dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Warszawa,mazowieckie

1 732 000 zł83 m² 20 867,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio przestronne mieszkanie w prestiżowej, centralnej lokalizacji Warszawy o powierzchni 82,52 m , przy ul. Nowowiejskiej 10, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

778 000 zł68 m² 11 441,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta sprzedaży mieszkania Mam przyjemność zaprezentować Państwu bezpośrednio na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,4 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł44 m² 19 545,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami nieruchomości oraz nie wyrażam zgody na kopiowanie treści oferty oraz zdjęć. Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Legionowo,mazowieckie

835 000 zł78 m² 10 636,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedstawiamy 3 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą, loggą, miejscem postojowym i komórką lokatorską w centrum Legionowa, nieopodal Urzędu Miasta i Galerii Gondola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł29 m² 20 655,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka na sprzedaż - 29 m , przy metrze, gotowa do zamieszkania! Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 29 m , położona w nowoczesnym budynku z 2022 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

669 997 zł39 m² 17 179,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 38,12m2 + ogródek 29m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z balkonami) Przyjdź i wybierz gotowe mieszkanie! Praga Południe - Kamionek To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

765 000 zł59 m² 12 372,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowy, urządzony pod klucz do zamieszkania od zaraz apartament z ogródkiem w najnowszej inwestycji Apartamenty Jarzębinowa 2 Nowy Dwór Mazowiecki. Kupując to mieszkanie nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł61 m² 13 918 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe mieszkanie na Mokotowie - nowoczesność, bezpieczeństwo i doskonała lokalizacja! Dlaczego pokochasz to mieszkanie? Wyobraź sobie przestronne, pełne światła wnętrze (61 m ), gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na ul. Zagłoby (osiedle Niedźwiadek) w Warszawie w dzielnicy Warszawa-Ursus usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą salon, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

2 550 000 zł98 m² 26 047 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronny apartament usytuowany w osiedlu sonata przylegającym bezpośrednio do Parku Skaryszewskiego, z oszałamiającym widokiem na Jezioro Kamionkowskie. Jest to najbardziej pożądany adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

570 000 zł64 m² 8 976,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Legionowo, ulica marysieńki Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 mkw, położone na trzecim piętrze w ocieplonym bloku z 1978 roku bez windy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Sochaczew,mazowieckie

307 000 zł37 m² 8 376,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 36,65 m2 na parterze przy ulicy Senatorskiej w Sochaczewie. W skład mieszkania wchodzi: salon połączony z aneksem kuchennym - przestronny, jasny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł20 m² 27 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

We speak pl, ua, ru, eng Lokalizacja: warszawa, śródmieście Południowe, ul.Poznańska, tuż obok Placu Konstytucji i Hali Koszyki Opis budynku: -Kamienica w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

847 000 zł87 m² 9 735,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4-pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie | Ptasie Osiedle | pkp 3 min | Piaseczno - ul. Albatrosów Lokalizacja: piaseczno, ul. Albatrosów - Ptasie Osiedle Powierzchnia: 86,6 m Cena: 849 000 zł Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

828 987 zł61 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe 60,51 m + balkon 6,02 m ursus / warszawa 20 min bezpośrednio pociągiem do śródmieścia! 5 minut pieszo do autobusu 35 minut komunikacją do centrum warszawy Zamieszkaj tam,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł43 m² 16 627,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferuję mieszkanie w okolicy Centrum Zdrowia Dziecka. Kameralne osiedle składające się z trzech 3-piętrowych bloków z windą. Osiedle w otoczeniu lasu obok tpd Helenów. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł36 m² 16 056,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1966 roku -warszawa, ochota, ul. Karola Dickensa. Budynek po remoncie. Nowa elewacja, wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okińskiego

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł37 m² 15 295,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie z potencjałem, do własnej aranżacji. Z okien widok na pas zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł59 m² 23 837,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Chłodna 48 - Inwestycja Meridian - cisza, komfort i klimat w sercu Warszawy Zamieszkaj w miejscu, które łączy wyjątkową estetykę, architektoniczną przemyślność i absolutną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogalskiego

Warszawa,mazowieckie

479 999 zł32 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Rogalskiego 8. O mieszkaniu: 2-pokojowe, ustawne mieszkanie przy ul. Rogalskiego, gocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

1 820 000 zł78 m² 23 208,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament premium przy Browarach Warszawskich - przestrzeń, prestiż, wyjątkowy klimat Marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie elegancję, komfort i świetną lokalizację? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

697 000 zł47 m² 14 829,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jasne 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1973 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł39 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję jasne, przytulne mieszkanie w cichym zakątku Gocławia, bez ekspozycji na ruchliwą ulicę lub plac zabaw. W sąsiedztwie jeziorka Balaton i parku wypoczynkowego. Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Instalatorów

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł28 m² 18 479 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cesja praw - dwupokojowe mieszkanie na siódmym piętrze w budynku (8 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Włochy. Wykończenie: stan deweloperski (możliwe wykończenie pod klucz). Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewiecka

Płock,mazowieckie

1 399 000 zł180 m² 7 772,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

? inwestycyjna nieruchomość W centrum płocka - ul. Królewiecka 26 ? Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w samym sercu Płocka, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

865 000 zł86 m² 10 087,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

865 000 zł | sprzedaż | 85,75 m2 | 3 pokoje | piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Staszica w Piasecznie. Lokal usytuowany jest na parterze w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowskiego

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł70 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, ok. 70 m , Piaseczno Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 70 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

991 800 zł57 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. (English below) Trzy pokoje, dwa o ekspozycji północnej, jeden - z głębokim balkonem - eksponowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

1 990 000 zł233 m² 8 540,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa propozycja dla inwestorów! 6 mieszkań przy ul. Piłsudskiego w Markach. Segmenty przygotowane na - dwa mieszkania 3 pokojowe na 1 piętrze, powierzchnie: 54,08mkw i 50.8mkw. - cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł51 m² 19 549,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie (51 m2) na sprzedaż na Marinie Mokotów. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni otwartej na pokój dzienny, balkonu, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionu AK Karpaty

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł71 m² 18 591,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament na Siekierkach - harmonia natury i nowoczesnego komfortu. W jednej z najbardziej zielonych części Mokotowa, przy ul. Batalionu ak "karpaty", znajduje się apartament, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waliców

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł49 m² 19 367,30 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Centrum Warszawy | Metro Rondo onz 5 min | ul. Waliców Lokalizacja: warszawa, wola - ul. Waliców Powierzchnia: 49,5 m Cena: 949 000 zł Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

734 655 zł68 m² 10 851,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 4 pokoje I 2 łazienki I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rechniewskiego

Warszawa,mazowieckie

832 500 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży narożnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 66,60 m , położonego na IV piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł54 m² 15 722,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam w sercu Nowodworów, otulone drzewami niezwykłą nieruchomość. To ciche, jasne, komfortowe, niezwykle przytulne 3 pokojowe mieszkanie zostało świeżo wyremontowane, z wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Radom,mazowieckie

335 000 zł48 m² 6 961,76 zł/m²

 

Piętro:3/4