dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł48 m² 15 713,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy skwerze gen Jana Jura-Gorzechowskiego, blisko metra Ratusz Arsenał Na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie położone w stylowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł64 m² 12 431,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

S8 | Autobus | Bliskość pętli tramwajowej to gwarancja szybkiego dotarcia do centrum, całkowicie omijając miejskie korki. Mobilność regionalna: bezpośrednie sąsiedztwo trasy S8 sprawia, że wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Radom,mazowieckie

335 000 zł54 m² 6 158,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Słoneczne 2 pokoje (54,4 m ) na 1. piętrze ul. Filtrowa, radom Na sprzedaż komfortowe i niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 54,4 m , zlokalizowane na idealnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dźwigowa

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł53 m² 15 168,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne urządzone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,3 m, położone przy ul. Dźwigowej 3 w zielonej części warszawskich Włoch przy Parku Kombatantów i Stawie Koziorożca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł59 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Blisko jeziorka Balaton, pełna infrastruktura w zasięgu ręki. Kompaktowe jasne mieszkanie z trzema pokojami (2 ustawne sypialnie, salon z aneksem kuchennym). Duża łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 335 000 zł50 m² 26 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 5/6 z windą, w budynku z 2011r., Wola Czyste. Mieszkanie po generalnym remoncie, zaprojektowane przez architekta, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł38 m² 16 539,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,09 mkw. do remontu z oddzielną kuchnią i balkonem, położone w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

425 000 zł31 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przestronna i jasna kawalerka z balkonem w Legionowie. Mieszkanie na 3. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magiczna

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł68 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania ładne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na 1. piętrze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Teodorowicza

Warszawa,mazowieckie

4 350 000 zł140 m² 31 049,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas English version below Przedstawiamy Państwu wyjątkowy 140 metrowy penthouse usytuowany w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Teodorowicza. Penthouse jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka po remoncie świetna lokalizacja i pełna infrastruktura! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na trzecim piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przepiórki

Nowa Wola,mazowieckie

830 000 zł87 m² 9 553,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogrodem i poddaszem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Mieszkanie 86,88 m2 + poddasze nieużytkowe 45,86 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł49 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bardzo funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 47, na wybudowanym przez Dom Development Osiedlu Saska. Budynek wybudowany w 2013 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

724 581 zł51 m² 14 207,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 50,67 m + balkon 4,51 m ostatnie mieszkanie 3-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł22 m² 20 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Jednopokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie Osiedle Dąbrowskiego, pod konserwatorem zabytków. Budynek z 1952r w kameralnej części Mokotowa. Osiedle Dąbrowskiego, to samo centrum Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł47 m² 16 490,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie. Funkcjonalny, rozkładowy układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

667 971 zł64 m² 10 499,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3 pokojowe I 63 M2 I ogródek 35 M2 zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogródkiem Przestronne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jankowska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł38 m² 15 324,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie na Rakowcu - Warszawa Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe (z księgą wieczystą) o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w zielonej części Ochoty - Rakowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł46 m² 17 494 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 45.73m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Salonu (14,31 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

630 000 zł55 m² 11 475,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie z tarasem i garażem | Ząbki, ul. Andersena 44 Jeśli szukasz funkcjonalnego, jasnego mieszkania z dobrą komunikacją z Warszawą, tarasem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł51 m² 13 007,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To mieszkanie to idealna propozycja dla rodziny 2+1, która szuka jasnego, ustawnego wnętrza z wyraźnym podziałem na strefę wspólną i prywatną. Atuty układu pomieszczeń: słoneczna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Falencka

Falenty Duże,mazowieckie

779 000 zł74 m² 10 460,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Osiedle zostanie oddane do użytkowania w listopadzie! Mieszkanie 74,47 m2 + poddasze 72,72 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł98 m² 25 030,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eurovilla prezentuje nowoczesny i funkcjonalny penthouse o wysokim standardzie w topowej lokalizacji Miasteczka Wilanów z dwoma tarasami: 21,68m2 i 18,25m2 English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Radom,mazowieckie

210 000 zł38 m² 5 576,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję da sprzedaży dużą i ustawną kawalerkę o powierzchni 37,66 m , zlokalizowaną w zadbanej kamiennicy przy ul. Traugutta 17a, na 2. piętrze. Lokalizacja Planty doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Muszlowa

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł61 m² 17 541 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z osobną widna kuchnią, po remoncie na Bemowie w pobliżu ulicy Muszlowej i ulicy Borowego o powierzchni 61m, ciche pośród zieleni, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

979 000 zł110 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie rodzinne na kameralnym osiedlu 2 balkony | 2 łazienki | dodatkowa przestrzeń do przechowywania Grodzisk Mazowiecki, ul. Głogowa Jeśli szukasz mieszkania, które pomieści całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie dwupokojowe, duże, komfortowe w budynku z lat 60-tych z cegły przy Al. Niepodległości 35. Budynek jest docieplony z wymienioną windą i czystymi klatkami schodowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Remont wykonywany dla siebie, więc nie chodziło wyłącznie o przypudrowanie. Wymieniona całość instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koński Jar

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł58 m² 15 948,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie | sprzedaż | 58 m2 I 925 000 pln | warszawa | ursynów | koński jar Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 m2 w Warszawie, dzielnicy Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Warszawa,mazowieckie

799 999 zł72 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trójstronne mieszkanie na Bemowie w bloku z roku 1995 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 przy ul. Miarki składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Pokoju Łazienki (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe po remoncie, położone w miejscowości Bielice, zaledwie ok. 5-6 km od centrum Sochaczewa. To spokojna, zielona okolica idealna zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł62 m² 23 996,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy do zaoferowania mieszkanie, które znajduje się na kameralnym, chronionym osiedlu. Osiedle posiada miejsca parkingowe dla gości zlokalizowane za szlabanem i chronione blokadami. Apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie 50 m2 w cichym miejscu Ursynowa, tuż przy Parku Górka Kazurka. Do Metra Natolin lub Kabaty ok. 10 min. pieszo, lub 3-4 min. autobusem. W mieszkaniu salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł26 m² 23 211,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Atrakcyjna kawalerka z klimatyzacją, usytuowana na 3 piętrze w niskim budynku z lat 60-tych zlokalizowana na warszawskiej Woli przy ulicy Mordechaja Anielewicza. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Darłowska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe (grochów). Wyłącznie U mnie! stan prawny Pełna własność- możliwość zakupu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mrugacza

Legionowo,mazowieckie

499 000 zł35 m² 14 310,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania mieszkanie położone w samym centrum miasta przy ul. Mrugacza 1 w Legionowie. Lokal o powierzchni 34,87m2, położony na trzecim piętrze składa się z sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jałtańska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł53 m² 13 238,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Jałtańskiej 7 mieszczące się na dziewiątym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku. Na powierzchni 52,8 m2 znajdują się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manteuffla

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł42 m² 13 341,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Gocławiu - ostatnie piętro z windą, atrakcyjna cena Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konspiracji

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

469 000 zł34 m² 13 794,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdjęcia przedstawione w ogłoszeniu prezentują rzeczywisty stan mieszkania i nie są to wizualizacje. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Falencka

Falenty Duże,mazowieckie

779 000 zł74 m² 10 460,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spacious apartment with a sunny garden, located in a private, gated community in an excellent location. The estate will be handed over for use in November! Direct sale - no pcc tax, 0% commission!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł68 m² 18 382,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie znajduje się w pięknej przedwojennej kamienicy z 1936 roku, na 3 piętrze. Kamienica z windą, podwórko, piwnice. Mieszkanie jest duże, w rzeczywistości ma powierzchnię 75.