dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

929 000 zł69 m² 13 463,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty utegulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: centrum Handlowe Skorosze / ursus / ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł38 m² 17 368,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Posiadamy na sprzedaż przytulne i zarazem bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nasielska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł53 m² 16 049,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

### Przestronne mieszkanie z tarasem i ogródkiem na cichej uliczce na Pradze Południe Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy komfort, przestrzeń i gotowość do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł74 m² 18 243,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł55 m² 18 009,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe na parterze zlokalizowane przy ul. Polskiej (dolny Mokotów) - 15 min samochodem od centrum! Przystanek autobusowy przy osiedlu. Super rozkład pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł38 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hampton Home oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 usytuowane na 5 z 10 pięter w budynku z lat '70 na Saskiej Kępie, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł45 m² 19 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Lokum ma 45 m2 i składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na balkon - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

788 000 zł38 m² 20 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę mieszkania, usytuawanego na 3p w kamienicy z 1936r przy ul. Kaliskiej na Warszawskiej Ochocie. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

606 000 zł38 m² 15 947 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem oraz widną kuchnią, ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku, położonym wśród zieleni, w środku osiedla, z dala od ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł38 m² 16 755,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Lokal w zaawansowanym stanie deweloperskim - do wykończenia wg uznania nabywcy. Prace modernizacyjne są głęboko zaawansowane - ale nie skończone. Zerwano podłogi (w tej chili jest szlichta),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1905 Roku

Radom,mazowieckie

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 46m2 3 pokoje + aneks kuchenny + przedpokoj + łazienka Jasne Piwnica w cenie Tylko bezpośrednio. Agencjom dziękuję. Remont zakończonym w poprzednim tygodniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

530 000 zł54 m² 9 748,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

WE speak ua/ru/en/pl tylko U nas na sprzedaż. Powierzchnia 54,37 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku na osiedlu Manufaktura Marki. Mieszkanie oferowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł223 m² 8 078,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5 pokojowy dom (1/2 bliźniaka) na warszawskich Bielanach przy ul. Księżycowej. Nieruchomość na działce o powierzchni 200m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł44 m² 20 352,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do tego nowoczesnego, przepięknego mieszkania na Warszawskich Włochach, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. To mieszkanie to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł38 m² 19 184,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się w budynku z 1962 roku, zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Jerzego Popiełuszki idealnie sprawdzi się jako inwestycja lub pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

316 000 zł55 m² 5 787,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Bardzo komfortowy rozkład. Widne i przestronne. Daje dużo możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

659 999 zł60 m² 11 066,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Josepha Conrada 10 w Warszawie. Lokalizacja pełna korzyści: ul. Conrada 10 na Bielanach w Warszawie to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Ząbki,mazowieckie

540 000 zł43 m² 12 587,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam ofertę mieszkania na sprzedaż w Ząbkach przy ulicy Władysława Stanisława Reymonta. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,9m2 znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sprawiedliwości

Pruszków,mazowieckie

959 000 zł84 m² 11 416,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowa niższa cena - oferta specjalna Jeśli poszukujesz wyjątkowego miejsca, które można od razu nazwać domem, mam coś specjalnego. Sprawdź ten przestronny, trzypokojowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Admiralska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł76 m² 9 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker! duże mieszkanie z ogromnym potencjałem! wyjątkowa okazja w Rembertowie! agencji nieruchomości - 0 % jeżeli szukasz ciszy i spokoju to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

2 550 000 zł78 m² 32 484,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Bezpośrednio. Preferuję kontakt wstępny sms. Sprzedam mieszkanie w budynku przy ul. Poznańskiej 5. Mieszkanie znajduje się na I piętrze i składa się: - pokój z kuchnią - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Radom,mazowieckie

399 000 zł64 m² 6 283,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Mieszka I Michałów. Mieszkanie po remoncie, okna pcv , piękny parkiet, płytki na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Soczi

Warszawa,mazowieckie

546 500 zł31 m² 17 516 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Kawalerka z potencjałem do własnej aranżacji w nowej lepszej cenie! Podstawowe informacje: mieszkanie dostępne od ręki, wymaga odświeżenia lub remontu w zależności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabińskiego

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł65 m² 12 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 65m , usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z 1988 roku przy ulicy Jana Żabińskiego. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowskiego

Piaseczno,mazowieckie

569 000 zł49 m² 11 707,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 48,6M2, 2 pokoje, piaseczno, ul.GROCHOWSKIEGO REZERWACJA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł43 m² 16 693,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne dwupokojowe mieszkanie o idealnych proporcjach położone na siódmym piętrze osiedla Next Ursus. Nieruchomość wykończona i gotowa do wprowadzenia. Do dyspozycji duży balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

801 157 zł37 m² 21 473 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku apartamentowym o podwyższonym standardzie wykończenia z elementami elektroniki położone naprzeciw Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkuna

Warszawa,mazowieckie

774 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić ofertę stylowego mieszkania dwupokojowego usytuowanego na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku(bez windy) z 1990 roku przy ulicy Perkuna 72. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł42 m² 21 190,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł27 m² 24 629,60 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Wola - Mirów, ul. Chłodna - ścisłe centrum Warszawy | autobusy 200 m | tramwaje 300 m | metro Rondo onz 700 m 27 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | mieszkanie świeżo po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sygietyńskiego

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł19 m² 19 485,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie o powierzchni 19.45 m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe. Budynek ocieplony, nowa elewacja, nowa winda. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ficowskiego

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł30 m² 24 933,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Żoliborz Artystyczny, piękne studio z ogródkiem. Zapraszam do zakupu dużej, ustawnej, praktycznie nowej kawalerki, na najbardziej pożądanym osiedlu - Żoliborz Artystyczny. Mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty utegulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: centrum Handlowe Skorosze / Dzielnica ursus /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

686 400 zł27 m² 25 106 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru. Idealne pod wynajem mieszkanie na Woli. Powierzchnia 27,54 mkw. Blisko komunikacji miejskiej : autobus 50m, tramwaj 450m, metro M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł57 m² 13 941,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,31 m2, zlokalizowane na terenie warszawskiej Dzielnicy Targówek (zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Piastów,mazowieckie

1 065 000 zł60 m² 17 899,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta! Przedstawiam wyjątkowy dwupokojowy apartament w sercu Piastowa, 20 minut od centrum Warszawy. NA powierzchnię 59,5m2 składają się: - salon z aneksem (36m2) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł47 m² 17 412,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Metro Stokłosy | Balkon | Zielona Okolica | 47 mkw | Jasne Dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,38 m2 położone na warszawskim Ursynowie (ursynów Północny). 2 pokojowe mieszkanie położone 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł71 m² 20 957,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na warszawskiej Woli, przy ul. Obozowej 22, w nowoczesnej inwestycji Wola Skwer z 2020 roku. Mieszkanie jest idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł38 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferta na wyłączność. Bez prowizji. Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa w całości sprzedający. Na sprzedaż bardzo ładne, świeżo po remoncie, mieszkanie 2 pokojowe położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Warszawa,mazowieckie

1 205 000 zł99 m² 12 190,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Atrakcyjny, dwupoziomowy apartament na Tarchominie. Zaletą jest dowolność aranżacji oraz balkon 13 mkw i taras 46 mkw. Poziom 1 to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

729 000 zł70 m² 10 414,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

PCC 0 % prowizja 0% oferta bezpośrednio od dewelopera Bezczynszowy lokal o powierzchni 70 m2 z przynależnym ogródkiem oraz miejscem postojowym. W okolicy pełna infrastruktura oraz mnóstwo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij