dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 095 ogłoszeń

1 390 000 zł56 m² 24 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***rezerwacja*** Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przepięknego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie (sielce). Okolica jest cicha, zielona i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 470 000 zł49,51 m² 29 690,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronny apartament z prywatnym ogródkiem położony w nowoczesnej, kameralnej inwestycji. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, prywatności i wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł31,30 m² 18 690,10 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które od pierwszego spojrzenia przyciągają światłem, przestrzenią i widokiem na miasto. Takie właśnie jest to jasne, narożne mieszkanie z balkonem i panoramą Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł95,60 m² 13 179,92 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Idealne mieszkanie dla rodziny | 4-5 pokoi | 2 balkony | gocław, ul. Umińskiego Szukasz przestrzeni, w której Twoja rodzina poczuje się komfortowo od pierwszego dnia? To mieszkanie na Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł79,01 m² 11 378,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni użytkowej 79 m. kw. znajdujące się na parterze, składające się z 3 pokoi (w tym jeden z aneksem kuchennym), łazienki, toalety i holu.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł35,87 m² 17 256,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Szlacheckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł37,30 m² 11 796,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią przy Parku Bródnowskim. Centrum Bródna, dzielnica Targówek ulica Wyszogrodzka. Powierzchnia 37,3 m2, 2 pokojowe z przepięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwa pokoje Z anaksem kuchennym wolne od zaraz Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym w bardzo dobrej lokalizacji w samym centrum Grójca. Duży pokój z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł129 m² 6 589,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Wileńskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w szeregowcu nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 129m2 składa się z piętra oraz.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł43 m² 17 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rzadko spotykane mieszkanie z dużym ogrodem w tej lokalizacji! Słońce, cisza, zieleń a jednocześnie tylko 25 minut do centrum Warszawy. To nie jest zwykłe mieszkanie to mały azyl.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł153 m² 6 209,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 113 m z dodatkowym poddaszem do adaptacji ok. 40 m , położony w spokojnej części Halinowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53,17 m² 9 309,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokoje ostatnie piętro panorama warki centrum Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze najnowszej inwestycji w samym sercu Warki. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

710 400 zł64 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem 64 m jabłonna, ul. Sadowa Szukasz mieszkania, które łączy wygodę codziennego życia, świetną lokalizację i kameralne otoczenie? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26,37 m² 13 841,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 26,37 m? 2 pokoje - Ząbki oferta dostępna tylko W indepro nieruchości Mieszkanie 26,37 m2 w Ząbkach 2 pokoje - miejsce postojowe w cenie Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

47 200 zł59,98 m² 786,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 59,98 m2 w miejscowości Biel, nr 16. Działka nr 197/4. Pokój nr 1 pow. 11,34 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 000 zł39,86 m² 17 109,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W naszej ofercie do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem, w inwestycji Park Skandynawia etap V, tuż przy ch Promenada. Projekt zrealizowany przez uznanego dewelopera Skanska. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł61,20 m² 16 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bielany, dwustronne, 3 pokoje na sprzedaż. Mieszkanie Z dużym potencjałem. Przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z ekspozycją okien na dwie strony świata, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł55,41 m² 9 727,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament Bezczynszowy / doskonała lokalizacja / piękne intymne Ogrody / w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem / Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchnię 55,41mkw.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku. Lokal został zaprojektowany w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł45,39 m² 19 387,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w zielonym centrum Warszawy. Powierzchnia: 45,39 m2 , Cena: 880 000 zł. Jasne, ciche i ustawne mieszkanie na wysokim parterze trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przytulne mieszkanie 50,5 m - 2 pokoje z balkonem | Sokołów Podlaski Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 50,5 m , położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,95 m² 8 054,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6937 Oferta dla klientów gotówkowych! Polecamy do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,95m2 w amfiladzie, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł80,80 m² 16 707,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

To wyjątkowe, ponad 80-metrowe mieszkanie łączy w sobie klimat solidnej, powojennej kamienicy z nowoczesną funkcjonalnością. Położone na pierwszym piętrze budynku z 1950 roku, zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje z klimatyzacją i balkonem | 63 m | Targówek | blisko Parku Bródnowskiego Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 62,8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 755 zł92,46 m² 16 177,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

!ostatnie tak duże mieszkanie W tej cenie! 93 m 3 strony świata 21 m narożnego balkonu gotowe do odbioru od zaraz! Takie mieszkania praktycznie nie trafiają już na rynek. To ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł54,95 m² 8 516,83 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuje do sprzedaży apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 54,95 m2 w nowym budownictwie (realizator sbm Łucznik). Lokal usytuowany jest na ósmym piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o trzech pokojach, znajdującego się w kamienicy, która przeszła kompleksowy remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł77,10 m² 8 106,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe do remontu. W galerii zdjęć przedstawiona wizualizacja! Umów się na prezentację i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania! Jabłonna, leśna 17C.

Szczegóły ogłoszenia

1 077 000 zł51,48 m² 20 920,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży cichego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy. Apartament przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł47 m² 19 765,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie ok 500m od Metro Kabaty, o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą. Lokal posiada balkon oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49 m² 13 040,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Orlej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57 m² 17 543,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać historię o wygodzie, tempie miasta i codzienności, która po prostu działa. To jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł85,46 m² 17 435,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Avenue Estate prezentuje słoneczne 4 pokojowe mieszkanie położone w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy Miasteczku Wilanów. Atuty prestiżowa, pożądana lokalizacja widok na pięknie zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję do sprzedaży 2/3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 zlokalizowane na warszawskiej Zielonej Białołęce przy ulicy Żeglugi Wiślanej. Mieszkanie można kredytować w Rodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 109 640 zł79,26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż piękne 2 - pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 79,26 m2, znajdujące się na parterze niskiego apartamentowca z 2004 r, położone na warszawskim Ursusie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od Kupującego *** Ostatnie mieszkanie z ogródkiem *** Oferuję do sprzedania lokal mieszkalny w kameralnej inwestycji, położonej w centralnej części os. Stara Miłosna.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł56,50 m² 15 203,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje | 56,5 m | ciche | jasna kuchnia | balkon | Żoliborz - ul. Przasnyska 16a Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m , położone przy ul. Przasnyskiej 16a.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł40 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z nowym balkonem - ul. Iłżecka, os. Kolejowa, szydłowiec (woj. mazowieckie) Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,8 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,90 m² 16 012,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł39,27 m² 12 605,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO Zamiany ewentualnie sprzedania : mieszkanie własnościowe, z księgą wieczystą, 2-pokojowe O pow.39,27 M 2 z balkonem, II piętro,bez windy, w centrum Piaseczna.