dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł122 m² 10 620,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Wyjątkowe mieszkanie w okolicy, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bliskość obiektów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł67 m² 19 362,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament o pow. 67,14 m2 w Platinum Towers ul. Grzybowska 61. Mieszkanie położone na Woli. Jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy. W patio na dole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł75 m² 9 853,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75 m , usytuowane na wysokim parterze w niskim budynku zlokalizowane w Warszawie przy ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Glogera

Warszawa,mazowieckie

1 349 900 zł108 m² 12 499,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1928

Do sprzedaży bardzo funkcjonalne 5. pokojowe mieszkanie o powierzchni 108 m2 w kamienicy na Starej Ochocie. Apartament jest trójstronny, okna wychodzą na wschód, zachód i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

554 500 zł46 m² 12 112,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Kompaktowe mieszkanie w odległości 200 m od planowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł59 m² 10 149,10 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie czekaj aż inflacja zje twoje oszczędności. Wprowadź się od razu ze swoją rodziną do wykończonego mieszkania. Nie stresuj się remontem I urządzaniem. Wykorzystaj dobrą cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w nowym budownictwie na Pradze? Zależy Ci na dużym balkonie, ciszy i jednocześnie świetnej cenie? Wszystko znajdziesz w tej ofercie. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

614 500 zł55 m² 11 102,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Komfortowe mieszkanie w odległości 200 m od planowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł32 m² 21 519 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wysoki standard | 2021 rok | metro wierzbno Nowocześnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 31,6 m2 znajduje się przy ul. Mariana Zdziechowskiego w nowo powstałym osiedlu z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Legionowo,mazowieckie

458 000 zł53 m² 8 641,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 53 m2, usytuowane na wysokim parterze 4 piętrowego bloku z 1981 roku, zlokalizowanego przy ul. Czarnieckiego w Legionowie. Ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

239 000 zł28 m² 8 386 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gustownie wykończona, przestronna i bardzo słoneczna kawalerka po kapitalnym remoncie! Mieszkanie na pierwszym piętrze, w centrum miasta, w kameralnej kamienicy. Do mieszkania przynależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konotopska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł41 m² 11 338 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

0mieszkanie 40,57M2, 2 pokoje, ursus, ul.KONOTOPSKA (Warszawa, Ursus, Konotopska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rekrucka

Warszawa,mazowieckie

655 688 zł61 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Zamieszkaj w gotowym, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł64 m² 15 217,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup i od razu zamieszkaj w wykończonym przez dewelopera mieszkaniu, w gotowej inwestycji na Mokotowie! To mieszkanie to świetna propozycja dla osób które nie chcą miesiącami samodzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

574 947 zł60 m² 9 648,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle Stacja Centrum to unikalny projekt o nowoczesnej architekturze, idealnie wpisujący się w najbliższą okolicę - przyjazną do życia, centralną część Pruszkowa z doskonałą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł48 m² 7 106,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyróżniający się lokal usługowo-handlowy z ogromnym potencjałem na nowy biznes. Idealne położenie lokalu sprawia, że światło dzienne towarzyszy w nim od rana po sam wieczór. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krzemieniecka

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł19 m² 19 421,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta Bezpośrednia! Lokal o powierzchni 19 m2 w świetnej lokalizacji (ul. Krzemieniecka 8) obok metra Słodowiec. Kawalerka świeżo wykończona (2022 rok, kuchnia na wymiar) i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kossutha

Warszawa,mazowieckie

674 000 zł75 m² 8 986,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rozkład; 4 pokoje /20+12+10+9/, kuchnia /7m2/, łazienka /3m2/, wc /2m2/, przedpokój /9m2/, balkon /3m2/ opis; oferta dla amatorów przestrzeni do własnej aranżacji. Mieszkanie dwustronne /płd-płn/,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mlądzka

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł55 m² 15 072,70 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Witam, posiadam na sprzedaż przytulne i bardzo ciche 3 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe z tarasem i zielonym ogródkiem na II piętrze. Z dala od zgiełku ruchliwych ulic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

619 345 zł64 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Expander- bez pcc, bez prowizji- oferuje. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji na Tarchominie w pobliżu przystanków tramwajowych i autobusowych a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Psotki i Śmieszki

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł35 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na wysokim parterze, w zamkniętym osiedlu. Mieszkania do remontu/odświeżenia. Duży balkon wychodzący na zielony ogródek. Do lokalu przynależy piwnica. Dla Państwa wygody odbieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 65m2 zlokalizowane na Pradze Północ / Nowa Praga. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł41 m² 11 355,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie z 2012 roku, 41,3 m2, 2-pokojowe z aneksem kuchennym, dużą loggią (7m2), komórką i miejscem parkingowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miklaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

581 000 zł50 m² 11 620 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1975 roku -warszawa, ursynów, ul. Jana Miklaszewskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sozopolska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł67 m² 9 198,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Bardzo niska cena. Zakup wyłącznie za gotówkę. Oferujemy do sprzedazy 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Sozopolskiej 1. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 67,4m2, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł28 m² 13 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przestronna kawalerka typu studio. Ustawny pokój z dwoma oknami, kuchnia w aneksie, łazienka z prysznicem. Lokal po remoncie kilka lat temu, elektryka wymieniona, łazienka zrobiona 5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowej Góry

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł50 m² 10 462,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 49,7 m2 na Bemowie, jelonki, ul. Borowej Góry. 3 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka i przedpokój. Okna plastikowe z roletami. Duży balkon, loggia zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 784 262 zł161 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Szukasz komfortu, ciszy i zieleni wokół Twojego mieszkania? Ten niepowtarzalny apartament czeka na Ciebie! Gotowy do odbioru! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł46 m² 10 770,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam do sprzedaży wyjątkowy apartament znajdujący się przy ul. Budki Szczęśliwickie na Włochach. Elegancka architektura budynku z akcentami starego złota, nadaje inwestycji wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

667 905 zł55 m² 12 132,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne trzy budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości minimalistyczny, a przy tym elegancki wygląd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifraterska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pragnę Państwu przedstawić dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu. Znajduje się na drugim piętrze wyposażonego w windę spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

648 000 zł38 m² 17 053 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam serdecznie na Prezentację nowa - gorąca oferta na sprzedaż Mieszkanie idealnie położone w sercu Miasta - Śródmieście - ul. Polna przy Metrze Politechnika Doskonała Komunikacja: metro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grodkowska

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł70 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu przytulnego mieszkania z ogródkiem w stanie deweloperskim o powierzchni 70,06 m2 znajdujące się na parterze w bloku z 2021 roku na warszawskim Bemowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł63 m² 18 254 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na ul. Klimczaka na Wilanowie. Lokal posiada bardzo komfortowy układ pomieszczeń. Sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł42 m² 11 404,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 41,71 m2 znajdującego się na warszawskich Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego - 5 minut do stacji metra Stare Bielany! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł206 m² 8 984,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowy, 3-poziomowy, przestronny apartament z doskonałym dojazdem do lotniska. Mieszkanie: zaaranżowane wg indywidualnego projektu. Położone na III, IV i V piętrze. I poziom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł100 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje luksusowy apartament w budynku o podwyższonym standardzie! Zlokalizowany na granicy Mokotowa i Wilanowa. Opis Nieruchomości Apartament trzypokojowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł42 m² 10 545 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,2 m2 znajduje się przy ul. Motorowej 2 na monitorowanym osiedlu z 1990 roku. Własnościowe mieszkanie o ekspozycji zachodniej mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gawędziarzy

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł55 m² 11 779,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje Ogródek Klimatyzacja Garaż w cenie Do zamieszkania Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Rembertów, ul. Gawędziarzy Metraż: 55,18 m2 Piętro: parter z 3 Rok budowy: 2012 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Warszawa,mazowieckie

600 080 zł45 m² 13 463,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 USTAWNE KOMPAKTOWE MIESZKANIE - 44,57 m2 - SALON Z ANEKSEM KUCH.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł38 m² 15 062,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest piękne mieszkanie znajdujące się na Śródmieściu. Mieszkanie idealnie nadaje się zarówno dla zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych jak i na wynajem. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij