dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

1 246 000 zł96,19 m² 12 953,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy, luksusowy apartament 96,19 m w Siedlcach! Standard Premium! Na sprzedaż przestronny, niezwykle funkcjonalny i wykończony z dbałością o każdy detal apartament.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agora Nieruchomości poleca: trzypokojowe mieszkanie w ocieplonym bloku przy ul.Kochanowskiego Osiedle: Kochanowskiego Ulica: Kochanowskiego 21/1 Powierzchnia uż.: 58,10m2 Piętro: 3 Liczba pięter: 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł44,50 m² 24 044,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położony w zadbanym budynku z 2017 roku. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze z windą i zachwyca funkcjonalnym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł35,13 m² 17 791,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2022 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł52 m² 10 192,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe na spokojnym osiedlu blisko centrum Milanówka. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły oraz przedszkola. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł53,30 m² 11 482,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Michała Kleofasa Ogińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1976 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł29,36 m² 21 696,19 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,36 m , zlokalizowane na 7. piętrze apartamentowca przy ul. Omulewskiej 26 w Warszawie. To idealna propozycja dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jasne, funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie położone przy ul. Jana Pawła II 20 w samym centrum Warszawy, u zbiegu Al. Jana Pawła II oraz ul. Twardej jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł71 m² 13 169,01 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz dostosować do własnych potrzeb? Oto oferta dla Ciebie! Znajdujące się w sercu Kępy Gocławskiej, to mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł79,70 m² 21 204,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny 2+1 lub pary | ul. Wrzeciono 57b | Bielany Westate Wola prezentuje wyjątkowo przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 79,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł52,50 m² 19 980,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,5m2 (z możliwością wykonanie 3 pokoi). Zlokalizowane jest przy ul. Jana Olbrachta 126 (róg ul. Powstańców Śląskich) na 2 piętrze z windą w 5.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,80 m² 10 860,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczny apartament w najbardziej pożądanej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Oferujemy na sprzedaż przestronną nieruchomość o powierzchni 48,8 m , położoną na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Pracuj w Warszawie, zamieszkaj w Stefanówce Dojazd samochodem do ścisłego centrum Warszawy zajmuje zaledwie około 30 minut! Dojazd jest szybki i łatwy, dzięki otwarciu mostu południowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł55,54 m² 14 097,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł30,50 m² 15 573,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,5 m z balkonem (ok. 5 m ), położona na 1. piętrze w kameralnym budynku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu w Józefosławiu.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł43,80 m² 14 132,42 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,8 m , położone na 12. piętrze w 15-piętrowym budynku przy ul. Petofiego 6 na warszawskim Wawrzyszewie. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł38,78 m² 19 314,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy | ul. Leona Schillera 8 | Śródmieście Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,78 m , położone na 1. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

597 500 zł35,40 m² 16 878,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam 2 pok. na Ochocie, koło wum z pięknym widokiem na park, w budynku z lat 60. Cena do negocjacji! Świetna lokalizacja! Idealne dla studentów Uniwersytetu Medycznego, uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł94,14 m² 10 080,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Dom | 4 Pokoje | Ogród Wawer| 0% pcc | Bez Prowizji Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją zlokalizowaną w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł67 m² 12 805,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Są mieszkania, które się ogląda i takie, które się wybiera. To jest właśnie jedno z nich 3 pokoje | ogród | po generalnym remoncie | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł38 m² 11 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jasne, przestronna i klimatyczna kawalerka typu studio położona przy ul. Królewskiej 15e w Jabłonnie. Lokal znajduje się na kameralnym, nowym osiedlu z 2024 roku i został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Warszawa | Praga Północ | 2 pokoje | 47,30 m | balkon | rynek pierwotny Szukasz mieszkania w klimatycznej części Warszawy, która łączy charakter miasta z wygodą codziennego życia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 200 zł39 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku w nowej inwestycji w Zamieniu. Planowany termin oddania inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł36 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

To idealna okazja na inwestycję w sercu Warszawy, która łączy prestiżową lokalizację z wygodą i dostępnością wszystkich niezbędnych udogodnień. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł70 m² 12 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dom pod klucz | Przypki, gm. Tarczyn | 70 m ogród 300 m Nowoczesny, gotowy do zamieszkania dom w spokojnej, zielonej okolicy. Świetny dojazd do Warszawy szybki dostęp do S7 i S8, ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł137,94 m² 14 861,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Apartament 140 m z tarasem przy Parku Żerańskim - przestrzeń, światło, spokój i harmonia Cena: 2 050 000 zł Lokalizacja: warszawa - Białołęka, ul. Krzyżówki Powierzchnia: 140.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sady Żoliborskie, braci Załuskich, 10p / 10 Blok 1970 r, odnowiony, 2 nowoczesne windy Miejsce postojowe ogrodzone na zewnątrz Piękna, jasna i przytulna kawalerka położona w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł59,45 m² 10 899,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie przy ul. Czerniakowskiej 42, m. 83 - gotowe do zamieszkania lub wynajmu od pierwszego dnia, po generalnym remoncie. Układ z trzema pokojami, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł84 m² 17 845,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Lokal mieszkalny przystosowany na cele usługowe. Parter, dwa osobne wejścia (jedno bezpośrednio z ulicy). Przed budynkiem dużo ogólnodostępnych miejsc postojowych. Z dwóch pokoi dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł55,40 m² 15 162,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w niskim budynku z 2006 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. H. Ordonówny. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł69,20 m² 14 436,42 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż/3 pokoje/69,2 m /przy Parku moczydło/wola/ balkon/świetny rozkład Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,87 m , położone przy ul. Deotymy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

2 116 290 zł133,10 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Oferta sprzedaży wyjątkowo przestronnego 133,1 mkw. mieszkania znajdującego się na 2 piętrze bloku z windą. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu "ogrody Jerozolimskie" w dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 000 zł59,35 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

| do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Jasne i przestronne dwustronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,5 mkw. III piętro z IV, blok z połowy lat 80. Lokal do remontu, co stanowi doskonałą czystą kartę dla nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Północ | 3 pokoje | 55,00 m | balkon | rynek pierwotny Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnie skomunikowanej części Warszawy? Ta inwestycja na Pradze Północ łączy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

620 776 zł33,02 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowo poszukiwane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw. w rzadko spotykanym układzie dwa niezależne pokoje na bardzo kompaktowym metrażu. Lokal jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł72,71 m² 12 240,41 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 72,71 m , położonego na VIII piętrze z przepięknym widokiem, w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł52 m² 18 653,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Z przyjemnością prezentuję 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 51,73 m , położone przy ul. Anielewicza - w jednej z najbardziej cenionej, klimatycznej.