dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 095 ogłoszeń

1 282 600 zł58 m² 22 113,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% - kupując nie płacisz prowizji! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 000 zł53,01 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eng below Na sprzedaż niezwykle atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Mennica Residence przy ulicy Waliców 11. To propozycja dla osób ceniących wysokie poczucie estetyki, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 000 zł25,64 m² 15 990,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Słoneczny poranek we własnej kawalerce z klimatycznym ogródkiem Kawalerka 25 m2, ogródek 29 m | Parter | Rembertów | Bez prowizji Realny termin przekazania kluczy : kwiecień 2026 (ok 3.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł53,80 m² 16 338,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Przedstawiam Państwu jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53,8 m, usytuowane na wyższym parterze 3-piętrowego bloku z 1966 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 920 zł63,05 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,05 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie, realizowanej przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,50 m² 14 412,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania położonego na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ul. Warszawskiej 55 w Warszawie. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł90 m² 41 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Kluczowe cechy: wyjątkowe i unikatowe mieszkanie, usytuowane w najlepszej części kamienicy, położonej w najbardziej prestiżowej i najlepiej zachowanej części starej Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł82,10 m² 6 699,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wirtualny spacer 3D: /hosting   Przedstawiam do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze przy ul. Aleksandrowskiej w Siedlcach. Zadbany i ustawny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 507 839 zł58,90 m² 25 599 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł35,12 m² 6 406,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 35,12 m | piwnica | Radom, XV-lecie | blisko Galerii Słonecznej Na sprzedaż bezpośrednio funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,12 m z dodatkową piwnicą (ok. 3,5 m ).

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 48 m | Loggia | Piwnica | Praga-Południe (gocławek) Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na Pradze-Południe (gocławek), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39,97 m² 13 760,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,97 m , położone w miejscowości Marki przy ul. Promiennej 33e, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł37 m² 15 945,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi - ul. Wiosenna Cena: 640 000 zł (17 297 zł/m ) Lokalizacja: ul. Wiosenna, praga-Północ, warszawa Powierzchnia: 37 m (mieszkanie) + 2,1.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł85,24 m² 24 988,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Królowa modernizmu na Saskiej Kępie Na sprzedaż 85 m2 na ostatnim piętrze modernistycznej kamienicy. Kamienica przy ul. Katowickiej 7a w Warszawie to jedno z najciekawszych dzieł.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł58,79 m² 15 138,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż na wysokim parterze z osobną kuchnią. Powierzchnia lokalu wynosi 58.79 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36,80 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie z ogromnym potencjałem w sercu Garwolina - idealne dla młodych lub pod inwestycję! Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie po swojemu? To dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,12 m² 16 266,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2 Pokojowe (49,12 m ) z możliwością wydzielenia trzeciego i czwartego Pokoju, z osobną kuchnią, piwnicą. Znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, gotowe do wprowadzenia. Umów się na prezentacje i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania! Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł42,28 m² 32 639,55 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.28 m2 I Blisko centrum I Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] SUPER OKAZJA- obniżka ceny aż o 2%.*.

Szczegóły ogłoszenia

1 238 000 zł54,42 m² 22 748,99 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł54,50 m² 14 293,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Targówek-Bródno ul. Suwalska 5 > stacja metra Bródno 300 m od klatki > przystanki autobusowe 200 m > tramwaje 300 m > bezpośrednio obok budynku Biedronka, bazarek 500 m, kościół 500 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł96 m² 19 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy z ekspozycją południowo-zachodnią w cichym i spokojnym zakątku biznesowego Mokotowa gotowe do zamieszkania lub na wynajem! 0% Prowizji | 0% Podatku pcc |.

Szczegóły ogłoszenia

623 000 zł52 m² 11 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż atrakcyjne 52 metrowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Żeglugi Wiślanej 10, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z ochroną oraz szlabanem. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł44,28 m² 48 554,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Tylko U nas! Na sprzedaż piękny luksusowy apartament w Centrum Warszawy w wyjątkowej inwestycji Rezydencja Foksal na tyłach Nowego Światu tuż przy Trakcie Królewskim. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł38 m² 14 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne, przemyślane mieszkanie po generalnym remoncie | Pruszków Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć, że wszystko ma sens? To miejsce zostało zaprojektowane tak,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł55,27 m² 22 616,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Unikalna oferta w najpiękniejszym zakątku Pruszkowa. Apartament w starej kamienicy po kapitalnym remoncie, przy zachowaniu klimatu tego niepowtarzalnego miejsca z długą historią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Aleja Bohaterów to inwestycja, charakteryzująca się nowoczesną, niewysoką wielorodzinną zabudową, która na co dzień cieszy nie tylko estetyką, ale i funkcjonalnością. W dwóch etapach.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł67,70 m² 19 940,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować ofertę wyjątkowego mieszkania z ogródkiem w prestiżowej części Warszawy, w dzielnicy Wilanów-Zawady. Jeśli szukasz mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł58,07 m² 8 093,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż jasne mieszkanie w kamienicy centrum Wołomina, blisko stacji Lokalizacja: mieszkanie położone jest w samym sercu Wołomina, w zadbanej kamienicy. Zaledwie kilka minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł31,57 m² 18 656,95 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Gwiaździstej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 16 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł48,14 m² 20 751,97 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Żelaznej budynek Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 11 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 48,14m2 składa się z: - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 345 000 zł36,27 m² 37 082,99 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Krochmalnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

348 869 zł27,47 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji - Okrzei 9, mińsk Mazowiecki Na sprzedaż nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,47 m , położone w nowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30,60 m² 14 379,08 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,66 m , położona w cichej i spokojnej części warszawskiego Bródna. Mieszkanie idealnie sprawdzi się pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł75 m² 16 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na Pradze-Południe ul. Cichociemnych 1 Tuż obok ch Promenada | Świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie położone na zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł95,03 m² 41 986,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Please scroll down for English Ekstrawagancki i nieprzeciętny - to słowa, które przychodzą na myśl, gdy widzi się ten niezwykły apartament położony w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł73,20 m² 5 177,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,2m2 położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku przy ulicy Miłej w miejscowości Janów. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł52,80 m² 10 606,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Funkcjonalne, przestronne i bardzo dobrze utrzymane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku przy ul. Długiej w Nowym Dworze.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł52,24 m² 26 033,69 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

(English version below) Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim z garderobą i dużym balkonem na 11 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Grzybowskiej 85.

Szczegóły ogłoszenia

660 033 zł66,67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 223 963 zł78,42 m² 15 607,79 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% pcc! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Mokotowie. Przestronne mieszkanie na 1 piętrze z dużym salonem w dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal można.