dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 095 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł161 m² 18 015,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu położonego na 4. i 5. piętrze kameralnego budynku w prestiżowej części Mokotowa. To przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł69 m² 13 583,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Funkcjonalne mieszkanie na bemowie Balkon | Spokojna okolica | Blisko komunikacji miejskiej | Idealne dla rodzin | Mieszkanie z ogromnym potencjałem - idealna inwestycja pod wynajem lub na start *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł66 m² 12 876,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertujemy 3 pokojowe mieszkanie (66,3 m2) na warszawskim Bródnie (ul.Wyszogrodzka) z widokiem na Park Bródnowski. Rozkład nieruchomości: - 3 pokoje; - kuchnia w aneksie połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielna

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł47 m² 18 992,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Wybierając mieszkanie w centrum miasta, trudno o lepszy adres niż ten. Tutaj wszystko, co najważniejsze, znajduje się na wyciągnięcie ręki - od metra Świętokrzyska, przez urokliwe zakątki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

539 000 zł60 m² 8 998,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe, bardzo ciche mieszkanie z loggią - Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Młodzieżowa. Niski budynek otoczony drzewami. Wokół budynku liczne miejsca postojowe. Zakup możliwy także dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł36 m² 21 076 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni: 36.06 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akacjowa

Kobyłka,mazowieckie

840 000 zł120 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny z dala od zgiełku blokowisk? A może zależy Ci na spokojnej lokalizacji z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta dwupoziomowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Warszawa,mazowieckie

436 000 zł36 m² 12 011 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż kameralne mieszkania w Warszawie Wawer | ul. Heliotropów 80C Oferujemy na sprzedaż mieszkania w kameralnym budynku położonym w zielonej części dzielnicy Wawer przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dereniowa

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł65 m² 12 754 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rozkładowe. Blisko metra. Budynek nie z wielkiej płyty! Mieszkanie o rozkładzie: - salon 18,10m2 z loggią ok. 6m2, - 2 obszerne sypialnie, - widna kuchnia, - łazienka 5 m2, - wc 1m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł41 m² 15 291,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,2 m położone na warszawskim Mokotowie, w bezpośredniej okolicy Westfield Mokotów. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

637 000 zł43 m² 14 694,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 43,35 m2, piętro 2/2 bez windy, w budynku z 2009 r., Białołęka Grodzisk. Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł45 m² 15 423,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe nowe dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w budynku (5 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Praga Południe. Wykończenie: stan deweloperski (możliwe wykończenie pod klucz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

836 000 zł97 m² 8 618,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ciekawa oferta mieszkania w Markach ul. Kosynierów: największe atuty nieruchomości to: - powierzchnia w księdze wieczystej 61,8 m2, po podłodze 97 m2, - dwupoziomowe (strefa dzienna oddzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł57 m² 14 991,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwustronne mieszkanie na Bemowie w bloku z roku 2003 roku (zamknięte osiedle) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 57.2m2 przy ul. Widawskiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł32 m² 15 511,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka położona przy ul. Aleje Jerozolimskie w dzielnicy Włochy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł39 m² 14 890,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Nieruchomość zlokalizowana na Bielanach, jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy w rejonie Słodowiec przy ul. Zofii Nałkowskiej. Mieszkanie jednopokojowe z widną, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 000 zł86 m² 8 367,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

: na osiedlu w Musułach przy ul. Szałwiowej przygotowaliśmy projekt budowy 5 domów wolnostojących dwulokalowych. Przy tym metrażu udało nam się zachować bardzo funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł67 m² 17 462,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie 3- pokojowe z balkonem 67 m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku wielomieszkaniowym 10 - piętrowym. Osiedle jest ogrodzone, strzeżone, posiadające monitoring i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

922 284 zł71 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje obejmuje dwa niezależne budynki, w których łącznie znajdują się 82 mieszkania oraz 5 lokali usługowych zlokalizowanych przy głównej ulicy Marek. Kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schroegera

Warszawa,mazowieckie

729 700 zł49 m² 14 891,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwa uwadze mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem przy ul. Schroegera na warszawskich Bielanach Mieszkanie o powierzchni ok. 49 mkw. składa się z: - pokoju dziennego ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł53 m² 16 584,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

*****rezerwacja***** Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z możliwością przebudowy i dostosowania układu do własnych potrzeb, położone na warszawskiej Woli. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł50 m² 18 980 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,13 m2, znajdujące się na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku z 2010 roku. Budynek w inwestycji Triton Park znajduje się na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż słoneczne, przestronne 3 pokoje z widną kuchnią oraz dużym balkonem, na 7 piętrze w budynku z windą, przy ul. Witolińskiej 5. (Gocławek - Witolin) To oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem i przestronną piwnicą Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem - Wola, ul. Jana Kazimierza Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,30 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

713 567 zł79 m² 9 042,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Informujemy iż mieszkania O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł34 m² 16 049 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę z możliwością wydzielenia sypialni, położoną na warszawskim Gocławiu. Budynek/osiedle Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosny Ludów

Warszawa,mazowieckie

1 115 550 zł60 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego w nowoczesnym budynku o kameralnej, niskiej zabudowie. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w bloku zlokalizowane w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł49 m² 25 278,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkania położone w najbardziej preferowanej części Miasteczka Wilanów, na Osiedlu Ostoja, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Pokoleń. Lokalizacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Villardczyków

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł35 m² 17 481,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku na parterze z widokiem na patio, zlokalizowane na warszawskim Ursynowie- kabaty przy ul. Villardczyków. Budynek jest z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

599 000 zł46 m² 13 136 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Są mieszkania, które po prostu dobrze się czyta a jeszcze lepiej w nich mieszka. To jedno z nich. Idealne dla singla, pary lub inwestora, którzy chcą mieć i święty spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Radosna

Warszawa,mazowieckie

5 000 000 zł290 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2010

Sadyba | ul. Radosna. Dwupoziomowy apartament z ogródkiem, obecnie przestrzeń studyjna o powierzchni 290m2., usytuowana na dwóch poziomach w prestiżowym budynku. 3 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

660 000 zł49 m² 13 485,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,94 m na trzecim piętrze z balkonem. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Piasecznie przy ulicy Pawiej to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł58 m² 16 036,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje / W pełni wyposażone / Metro Służew 10 minut / 57,68 m2 / Miejsce w garaż podziemnym / Balkon 4 m2 / Garderoba Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 2 pokojowe, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł100 m² 22 044,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament blisko parku, w dzielnicy Ochota. Przestronny apartament o powierzchni prawie 100 m2, z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nastrojowa

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł61 m² 15 354,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy warszawskich Włoch. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł45 m² 18 787,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, jasne i w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,71 m , położone w nowoczesnej inwestycji Aleje Praskie przy ul. Podskarbińskiej 34 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł37 m² 17 540,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Funkcjonalne, słoneczne, ciche i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie, z balkonem i piwnicą, w kamienicy z 1955 r. przy ul. Brechta, w rejonie pl. Hallera. Z okien roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 38 m , na którą składają się: - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Lokal znajduje się na 4. piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne