dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

818 850 zł83 m² 9 908,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! bez prowizji! W prestiżowej lokalizacji dzielnicy Ursus u zbiegu ulic Ryżowej i Dzieci Warszawy powstanie budynek funkcjonalny, nowoczesny i reprezentacyjny. Zaprojektowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł74 m² 24 324,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje/74 mkw z dużym tarasem i 2 st.w GARAŻU. nowy apartament w nowoczesnym osiedlu - Marina Mokotów. Dobrze rozplanowany; pięknie doświetlona przestrzeń. Subtelna elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w inwestycji Nova Królikarnia. Nova Królikarnia to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł90 m² 36 666,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

****firma Hampton Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na Śródmieściu**** Przed Państwem przepiękne mieszkanie 90m2 wykończone w najwyższym standardzie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

681 400 zł53 m² 12 902,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie w nowo powstającym budynku na warszawskim Bemowie Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku. osiedle składające się z trzech kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawadowskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł75 m² 11 946,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 4pokojowe o powierzchni 75,25m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku z 1992 zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Osiedle strzeżone, sam teren wokół bloku jest wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł69 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne 3 pokoje, widna kuchnia+ Loggia+ Cisza, miejsce postojowe, metro Jeśli szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny w spokojnej okolicy, blisko metra, wśród zieleni i ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

591 806 zł59 m² 10 099,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na Targówku za 10 000 zł/m2. Świetny rozkład: podzielone na 2 strefy. Salonod strony południowo-zachodniej. Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe (salon: strona południowy zachód), bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

1 696 500 zł141 m² 12 031,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Przestronny apartament w sercu warszawskiej Woli. Mieszkanie idealne dla rodziny, dzięki świetnej lokalizacji, swojej powierzchni i możliwościami aranżacyjnymi. Mieszkanie posiada 2 loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 895 990 zł157 m² 18 488 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Oddane do użytku. Salon z jadalnią 42,44 mkw Kuchnia 12,3 + spiżarnia 3,82 Trzy sypialnie od 15,64 do 19,45 mkw Dwie łazienki +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł55 m² 19 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Avenue Estate prezentuje piękne, odnowione mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Wilczej. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ul Wilczej. Blisko do szkół, instytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

416 000 zł26 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Jasne i ciche jednopokojowe mieszkanie o pow. 26m2 na Żoliborzu. Podstawowe informacje: mieszkanie przeszło generalny remont na początku roku. Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł38 m² 13 984,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m na Mokotowie. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania lub odświeżenia w celu podwyższenia standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

541 029 zł42 m² 12 909 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! 6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min 1,9 km do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

397 613 zł27 m² 14 948 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Do mieszkania przynależy duży ogródek ok 40m2 6min spacerem do stacji wkd Raków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł26 m² 21 115,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

! metro, centrum, kawalerka+ Balkon 5,44 m2, zieleń, cisza, od zaraz! zadzwoń! 7 dni w tygodniu 6.00 - 24.00 ZADZWOŃ! tel.: Jeśli szukasz ślicznego apartamentowca w Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyce

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł46 m² 23 913 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Witam, na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. Znajduje się ono w strzeżonym bloku jest ono na piętrze drugim. Blok jest z 2012 roku, nowoczesne budownictwo. Znajdują się w nim trzy windy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

661 299 zł60 m² 10 981 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

566 723 zł44 m² 12 977 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł78 m² 14 730,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaoferować Państwu piękne, przestronne mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 6 kondygnacyjnym budynku z 2014 roku, ma powierzchnię 78m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 408 700 zł63 m² 22 226,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie w nowo powstającym budynku na warszawskiej Woli, okolice Ronda Daszyńskiego. Mieszkanie zlokalizowane na szóstym piętrze w 8 piętrowym budynku. Budynek będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 627 819 zł154 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! Wybierz, gdzie chcesz zamieszkać: przestronne apartamenty z tarasami; apartamenty luxury z salonem o wysokości 5,6 m; wille z własnym ogrodem i tarasami;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

64 000 zł63 m² 1 015,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sędzia komisarz w postępowaniu upadłościowym Artura Kanownika, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt IX gup 127/21) ogłasza, że w dniu 8 listopada 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł93 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mokotów, apartament, widna kuchnia+ Garderoba+ Loggia 7,03 m2+ Komórka lokatorska, cisza, zieleń, miejsce postojowe, od zaraz Jeśli szukasz eleganckiego apartamentu dla siebie i swojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wołomin

Wołomin,mazowieckie

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Niebywale przytulne mieszkanie W centrum wołomina nieopodal pasażu słoneczna miejsce idealne dla osób ceniących wygodę oraz spokój W znakomitej lokalizacji Z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabowska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł39 m² 14 359 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Oferuję na sprzedaż dużą kawalerkę. Mieszkanie składa się z pokoju oraz kuchni, a mieści na warszawskiej Woli (ul. Grabowskiej przy Prymasa Tysiąclecia). Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Naddnieprzańska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł46 m² 12 826,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Praga Południe (gocławek) ul. Naddnieprzańska 30 Apartament o powierzchni 46 m2, 2-pokojowy z lekko otwartą na salon kuchnią oraz dużym ogrodem 50m2. W pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ukryty Raj

Warszawa,mazowieckie

1 444 100 zł80 m² 18 103,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Dolnym Mokotowie czeka na Ciebie i Twoją rodzinę. Salon z aneksem kuchennym 27,89 mkw. Trzy sypialnie od 10,10 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motorowa

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł56 m² 7 946,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie w stanie "deweloperskim" o powierzchni 56 m2, znajdujące się na parterze w bloku z lat 70-tych. Największym atutem mieszkania jest lokalizacja w kontekście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 357 000 zł90 m² 14 994,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup i zamieszkaj w gotowej inwestycji apartamentowej Zapraszam do zakupu mieszkania w nowym Apartamentowcu na Bemowie. Jest to kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Siedlce,mazowieckie

299 000 zł46 m² 6 532,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie w centrum, przy ul. Ściegiennego w Siedlcach. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pęcherska

Warszawa,mazowieckie

1 111 500 zł66 m² 16 941 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Mokotowie idealny dla Twojej rodziny. Salon 18 mkw. Kuchnia 8,87 mkw. Dwie sypialnie 9,82 i 11,85 mkw. Łazienka + wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł36 m² 14 313,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie posiada 36,26 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Możliwość postawienia ścianki i wydzielenia kolejnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł58 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w budynku 4 piętrowym z 1969 roku. Okna pcv, podłoga drewniana oraz płytki. Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 4 Czerwca 1989 r.

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł85 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam mieszkanie 85 m, dwie sypialnie , salon z kuchnia, łazienka , pralnia , dwa przedpokoje i dwa ogródki w tym jeden taras. Mieszkanie na wysokim poziome wykończenia , na wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiarusów

Warszawa,mazowieckie

729 790 zł62 m² 11 770,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy kameralny budynek 8-miu lokalowy. Cicha okolica, druga linia zabudowy od ul. Szaserów, w sąsiedztwie przystanki autobusowe i tramwajowe, rezerwat przyrody Olszynka Grochowska (kawałek lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł51 m² 12 058,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 przy ul. Majdańskiej. Lokalizacja mieszkania zapewnia dobrą i szybką komunikację z centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

454 000 zł35 m² 12 872,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,27 m2 na Muranowie w cichej, spokojnej okolicy, blisko centrum. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

280 000 zł25 m² 11 146 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja ograniczona ilościowo! rabat 25 000zł Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dyrekcyjna

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł87 m² 9 195,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest cesja umowy deweloperskiej. 4 pokoje/ garderoba z oknem/ balkon/ komórka /miejsce postojowe termin oddania mieszkania listopad/ grudzien 2021 Mieszkania 4 pokojowego 87m2,.