dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 065 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

780 080 zł64 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu mieszkania od dewelopera. Mieszkanie ma 63,68 m2 i składa się z: salonu 20,49 m2 aneksu kuchennego 5,83 m2 2 sypialni: 10,37 m2 oraz 10,35 m2 2 łazienek: 4,74 m2 oraz 2,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lechicka

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł140 m² 11 357,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Ofertuję mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 107,50 m2, 4 pokojowe. Powierzchnia całkowita po podłodze to ok. 140 m2. Mieszkanie do remontu z dużym potencjałem adaptacyjnym, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Farbiarska

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł85 m² 13 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam nieruchomosć do sprzedaży w stanie deweloperskim. Znajduje się na nowo powstałym kameralnym kompleksie, składającym się z dwóch domów czterolokalowych. Usytuowany w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łomianki Dolne

Łomianki Dolne,mazowieckie

1 500 000 zł85 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojacy z dużą działką zlokalizowany w podwarszawskich Łomiankach. Dom znajduje się na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

- wyłączny opiekun Oferty Tel: 1/2 Pokoje w pobliżu ronda Wiatraczna - świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferowana jest przestronna kawalerka z możliwością zrobienie 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 248 517 zł65 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Marcina Kasprzaka 31a. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, został oddany do użytku w 2017 roku jako część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam na sprzedaż zadbane 3 pokojowe mieszkanie. Dwustronne, z dużym przedpokojem gdzie znajduje się bardzo duża szafa a także wnęka z oknem do wykorzystania np.: na przestrzeń biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

915 000 zł52 m² 17 749,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich 48. Jeśli szukasz mieszkania na linii metra - to jest zaledwie 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł33 m² 24 359,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Opiekun oferty Mikołaj Kuśmierz tel. Prestiżowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie po generalnym remoncie, tuż przy metrze Wierzbno Mieszkanie będzie dostępne od 15.08.2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł36 m² 20 138,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie ,zaprojektowane przez architekta, zlokalizowane bezpośrednio przy kultowym Placu Hallera. Piętro 2/5. Lokal po gruntownym remoncie, gotowy do wprowadzenia. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł47 m² 18 510,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

- w skrócie - Stary Mokotów - kto zna, ten wie, że jest to jedna z lepszych lokalizacji do życia w Warszawie. Metro Racławicka jest stąd w zasięgu 7-minutowego spaceru. Zatopiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł56 m² 22 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2009 roku zlokalizowane w Warszawie- bemowo, ul. Górczewska. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

793 000 zł89 m² 8 907,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! Oferuję Państwu nowe mieszkanie na powstającym kameralnym osiedlu w Ząbkach. Mieszkanie mieści się na piętrze i poddaszu segmentu skrajnego i posiada powierzchnię 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Pruszków,mazowieckie

736 000 zł64 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Pruszkowie. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ogrody Przyjaciół

Warszawa,mazowieckie

1 028 000 zł107 m² 9 607,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nieruchomość z garażem i ogródkiem. Na granicy lasu, z dobrą komunikacją do serca Warszawy. Parter z ekspozycją na południe - Przestronny, jasny i dobrze doświetlony salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziółkowskiego

Tarczyn,mazowieckie

889 000 zł80 m² 11 107 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Cena do negocjacji! Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy w centrum Tarczyna. Mieszkanie składa się z: salonu z jadalnią połączonego częściowo z kuchnią, 3 pokoi, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

357 000 zł38 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,5 m usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1968 roku zlokalizowane w Legionowie- centrum- osiedle Batorego. Budynek zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duninów

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł41 m² 13 878 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis Mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, na kameralnym osiedlu przy ul. Duninów 8, położonym w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł48 m² 16 474,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Twoje nowe mieszkanie w centrum Woli tuż przy metrze czeka na Ciebie! Zapraszam do zamieszkania w funkcjonalnym mieszkaniu o powierzchni 48,5 m , który zapewnia doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiprów

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł45 m² 14 525,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedam ciche mieszkanie na Grochowie przy ul. Kiprów. 45m2, 2 pokoje z oddzielną widną kuchnią i dużym 9m2 balkonem. Mieszkanie w niskim 3 piętrowym budynku z cegły, na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Askenazego

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł46 m² 11 960,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie o powierzchni 45,90 m , które znajduje się na 5 piętrze 9-piętrowego budynku z 1979 roku z windą. Mieszkanie jest funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł39 m² 14 487,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Unikalne mieszkanie w inwestycji Ursus Factory 7 - Inwestycji dewelopera Victoria Dom. Cechy szczególne mieszkania: - odebrane i gotowe do działań, - idealny układ; - położenie na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł26 m² 22 307,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy komfort życia w centrum z ciszą i spokojem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż kawalerka Al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królów Polskich

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł34 m² 16 388,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pragniesz mieszkać w komfortowym, przytulnym mieszkaniu na zielonym Ursusie? Liczy się dla Ciebie dobra lokalizacja? A może szukasz inwestycji na długie lata z pewną stopą zwrotu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Legionowo,mazowieckie

551 000 zł42 m² 13 026 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe (42,3 m kw) mieszkanie w Legionowie. - znajduje się na 7 piętrze wieżowca z windą (winda wymieniana 2022 r.) - odświeżone do własnej aranżacji i projektu, - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł40 m² 21 225 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł47 m² 19 107,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Oferta Sprzedaży Mieszkania ul. Kopińska 25 - Ochota, warszawa Dzień dobry! oferuję mieszkanie o powierzchni 47.05 m2, usytuowane na I piętrze w kamienicy III piętrowej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zjednoczenia

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł45 m² 14 752,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Marzysz o klimatycznym mieszkaniu w sercu zielonych Bielan? To idealne miejsce czeka właśnie na Ciebie! Oto urocze 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się w kamienicy z 1956 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułtuska

Wyszków,mazowieckie

575 000 zł82 m² 6 984,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 82,32 m , zlokalizowane w spokojnym i zielonym Wyszkowie, przy ul. Pułtuskiej 153. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł56 m² 13 660,70 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na na parterze w 15 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marii Dąbrowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Słupno

Słupno,mazowieckie

540 000 zł94 m² 5 723,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, która spełni marzenie o własnym apartamencie w spokojnej okolicy. Osiedle składa się z 6 mieszkań z czego trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem na Targówku, przy ulicy Łabiszyńskiej. Mieszkanie o powierzchni 36 mkw posiada dwa pokoje i mieści się na parterze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela - brak prowizji! 3-pokojowe mieszkanie Pruszków, ul. Powstańców 2 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł59 m² 19 355 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż w pełni wyposażone i umeblowane 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Budynek oddalony od ruchliwych ulic. W pobliżu stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł30 m² 15 737,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na warszawskim Bródnie, ul. Chodecka, tuż przy Parku Bródnowskim. Przepiękna zielona enklawa z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bojanowskiego

Ciechanów,mazowieckie

365 000 zł52 m² 6 966,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,39 m2, zlokalizowane w Ciechanowie. Rozkład pomieszczeń: - kuchnia, - salon z balkonem, - łazienka z prysznicem , - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Siedlce,mazowieckie

288 000 zł48 m² 6 063,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w samym centrum Siedlec przy ul. Kilińskiego 5. Lokal o powierzchni 47,50m2 usytuowany na IV, ostatnim piętrze w bloku bez windy. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł93 m² 16 082 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronny, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Park Towers na Dolnym Mokotowie. Oferuje ustawną przestrzeń do własnej aranżacji z możliwością wprowadzenia od zaraz. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

649 999 zł59 m² 11 092,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,6m2, usytuowane na 6 piętrze w budynku 7 piętrowym z 2003 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czorsztyńska

Warszawa,mazowieckie

709 000 zł50 m² 14 180 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

[ cena do negocjacji ] [ bez prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Wola / Metro Księcia Janusza i Metro Młynów /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł125 m² 8 379,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Kolejna oddawana do użytkowania inwestycja solidnego developera - dom czterolokalowy. Oferta dużego mieszkania 5 pokojowego 125 m2. Osobne wejście , na parterze sien, schowek i schody na 1.