dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 065 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Żyrardów,mazowieckie

297 000 zł33 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł48 m² 15 520,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 48 m2, piętro 7/10 z windą w budynku z 1965 r., Mokotów Wierzbno. Gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kozia

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł20 m² 37 046,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanko W unikatowym miejscu warszawy - na ul koziej. Kozia to kameralna uliczka, równoległa do krakowskiego przedmieścia, jednocześnie na styku prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł29 m² 13 578,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z ogródkiem na warszawskiej Białołęce ul. Przejezdna. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny - 16,03 m - kuchnia - 4,71 m - łazienka - 3,81 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szobera

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł46 m² 14 565,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Warszawa, ul. Stanisława szobera - 45,80 m / 2 pokoje + loggia + piwnica 15 min spacerem - metro bemowo! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego , słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł33 m² 14 221,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej. Okolica spokojna i bezpieczna. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

634 700 zł58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż 57,7 m2, piętro 2/12 z windą, w budynku z 1979 r., Bielany, Marymont-Ruda. Mieszkanie do remontu. Idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

783 250 zł63 m² 12 432,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 62,66 m + balkon 3,72 m promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ OSTATNIE MIESZKANIE 3-POKOJOWE URSUS / WARSZAWA 20 MIN BEZPOŚREDNIO POCIĄGIEM DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

793 000 zł60 m² 13 216,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

729 975 zł40 m² 18 249,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł32 m² 13 815,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przestronne 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych lokalizowane na Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej. Spokojna i zielona okolica. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł82 m² 20 606,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie w samym sercu Warszawy przy ulicy Chmielnej w zbiegu z Żelazną. Kamienica z 1936r z windą po wymianie pionów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

557 216 zł32 m² 17 413 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Mechaników

Pruszków,mazowieckie

699 000 zł54 m² 12 891,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,22 m , położone przy ul. Mechaników 5 w Pruszkowie, na 3. piętrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł30 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 30m2, piętro 6/10 z windą, w budynku z 1975 r., Wilanów Wysoki. Do odświeżenia/remontu. Idealne dla pary lub rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł37 m² 13 756,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2 - u pokojowe rozkładowe z kuchnią w prześwicie przygotowane do generalnego remontu na ul. Szegedyńskiej na Bielanch Budynek z wielkiej płyty z 1967 r Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł44 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Warszawa, ochota - ul. Grójecka - naprzeciwko hali Banacha > autobusy i tramwaje w promieniu 300m > Szapial na Banacha i Warszawski Uniwersytet Medyczny 500m od budynku 43,5m2 | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wittiga

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł47 m² 9 656,65 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania, które są po prostu w porządku. I są takie, które od razu dają poczucie możliwości. To jedno z nich. Dobrze doświetlone, dwupokojowe mieszkanie na Tarchominie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

676 000 zł64 m² 10 645,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Sprzedam bezpośrednio - bez pośredników - własnościowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63,50 m. kw., zlokalizowane w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej 69. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Warszawa,mazowieckie

687 000 zł49 m² 14 063,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Borowej Góry. Osiedle Jelonki, na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

996 000 zł40 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż: nowoczesne i w pełni wyposażone 2 pokoje o powierzchni 40m2 ulokowane na 1 piętrze w kameralnym budynku o niskiej zabudowie w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł70 m² 34 217,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni użytkowej: 64.26 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

759 476 zł45 m² 16 877,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - kamionek/grochów Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Libijska

Warszawa,mazowieckie

1 820 000 zł87 m² 20 847,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 87,3 m położony w prestiżowej i zielonej części Warszawy - na Saskiej Kępie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Symboliczna

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł46 m² 20 659,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 45.5 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z: - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł35 m² 34 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z 2023 roku położony w samym sercu Warszawy, przy ul. Grzybowskiej. Wszystko w zasięgu kilku minut: komunikacja, restauracje, sklepy oraz centra biznesowe. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł52 m² 15 324,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne i stylowe Eleganckie osiedle Panoramiczne okna Designerskie 2 pokoje w sercu Pragi - dojazd do centrum w 25 minut! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł36 m² 18 305,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania funkcjonalna kawalerka blisko Łazienek Królewskich. Mieszkanie jest dwustronne ,doskonale doświetlone, z ekspozycją okien na północny-zachód i północ, wysokie, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1981 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kazimierza Wyki Mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 419 999 zł92 m² 15 358 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedaży niebywale klimatyczny, dwupoziomowy apartament z ogródkiem i garażem w bryle, zlokalizowany na bliskim Wawrze w Warszawie. Mieszkanie w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z 1969 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kameralnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -widna, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł31 m² 15 951,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu do zamieszkania lub wynajęcia ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrzeja

Pruszków,mazowieckie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie dwustronne (wschód, zachód), z pokojem przechodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł47 m² 16 978,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu, o powierzchni 47 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon (jest tam wnęka widoczna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

964 425 zł58 m² 16 485,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponujemy mieszkanie z dużym oknem w salonie, z widokiem na zieleń. 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp Międzylesie, do Galerii Ferio Wawer. 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

749 000 zł109 m² 6 847,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Dostępne są 2 dwupoziomowe mieszkania w budynku czterolokalowym umiejscowione na kameralnym, ogrodzonym terenie, na którym przypisane są 2 miejsca parkingowe i ogródki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

510 000 zł53 m² 9 640,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie z dużym ogrodem stwórz swój kawałek zieleni w Legionowie Wyobraź sobie poranną kawę wśród zieleni, własny warzywnik, miejsce zabaw dla dzieci lub strefę relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

887 000 zł42 m² 20 989,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

: dwupokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze, nowoczesne osiedle i świetna lokalizacja : - rezerwacja - Bardzo jasne, ciche, z bardzo dużą loggią na cenionym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Warszawa,mazowieckie

909 000 zł55 m² 16 527,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3