dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 088 ogłoszeń

789 000 zł48 m² 16 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż Ursynów Stary Imielin Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,98 m , położone w cichej, bocznej uliczce, w spokojnej okolicy Ursynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 249 zł38,35 m² 14 999,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ciche 2-pokojowe mieszkanie od zielonego patio z przynależnym ogródkiem (14.500 za m2) Uwaga: podana w ogłoszeniu (14.500 za m2) to cena specjalna która jest ograniczona czasowo. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł69 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zakupu. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m2 w Żyrardowie. Rozkład pomieszczeń: - trzy pokoje - duża kuchnia - przedpokój - łazienka - osobne wc Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł66,30 m² 15 037,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 66 m - Warszawa, bemowo (lazurowa/górczewska). Najważniejsze informacje: lokalizacja: warszawa, bemowo - skrzyżowanie ul. Lazurowej i Górczewskiej Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł50,98 m² 5 296,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w samym sercu Radomia przy ul. Narutowicza. To idealna propozycja zarówno dla rodzin, par, jak i inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł47,90 m² 20 668,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Narożne mieszkanie na Woli w monitorowanym budynku (cegła) z 1966 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47.90m2 (po remoncie 48.90m2) przy ul. Platynowej składające się z: salon Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa Oferta! nowość! Ekskluzywne Klimatyczne Apartamenty Gardenia / Nietuzinkowy Design / loft 6 pokojowy dwupoziomowy / powierzchnia 130mkw to powierzchnia użytkowa / eko - pompa ciepła Druga.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Dwupokojowe mieszkanie tuż przy lesie W pionkach Z przyjemnością przedstawiam Państwu doskonale zlokalizowane mieszkanie na sprzedaż, usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,70 m² 16 076,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m położone na parterze przy ul. Józefa Dwernickiego 25 na warszawskim Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 000 zł58 m² 9 603,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie, które możesz wykończyć według własnego stylu i potrzeb. W skład lokalu wchodzą: - przestronny salon z aneksem kuchennym - 2.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł28,99 m² 21 731,63 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

studio | ogródek | Pralnia I Praga-Południe [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji] Z przyjemnością prezentujemy komfortowe dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł41,50 m² 18 915,66 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Komfortowe, nowoczesne, świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie w cichym i zielonym osiedlu w dzielnicy Żoliborz. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł56 m² 20 535,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warszawa Włochy, ul. Radarowa 56 m , 3 pokoje, 1 piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 1. piętrze w atrakcyjnej części warszawskich Włoch , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł37,51 m² 18 661,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na siódmym piętrze. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi - 16 i 10m.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł154,90 m² 19 360,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: ul. grochowska 326 Piętro: 1/14 Metraż: 154,90 mkw Pokoje: kuchnia, łazienka, toaleta, oraz 5 pokoi Cena: 3 099 000,00 zł Oferuję na Sprzedaż 5- pokojowe mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł35,01 m² 15 281,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Białołęka, ul. Myśliborska, 35 mkw, ogródek, możliwość wydzielenia 2. pokoju, duża komórka lokatorska : Dla kogo? Dla singli lub par. Dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem. Na pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem na Mokotowie - rynek pierwotny Szukasz mieszkania, które łączy wygodny układ, dobrą lokalizację i potencjał inwestycyjny? Ta propozycja na Mokotowie to.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł30,98 m² 11 265,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży dwupokojowy apartament z dwoma miejscami parkingowymi do wyłącznego użytku. Lokal nowocześnie wykończony zlokalizowany w apartamentowcu usytuowanym bezpośrednio nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł115,50 m² 7 359,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania na sprzedaż w Piasecznie. Główne cechy mieszkania (115,5 m , 5 pokoi) Metraż i układ: 115,2 m , dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie: 3 pokoje, balkon na południe, łazienka w sypialni. Twoja Przestrzeń na Mokotowie pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie | Saska Kępa | W pełni wyposażone | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 32,26 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł65 m² 17 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje: luksusowe 3-pokojowe mieszkanie 65 m z tarasem w kameralnym apartamentowcu Józefów. Pełne wyposażenie, 2 miejsca parkingowe + komórka W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł35,10 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka z oddzielną kuchnią w stanie do remontu na Warszawskiej Woli-Młynów przy metrze Młynów. Mieszkanie jest jasne, dobrze doświetlone a ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł76 m² 11 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - Ząbki, ul. Wybickiego Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł58 m² 7 068,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Agencja Centrum oferuje do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe, na I piętrze! Płock, ul. Morykoniego, popularne osiedle " Wielka Płyta". Blok przy pasażu, w sąsiedztwie szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 800 zł67,52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 048 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł83,60 m² 14 114,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta sprzedaży bezczynszowego mieszkania o powierzchni 83,6 m , usytuowanego na pierwszym piętrze w kameralnym budynku. Nieruchomość znajduje się przy ul. Grzybowej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie, jednostronne, o powierzchni 32 m , zlokalizowane przy ul. Jałtańskiej 4 na osiedlu Stegny (mokotów). Lokal mieści się na 8. piętrze zadbanego, 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł31,06 m² 17 353,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

1-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Mariana Smoluchowskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 31,06m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł59,10 m² 15 972,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwustronne mieszkanie na Targówku w apartamentowcu (czerwona cegła) z 2007 roku na zamkniętym osiedlu (strzeżonym) 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Św. Wincentego składające.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 560 zł45,60 m² 7 819,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 45,60 m / parter / taras / ogródek 32,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł43,80 m² 21 689,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mamy do zaoferowania na sprzedaż wygodne, dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Blok zbudowany w 2003, posiada windę. W skład mieszkania wchodzi : - salon (16,93) z aneksem kuchennym (4,6) -.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł80,40 m² 20 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na zdjęciu są przedstawione wizualizacje, klienci odświeżają mieszkanie. Elegancki apartament 3-pokojowy | 80,4 m | Miasteczko Wilanów | loggia Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Dwustronne mieszkanie po remoncie, z balkonem, 8 piętro, winda - zieleń, cisza - 2 pokoje z oddzielną kuchnią, 48,43 mkw Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 33 m na Żoliborzu (piaski). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku z roku 1980. Mieszkania składa się z : - dużego pokoju, -.