dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 088 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestrzenne mieszkanie o pow. użytkowej 90 m2 (pow. całkowita 115 m2) usytuowane na os. Bairda w Grodzisku Maz. Na pierwszym poziomie znajduje się: - pokój dzienny - z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł46 m² 19 326,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 z dobrym miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położone na warszawskim Wilanowie w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży dwustronne i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 wraz z klimatyzacją i dwiema łazienkami + duży balkon, położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 792 000 zł64 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:16/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż w prestiżowym kompleksie Platinum Towers Apartments, zlokalizowanym przy ul. Grzybowskiej 61 w Warszawie. Zamieszkaj w najlepszym miejscu dla życia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży mieszkanie na Targówku - ul. Bartnicza 4b, ok. 500m od stacji metra Bródno, kilka minut do tramwaju - dojazd do Dw.Gdańskiego 15min. Blisko Park Bródnowski. Osiedle zamknięte, wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł53,10 m² 19 962,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogród Włochy - jedna z najpiękniejszych i najbardziej intrygujących dzielnic Warszawy. Jest świetnie skomunikowana, bo do centrum szybką koleją można dojechać w ok. 15 minut,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 100 zł47,89 m² 9 022,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Tutaj: mieszkanie nr 1.2 - mieszkanie na piętrze - dwupoziomowe. Trzy pokoje, łazienka plus pomieszczenie poddasza ok 15m2 do własnej aranżacji. - mieszkanie cena: 432100 zł - Miejsce postojowe naziemne:.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł79 m² 9 354,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie po remoncie | Piaseczno - ul. Strusia 6C Lokalizacja: piaseczno, ul. Strusia 6C Powierzchnia: 79 m2 Liczba pokoi: 3 Stan wykończenia: po remoncie, do zamieszkania Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł37,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w Centrum Pruszkowa| 37,5 m2 | 2 pokoje Sprzedam widne mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 zlokalizowane w centrum Pruszkowa przy ul. Tomcia Palucha 5, składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam nowe mieszkanie przy ul. Długiej, wyposażone w wysokim standardzie, pod klucz - gotowe do zamieszkania, na parterze 3 pietrowego budynku. 53 m.kw. Salon (jadalnia, sofa, stolik kawowy, szafka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

K&s partners oferuje na sprzedaż mieszkanie przy ul. Dembowskiego w Warszawie - doskonała lokalizacja blisko metra! To świetna propozycja zarówno na własne potrzeby ale również jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł38 m² 23 552,63 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie po remoncie w centrum Warszawy, ale jednocześnie w cichej okolicy. Dwa pokoje na Powiślu przy parku Sapera oraz.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł23 m² 23 869,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stylowa kawalerka w kamienicy | wysoki standard | widok na zieleń. Wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie. Klimatyczna kamienica z 1934 roku przy ul. Ludwiki 8 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł42,81 m² 11 656,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pokojowe mieszkanie ok 43.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł69,22 m² 15 241,26 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Bez prowizji od kupującego Nietuzinkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi przy ul. Ząbkowskiej w kamienicy z 1932 roku, która przeszła całkowitą rewitalizację w 2015. Klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja w Nowym Dworze Mazowieckim Bez pcc i prowizji Wygodne dwupoziomowe mieszkania z ogródkami na kameralnym osiedlu. Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

534 000 zł38,20 m² 13 979 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

English version below. Komfortowa kawalerka W bardzo dobrej cenie blisko pętli autobusowej! Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka położona na trzeciej kondygnacji budynku z 2005 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 832 000 zł91,60 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowy apartament w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Cybernetyki 3b. Wyjątkowe, elegancko wykończone mieszkanie zaprojektowane z dbałością o każdy detal, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł91,70 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Piaseczno - Centrum 3 pokojowe mieszkanie W centrum Piaseczna przy ul. Jana Pawła II jest do sprzedania bardzo wygodne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem i podziemnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł58 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam mieszkanie 58m,2p,dwupokojowe,duża kuchnia. Mieszkanie umeblowane z wyposażeniem. Chętnie odstąpię miejsce parkingowe na prywatnej posesji. W bezpośredniej bliskości stacja pkp.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł33,18 m² 14 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w Ursusie przy ul. Pużaka, w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 240 000 zł163,80 m² 31 990,23 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowa lokalizacja Marzysz o prestiżowej lokalizacji, cenisz sobie dynamikę centrum stolicy, a jednocześnie kochasz miejską zieleń? Szukasz wyjątkowego apartamentu, który zaskoczy Cię.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł129,60 m² 17 978,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

- english below - 130 m , 5 pokoi i Park Szczęśliwicki dosłownie za oknem. To mieszkanie, które trudno porównać z czymkolwiek innym na Ochocie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł61 m² 11 967,21 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do metro bródno jedynie 500m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 039 000 zł73,56 m² 14 124,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie rodzinne Mokotów Na sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny 2+2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł56 m² 19 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, powierzchni 56 m2, rewelacyjnie zlokalizowane przy Al. Jerozolimskich w ścisłym centrum Warszawy. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł59 m² 14 220,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

2 pokoje | 59 m | ciche | trójstronne | 8 min do metra M2 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m z balkonem 2,19 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł44,70 m² 14 317,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis Nieruchomości: na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze z windą przy ulicy Vincenza Belliniego 6 w Warszawie.Blok znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie na Warszawskim Gocław przy ul. Rogalskiego o pow. 63 m2, 4-pokojowe, wykończone, po remoncie z miejscem parkingowym, piwnicą i dodatkową komórką lokatorską; na.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł44 m² 23 840,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dla osób, które szukają światła, spokoju i jakości bez kompromisów i bez potrzeby remontu (for English - please see below) [oferta prywatna - agencjom dziękuję, proszę to.

Szczegóły ogłoszenia

779 999 zł59 m² 13 220,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m z dużym tarasem (21,02 m ), położone na 1. piętrze w budynku z 2018 roku. Parametry: - powierzchnia: 59 m - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł86 m² 16 848,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku wielorodzinnym z 2019 roku. Lokal jest gotowy do wprowadzenia i nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł96 m² 15 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 96-metrowe mieszkanie na Warszawskim Ursusie blisko przystanku autobusowego i Alej Jerozolimskich, niedaleko ch Skorosze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł51,33 m² 9 039,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie 51,33m2 z dużym balkonem, stan deweloperski, tarczyn za 464000zł Lokal jest położony na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Składa.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł56 m² 14 089,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe (56 m ) z balkonem, jednym miejscem postojowym, położone na spokojnym, zielonym i zamkniętym osiedlu na Tarchominie (ul. Majolikowa).

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,24 m² 15 450,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Solidne mieszkanie na lata z uregulowanym stanem prawnym - dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,24 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnej kamienicy z 1935 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł77,60 m² 17 976,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Sprzedaż bezpośrednia. Wygodne, ciche mieszkanie o powierzchni 77,6 m z tarasem o powierzchni 18 m . Powierzchnia całkowita mieszkania 78,5 m2 (razem z powierzchnią pod ściankami.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wystawiamy na sprzedaż bezpośrednią nasze mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie ma 49,5mkw Salon z kuchnią 18mkw Sypialnia 12,4mkw Sypialnia 8,8mkw Łazienka 4,4mkw Hol 5,9mkw Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 152 000 zł144 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 144 m (160 m po podłodze), usytuowane w kameralnym, czterolokalowym budynku z 2020 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł69,30 m² 13 564,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze, dwustronne, z oddzielną kuchnią, czterema pokojami (salon z balkonem), a także z łazienką i oddzielnym wc. Okna trzech pokoi wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł36,80 m² 18 940,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po generalnym remoncie 36,8 m2, 2 pokojowe ,na 1 piętrze 10 piętrowego bloku , oddalonego 300 m od ul Sobieskiego , widok na park Dygata. Kuchnia otwarta na pokój. Nowy komplet szafek.