek. Atrakcyjny, dwustronny wariant oferuje następujące pomieszczenia: * pokój dzienny - z dużym, klasycznym balkonem * dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł47 m² 18 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Wyjątkowe, jasne i ustawne mieszkanie na Żoliborzu Rozkład: -2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym -łazienka z wanną -balkon z widokiem na zieleń -piwnica w cenie -dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł46 m² 14 738 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Sadybie - zamieszkaj lub zainwestuj Cenisz sobie życie w mieście, sprawną komunikację i dostęp do wszelkich udogodnień? Szukasz idealnego mieszkania dla siebie i rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzepichy

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł53 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Cenisz sobie życie w mieście, sprawną komunikację i dostęp do wszelkich udogodnień? Szukasz idealnego mieszkania dla siebie i rodziny, a może planujesz zakup inwestycyjny? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

499 847 zł27 m² 18 512,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe - 26,25m2 + ogródek 18,23m2 (dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z balkonami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Warszawa,mazowieckie

937 000 zł47 m² 19 995,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przy wyborze mieszkania kluczowa jest lokalizacja. Tutaj lokalizacja jest wybitna topowa: samo centrum Warszawy tuż przy wejściu do metra Świętokrzyska, jednym z piękniejszych parków Warszawy-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

1 178 806 zł74 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamentowiec Szaserów 46 nowoczesność z historią w sercu Pragi. Planowane zakończenie budowy: IV kwartał 2025 roku. Miejsce postojowe W garażu podziemnym: 59 000 zł Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

1 020 833 zł64 m² 16 068,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Spacerem do stacji Metra Mińska! 25 min do Centrum komunikacją! Najlepsza lokalizacja na Pradze Południe, kamionek! Osiedle wybudowane przez cenionego, bezpiecznego dewelopera, w nowoczesnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł39 m² 19 290,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowa propozycja dla osób, które poszukują apartamentu w prestiżowej lokalizacji, w nowoczesnym, kameralnym budynku o podwyższonym standardzie. Parki, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

825 000 zł47 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przepięknie urządzone z dbałością o każdy szczegół dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 47 m2. Lokalizacja: józefosław, ulica Wilanowska 2j /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł41 m² 20 365,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Nieruchomość Jeśli szukasz przytulnego i gotowego do wprowadzenia mieszkania o dużym potencjale aranżacyjnym to biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania kawalerkę położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angorska

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł36 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 36.17m2 usytuowane na wysokim parterze w uroczym budynku z cegły przy ul. Angorskiej na Saskiej Kępie. To absolutnie wyjątkowa okolica - wszechobecny modernizm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Napoleońska

Mława,mazowieckie

605 000 zł69 m² 8 806,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta na wyłączność tylko w naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł56 m² 14 017,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem, zlokalizowane na Mokotowie tuż obok Sadyba Best Mall. To doskonała oferta dla miłośników Mokotowa, którzy jednocześnie poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł86 m² 42 065,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne mieszkanie w Śródmieściu Warszawy. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 83 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pałacowa

Marki,mazowieckie

610 000 zł62 m² 9 910,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie dwupoziomowe w Markach, ul. Pałacowa, 61,55 m2 powierzchni użytkowej, 90m2 po podłodze Opis Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe (610 tys.) plus dwa naziemne miejsca parkingowe ( łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Polski Walczącej

Warszawa,mazowieckie

1 030 880 zł65 m² 15 938,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Warszawa - Mokotów Siekierki To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę oraz bliskość terenów zielonych i miejskiej infrastruktury. Rozkład: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milenijna

Warszawa,mazowieckie

1 225 000 zł82 m² 14 990,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Nowoczesny 4-pokojowy apartament 81,72 m z zabudowanym balkonem - Warszawa, ul. Milenijna 45 Na sprzedaż oferujemy przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 81,72 m , położone.