dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł20 m² 19 655,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę o powierzchni 20,30m2 zlokalizowaną na Woli / Koło. Nieruchomość znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku z 1956 roku. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł50 m² 24 915,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż w wysokim standardzie apartament na warszawskim Żoliborzu. Ta wyjątkowa nieruchomość usytuowana jest w apartamentowcu w spokojnych i zielonych Sadach Żoliborskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Warszawa,mazowieckie

1 119 000 zł62 m² 18 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu Warszawskiego Powiśla. Jest to inwestycja skierowana do miłośników klasycznych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jara

Warszawa,mazowieckie

1 695 000 zł115 m² 14 679,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W okazyjnej cenie na sprzedaż piękny, 115 metrowy apartament z dwoma tarasami. Wyjątkowa oferta, w budynku 2 piętrowym mieści się winda! Apartament jest świeżo po remoncie, mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

513 000 zł43 m² 12 062 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

565 456 zł56 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Radom,mazowieckie

510 000 zł73 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przytulne trzy pokoje 73,10m, w funkcjonalnym rozkładzie i zachodnio-wschodniej ekspozycji. Położone na drugim piętrze, w bloku z 2000 roku, na osiedlu Zamłynie. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

653 000 zł56 m² 11 660,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na 10 piętrze w budynku zlokalizowane w Legionowie- osiedle Jagiellońska- przy ul. Marysieńki. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ul. Krasnobrodzkiej na Bródnie na Targówku 0% prowizji! Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 46,4 m2 Wysokość pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł31 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Bielany | Al. Reymonta skrzyżowanie z Broniewskiego | osiedle zamknięte z parkingiem dla mieszkańców | autobusy i tramwaje 100 m | stacja metra Wawrzyszew 1,2 km 31m2 | 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

380 000 zł38 m² 10 040 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Urocze dwupokojowe mieszkanie wykończone pod klucz. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,85 m2 znajduje się na parterze czterokondygnacyjnego bloku i przynależy do niego ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

882 000 zł59 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe na 8 piętrze o łącznej powierzchni 58,8 m2, s kładające się z: - salon 17,4 m2, - pokój 9,3 m2, - pokój 9,0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł36 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone w znakomitej lokalizacji w Dzielnicy Śródmieście, przy ul. Stawki, w odległości 300 m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł69 m² 12 796,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3pokojowe mieszkanie na warszawskiej Starej Pradze. Nieruchomość ma 69 m2 i w jej skład wchodzą: - przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

872 000 zł42 m² 20 986,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Skanska na pograniczu Bielan i Żoliborza. Ustawny pokój dzienny z dużym balkonem, kuchnia w aneksie, ustawną sypialnia, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

678 000 zł48 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

****biuro ładna willa nieruchmości prezentuje**** oaze ciszy I spokoju, oraz pięknej zieleni W sercu pięknego żoliborza. Mieszkanie 48 M2 3 pokoje znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 40m położone na 2 piętrze wysokiej zabudowy na osiedlu Ustronie. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon, wydzielonej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł70 m² 17 882,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Z 2 sypialniami - miasteczko wilanów prezentacje od 6.XII BUDYNEK: Budynek 4-piętrowy z garażem podziemnym, znajdujący się przy ulicy Adama Branickiego 16, wybudowany w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Budrysów

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł19 m² 18 646,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego na ul. Budrysów. Mieszkanie jest w trakcie remontu. Jest wymieniona elektryka, gładzie na ścianach, będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wola I 2 pokoje I idealna lokalizacja I metro Oferuję mieszkanie 2 pokojowe 40m2, zlokalizowane na Warszawskiej Woli, ustytuowane na 9 piętrze. Mieszknie bardzo ciche, jasne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł40 m² 16 865,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przestronna kawalerka na Starej Ochocie. Pokój dzienny z balkonem (widok na ulicę), duża widna kuchnia od strony podwórka, łazienka z wanną. Lokal do własnej aranżacji, dwustronny, widny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł47 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Górczewskiej 22. **cechy Nieruchomości:** - **kamienica:** Przestronne mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Kałuszyn,mazowieckie

300 000 zł52 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Rządza w odległości 15 km do Mińska Mazowieckiego Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zgorzała

Zgorzała,mazowieckie

749 000 zł73 m² 10 260,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3 Pokojowe Mieszkanie (73 m2) z Ogródkiem (25 m2), zlokalizowane w Zgorzale, blisko wszelkich udogodnień i z szybkim dojazdem do Warszawy (pkp / S7). Mieszkanie własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okińskiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł38 m² 16 578,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku bez windy. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Natolińska

Radom,mazowieckie

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje 50m, na osiedlu Zamłynie. Blok dziesięciopiętrowy przy ulicy Natolińskiej. Mieszkanie w optymalnym rozkładzie pomieszczeń, położone na piątym piętrze. Wnętrze wymaga odnowienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 600-lecia

Sochaczew,mazowieckie

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Sochaczewa. O mieszkaniu Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, 4-piętrowego bloku przy Alei 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

1 468 800 zł54 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż stylowe, słoneczne i nowoczesne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 5 piętrowego budynku z 2007 r. przy ulicy Stawki. Mieszkanie o pow. 54,4 m2 jest umeblowane, odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

728 000 zł47 m² 15 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność przedstawić trzypokojową nieruchomość o dwustronnej ekspozycji świata, usytuowana w zadbanym budynku z cegły z 1965 roku przy ul. Jana III Sobieskiego. Oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowska

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł85 m² 14 352,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Luksusowe czteropokojowy apartament, o powierzchni 85 m2 na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu bemowo residence oddane w 2018 r. przy przy ul lazurowej na Bemowie w pobliżu ulicy połczyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

849 000 zł140 m² 6 053,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny projekt obejmujący cztery budynki mieszkalne jednorodzinne, dwulokalowe w zabudowie szeregowej. Kapitalna lokalizacja - 200 metrów do najbliższego przystanku autobusowego. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wyszków,mazowieckie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Wyszkowie przy ulicy Generała Sowińskiego. Mieszkanie jest w sąsiedztwie dworca autobusowego i kolejowego, skąd są bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł43 m² 18 444,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Central Park Ursynów przy ulicy Pieskowa Skała na granicy Mokotowa z Ursynowem. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł68 m² 15 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie na warszawskim Natolinie. Ten rozkładowy lokal mieszkalny mieści się na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perkuna

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł40 m² 13 151,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Warszawskiej Pradze Południe. Budynek położony na Gocławiu obok ch Promenada na kameralnym i zamkniętym osiedlu. Słoneczne i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

505 000 zł60 m² 8 416,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, na Os. Staszica o pow. 60 m2, usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (północ-południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

818 520 zł46 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży jasnego i słonecznego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 45,6 m2, zlokalizowanego w spokojnej okolicy Miasteczka Wilanów. Mieszkanie.