dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 095 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Płońsk,mazowieckie

555 000 zł57 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkanie z dużym tarasem na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu, zapraszamy do kontaktu po szczegóły i prezentację! 57 m + taras ok. 24 m stan deweloperski, gotowe do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Wołomin,mazowieckie

469 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie (spółdzielcze własnościowe bez kw) o powierzchni 46,9 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji w Wołominie, w pobliżu stacji pkp idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

614 999 zł37 m² 16 487,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane na górnym Mokotowie, w bardzo bliskiej odległości do Metra Pole Mokotowskie oraz uczelni sgh. W okolicy znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sapieżyńska

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł51 m² 19 430,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Śródmieście, nowe miasto, doskonała lokalizacja, świetna komunikacja, autobus, tramwaj metro w najbliższej okolicy sklepy, usługi. Kamienica , zadbana, po wymianie wszystkich instalacji, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł54 m² 19 741,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ochocie (szczęśliwice), przy ulicy Grójeckiej, skrzyżowanie z ulicami harfowa/lirowa. Powierzchnia 54,2 m2. Salon połączony z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

485 000 zł38 m² 12 763,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w budynku wielorodzinnym na 4. piętrze. Lokal o funkcjonalnym i ustawnym układzie pomieszczeń, obejmującym dwa pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

410 000 zł37 m² 11 081,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Pruszkowa przy ul. Bolesława Prusa 62. Idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 870 000 zł91 m² 20 526,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Tylko U nas English version below! Przedstawiamy Państwu wyjątkowy 4 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany u zbiegu ulic Sarmackiej i Branickiego. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł25 m² 17 004,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu w cichym, klimatycznym miejscu. Położone na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Główne atuty mieszkania na Woli to dynamiczny rozwój dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł33 m² 23 253,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Więcej niż mieszkanie. Wyższy standard życia. Porozmawiajmy o mieszkaniu, jego jakości i korzyściach z zakupu a dopiero na końcu o cenie. Kupujesz komfort, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przed Tobą 42,53 m przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku jest wykonany z cegły i posiada windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł27 m² 19 662,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Urocza kawalerka na Muranowie (po stronie Śródmieścia), przy muzeum polin. Doskonała lokalizacja, jest gwarancją bezpiecznej, wieloletniej lokaty kapitału. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Natolińska

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł44 m² 23 776,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,12 m , położone na 4. piętrze w kamienicy z przełomu lat 50 i 60. w ścisłym centrum Warszawa - tuż obok Placu Zbawiciela, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sowia

Marki,mazowieckie

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

495 000 zł38 m² 13 026,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m2, zlokalizowane w doskonałej części Pruszkowa przy ul. Kopernika, tuż obok Parku i Pałacu Ślubów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 54,00 m Piętro: 4 z 12 Rok budowy: 1977 Forma własności: pełna własność Czynsz administracyjny: (do uzupełnienia, jeśli znasz) budynek I osiedle Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

1 397 000 zł76 m² 18 452 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz balansu między miejskim życiem, a kojącą ciszą? Za oferty pośredników dziękuje! Planuję pierwsze dni pokazowe na kolejną sobotę. Zadzwoń, żeby zarezerwować dogodną dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł41 m² 15 224,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2 pokojowe, położone w cichym, zielonym osiedlu w Białołęce, na obrzeżach miasta. Całodobowa ochrona, szlaban. Budynek 4 piętrowy z windą. Są to 2 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszków,mazowieckie

640 000 zł60 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego w Pruszkowie przy Alei Wojska Polskiego, na osiedlu Staszica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszczelińska

Brwinów,mazowieckie

462 946 zł52 m² 8 868,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Lokal składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Jest dwustronny - okna znajdujące się po obu stronach mieszkania zapewniają świetne doświetlenie oraz wentylację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

1 770 000 zł123 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecamy 4 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Ursynowie, metro Natolin Budynek z 2001 r , cegła Ekspozycja północ-południe 2 łazienki 2 balkony po 6 m 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 499 000 zł209 m² 16 741,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować 6 pokojowy apartament w sercu starego mokotowa. Elegancki apartament dwupoziomowy zlokalizowany w niewielkim apartamentowcu z początku lat 2000, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł58 m² 21 034,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż 58m2, piętro 2/4 bez windy, w budynku z 1953 r., Mokotów, Sielce. Mieszkanie po remoncie w 2022 r., idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pruszków,mazowieckie

674 470 zł52 m² 12 896,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje 40 lokali mieszkalnych, w 5 kondygnacyjnym budynku znajdującym się w Pruszkowie. Kupujesz bez prowizji,bezpośrednio od Developera. Oddanie do użytkowania 1 kw. 2026 Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pułaskiego

Sulejówek,mazowieckie

759 000 zł62 m² 12 218,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego kompaktowego apartamentu W sercu sulejówka - centrum - wszędzie blisko (graniczący z dz. Warszawa-wesoła) - skm 250m Kupujesz mieszkanie - Mieszkasz wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł38 m² 18 640 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania rozkładowe , funkcjonalne mieszkanie w nowo ocieplonym i wyremontowanym budynku 12- to piętrowym o powierzchni 37,50 m z widokiem wschodnim na rondo onz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynin

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł90 m² 24 933,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na dzień otwarty w piątek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym W skrócie ul. Marynin 33/ Bemowo/ Koło 4 pokoje / 90 m2 powierzchni + 2 balkony dużo zieleni wokoło niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 225 356 zł108 m² 11 335,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 5-pokojowe mieszkanie na 7 piętrze o metrażu aż 108,1m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł78 m² 14 578,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Sprzedaż bezpośrednia. Cena do negocjacji. Pełna własność z księgą wieczystą ,lokal bez obciążeń. Nieruchomość na Warszawskiej Białołęce - przestronne mieszkanie w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

617 000 zł56 m² 10 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na 3. piętrze w 11 piętrowym bloku z nową windą. Budynek z 1980 r., wykonany z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kulczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł66 m² 13 518,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (z możliwością przerobienia na 4 pokoje) przy stacji metra Imielin z pięknym widokiem na Ursynów! Mieszkanie 3-pokojowe (dwustronne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 005 000 zł50 m² 20 245,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, domaniewska 47a (central House), mokotów Przedstawiamy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Symboliczna

Warszawa,mazowieckie

2 199 000 zł109 m² 20 155,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 109,6 m2 znajdujące się na 9 piętrze w 9 piętrowym apartamentowcu z 2014 roku. Budynek znajduje się na Warszawskiej Woli przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł96 m² 17 531,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96,4 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Banderii na warszawskiej bliskiej Woli. To oferta dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elegii

Radom,mazowieckie

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 4-kondygnacyjnym bloku. Środkowa szeroka klatka schodowa. Duży balkon i piwnica. Drzwi antywłamaniowe. Miłe sąsiedztwo. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jaszowiecka

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł32 m² 24 031,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego mieszkania o powierzchni 32 m , położonego w zielonej części Mokotowa - Sadyba, przy ul. Jaszowieckiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł60 m² 18 242,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mokotów | przytulne 3 pokoje | 60,3 m | balkon i piwnica Przytulne, ciche, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,3 m2, trzypokojowe z widną kuchnią I balkonem w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł62 m² 11 575,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku zlokalizowane na warszawskim Ursusie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - cztery pokoje, osobna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

684 000 zł61 m² 11 180,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z trzema pokojami do remontu, na Targówku przy ul. Wyspowej. Pierwsze piętro ma 33,31 mkw, drugie piętro 27,87 mkw + dodatkowo antresola ok. 12 mkw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł30 m² 23 694,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje | 29,5 m | inwestycja lub zamieszkanie | ul. Bruna 2 | Mokotów Na sprzedaż oferuję atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone przy ul. Bruna 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł138 m² 8 115,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z ciszą i naturą? Ta kameralna inwestycja 18 nowoczesnych mieszkańw zabudowie bliźniaczej w Wawrze (falenica) to idealna.