dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

483 000 zł29 m² 16 894 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy. Nowoczesna kawalerka z balkonem - idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej kawalerki od zaufanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł29 m² 14 827,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29m , znajdujące się na 11 piętrze przy Al. Dwudziestolatków 20 w Warszawie. Mieszkanie jednostronne, z ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sąchocka

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł48 m² 14 354,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 , zlokalizowane przy ul. Sąchockiej na Ochocie. W pobliżu park Szczęśliwicki, markety spożywcze, targowisko Mołdawska (400 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł77 m² 16 688,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu ekskluzywnego apartamentu - nowoczesnego mieszkania, w budynku posadowionym na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł150 m² 23 317,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze budynku przy Placu Dąbrowskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł54 m² 14 660,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 54,50 m usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Warszawie dzielnica Targówek - Bródno przy ul.Suwalskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł38 m² 14 421 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Osowskiej w dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Przytulne 38m2, z ładną, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 770 000 zł123 m² 22 520,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, wilanów, ul. Krzysztofa Kieślowskiego Metraż: 123 m2 Piętro: 1/4 Rok budowy: 2017 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 2 770 000 zł Czynsz: 1500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Radom,mazowieckie

369 000 zł60 m² 6 144,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzy pokoje 60m, w dogodnym rozkładzie, na osiedlu Prędocinek. Atrakcyjny, dwustronny wariant oferuje następujące pomieszczenia: * pokój dzienny - z dużym, klasycznym balkonem * dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Falenty Duże

Falenty Duże,mazowieckie

719 000 zł76 m² 9 402,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie i blisko natury - ostatnie mieszkania czekają na Ciebie! ? > masz dość miejskiego zgiełku i tłocznych osiedli? Odkryj przedmieścia Warszawy cała Europa tak mieszka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł41 m² 17 738,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w kamienicy z windą przy ulicy Aleja Niepodległości na Mokotowie. Metraż mieszkania to 40,59m na który składa się: -Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 590 741 zł118 m² 13 480,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bemowo I metro I 3 pokoje I ogród I bez pcc Kup i zamieszkaj w nowej inwestycji w kameralnym apartamentowcu na Bemowie Zakup bez pcc! i bez prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sarabandy

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł83 m² 16 119,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność przedstawić Państwu, jasne, nowoczesne mieszkanie, usytuowane w niskim, kameralnym budynku wielorodzinnym, położonym na Ursynowie , przy ul. Sarabandy. Oferowana nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

559 000 zł53 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,30 m2, zlokalizowane w centrum miasta, 10 minut od stacji pkp. Lokal składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł74 m² 19 727,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,10 m , usytuowane na parterze nowoczesnego bloku z 2019 roku, z ogrodzonym ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł57 m² 11 015,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy na prezentację mieszkania dwupokojowego o powierzchni mieszkalnej 57,1 m2 plus balkon - taras ok.5 m2 znajdującego się na strzeżonym osiedlu z portiernią, na ul.Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na wysokim parterze, w spokojnej i zielonej części Milanówka, blisko centrum miasta. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Monteverdiego

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł47 m² 13 683,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż ustawne, bardzo widne mieszkanie w inwestycji Miasteczko Greenwood zlokalizowanej przy ulicy C. Monteverdiego. Najważniejsze atuty nieruchomości: - mieszkanie jest wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł73 m² 17 076,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 1995 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Warszawa, targówek Mieszkaniowy, ul. Goławicka bez prowizji od Strony Kupującej - Metro 200 m - Autobus 200 m - skm 700 m - Tramwaj 900 m Luksusowe 2 duże pokoje, z zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademicka

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł69 m² 23 088 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Unikatowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Starej Ochocie Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,3 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasztanowa

Warszawa,mazowieckie

876 300 zł64 m² 13 692,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Posiadamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Białołęce Mieszkanie znajduje się na parterze ma 63,50 m powierzchni użytkowej. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Zamienie,mazowieckie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem - Zamienie, k. Piaseczna - 13 minut do Galerii Mokotów! Szukasz idealnego miejsca, które łączy spokój i wygodę? Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł47 m² 16 170,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta tylko U nas - 2 pokojowy mieszkanie do wprowadzenia Do sprzedaży funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni około 12m2 , znajdujące się na warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł48 m² 12 421 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w bloku na Przyczółku Grochowskim. Wystrój starszy do własnej aranżacji, aczkolwiek mieszkanie czyste można od razu zamieszkać. Obecnie 3 pokoje ok. 15/10/7 m2, kuchnia widna ok 5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Radom,mazowieckie

280 000 zł54 m² 5 227,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Super lokalizacja - mieszkanie 2- pokojowe 53,56 m2 W idealnej lokalizacji blisko centrum miasta znakomicie położone przy ulicy Chełmońskiego (obozisko) rewelacyjna lokalizacja - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł48 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Warszawa, targówek, zacisze, ul. Wyspowa, osiedle zamknięte bez prowizji od Strony Kupującej. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 z dużym 8,5 m2 balkonem. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

995 000 zł60 m² 16 569,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

995 000 zł | sprzedaż | 60,05 m2 | 3 pokoje Z ogródkiem | mieszkanie | konstancin - jeziorna nowoczesna energooszczędna inwestycja W konstancinie - jeziornie - ostatnie mieszkanie Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł125 m² 7 901,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Kolejna oddawana do użytkowania inwestycja solidnego developera - dom czterolokalowy. Oferta dużego mieszkania 5 pokojowego 125 m2. Osobne wejście , na parterze sien, schowek i schody na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł59 m² 13 540 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

799 000 zł I 3 pokoje | 59 m2 I piaseczno | jarząbka rezerwacja! Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,01 m2, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł54 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na warszawskim Targówku, przy ulicy Krasnobrodzkiej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 7 z 10 w ocieplonym bloku z 1976 roku. Powierzchnia: 54 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł33 m² 21 212,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie, idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycyjnie, pod najem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Piastów,mazowieckie

849 000 zł64 m² 13 265,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane 4 minuty od granicy Warszawy- na ul. Piotra Skargi 17 Piastów. Kameralna inwestycja dewelopera Villa Piastów składa się z 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

2 389 000 zł78 m² 30 433,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Zapraszam na prezentację unikatowego apartamentu z balkonem położonego w zabytkowej kamienicy Kasprzyckich z 1890 r. przy ul. Poznańskiej 5, w samym centrum Warszawy. Loftowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Falenty Duże

Falenty Duże,mazowieckie

629 000 zł60 m² 10 474,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia